дитячий активний табір в Карпатах

Час Індиго

Про табір
Час Індиго – атмосферний проект, що сприяє особистісному та творчому розвитку дитини, табір заснований у 2007 році. Ми створені для дітей та батьків які прагнуть бути свідомими, щасливими, успішними, жити змінюючи системи та створювати власні правила гри. В рамках змін ми створюємо унікальні умови і можливості для розвитку самодостатньої, зрілої та креативної особистості. Досконала репутація на ринку, 18 років якісної та плідної роботи.

Основний напрямок табору – розвиток емоційного інтелекту, критичного та творчого мислення, якостей і навичок майбутнього, навичок комунікації та спілкування; «true-to-life», зняття тривожності та стресу, що виникає у дітей під впливом оточуючого середовища. Ми створили простір для пізнання себе і світу, що допомагає розкрити таланти і власний потенціал, йти до мети і діяти незважаючи на обставини.Все це відбувається через цікаві та захоплюючі ігри, тренінги, заняття, проекти та тематичні зміни.

Бронюйте зміни в таборі
Час Індиго

Акція до 01.06.2024 для дітей ВПО, дітей загиблих воїнів = 17000

Дітей сиріт та напів сиріт = 22000 грн

Зміна 1
Літній табір Час Індиго в Карпатах
7-17 років
08.07-20.07
кількість днів - 13 днів
Зміна 2
Літній табір Час Індиго в Карпатах
7-17 років
21.07-02.08
кількість днів - 13 днів
Інфрастуктура
Карпати, с.м.т. Славське
Високий рівень сервісу. Гарний готель та умови проживання

Територія
Басейн, спортивний майданчик, альтанки, сцена, ресторан, зала для дискотек, власне укриття, класи для активностей та занять, холи, зони для прогулянок і відпочинку
Розміщення
Кімнати на 3-4 дитини, з усіма зручностями (постійна подача холодної та гарячої води в номерах, автономне опалення, генератори на випадок блекауту)
Загальна кількість дітей на зміні: 100-120
Харчування в таборі Час Індиго
Шведська лінія, триразове харчування – смачно, повноцінно, якісно, багато овочів та фруктів, м’ясо, риба, солодощі, молочні продукти
програма літнього табору в карпатах час індиго
1-ша зміна в Карпатах 08.07-20.07– квест гра у стилі кіберпанк – «Перезавантаження» Будь обережним, отримавши загадкове повідомлення від незнайомця, адже це знак - ВОНИ за тобою вже стежать. Намагатимешся втікти? Наврядчи вдасться. Ти вже майже за крок від ілюзорної реальності.
2-га зміна в Карпатах 21.07-02.08 – найвеселіша зміна РКБ - Якщо тобі цікаво скількі мемів народжує одна зміна табору, як жарутвати так, щоб люди плакали від сміху, а комунікувати таким чином, щоб бути у центрі уваги, запрошуємо тебе на найвеселішу зміну цього літа.
Команда

Ми працюємо тільки з кращими професіоналами, які віддані своїй справі дуже сильноПрограму табору створює креативна, творча, компетентна, досвідчена та підготовлена команда фахівців, 70% педагогічної команди працюють з нами поспіль вже багато років.

Майстри табору проходять триетапний відбір та обов’язкове навчання з практикою і екзаменом перед допуском до роботи з дітьми.

Безпека в таборі Час Індиго
  • Високий рівень фізичної та психологічної безпеки
  • Закрита територія, камери нагляду, охорона території, дорослі постійно поруч з дітьми
Трансфер в табір Час Індиго
Автобус з Києва (маршрут через Житомир, Рівне, Львів)