Встигніть забронювати своє незабутнє літо
Мовний табір із квестовою програмою на весняних канікулах під Києвом

Весняний англомовний табір
QUESTY CAMP

Про табір
QUESTY CAMP - табір розваг та зарядженого настрою. Ми створили новий формат табору, не схожий на інші. Ваші діти поринуть в атмосферу серійних квестів, де знайдуть впевненість у собі, стануть ще більш відкритими та товариськими, відкриють у собі якості лідерів та заведуть багато знайомств.мств.

Дитячий табір всебічного розвитку дитини з ухилом на квести, абсолютно різного вигляду. Тут не буває нудно, тому що програма розроблена, враховуючи інтереси та вікові особливості дітей від найменших до найдоросліших. Наші зміни насичені творчими заходами, актуальними іграми, веселими активностями, які припадуть до душі кожному школяру – тому лише незабутні, яскраві емоції залишаються після табору.

Табір QUESTY CAMP підготував таку програму, що Ваші діти не матимуть часу на нудьгу, адже вони завжди будуть зайняті з нашими кураторами. У нас є маленька, але дуже важлива складова нашої програми – ми не даємо дітям те, до чого у них немає інтересу. Якщо раптом, дітям не сподобалася гра чи майстер-клас, то ми оперативно придумаємо нові активності та зможемо зацікавити їх.

На зміні діти вивчають іноземну мову в повністю розважальній атмосфері, вони виглядають мультиками англійською, слухають пісні, грають. Кожну дитину ми розподіляємо в групу з її знання мови, так що нудно і не цікаво точно не буде, а ось корисно і весело – так.

QUESTY CAMP - табір, який дитина запам'ятає надовго та привезе батькам лише яскраві спогади.

Бронюйте зміни в англомовному
таборі QUESTY CAMP

Акція раннього бронювання до 15.02.2022!
Зміна 1
Весняний англомовний
QUESTY CAMP
27.03.2022-02.04.2022
10 днів
9800
грн.
11000
грн.
 языковой лагерь под Киевом
Інфраструктура:
Наш табір розмістився у затишному еко-комплексі поблизу міста Київ – чудовий варіант для тих батьків, які хочуть бути недалеко від свого чада під час проведення табору.

Адреса табору: Україна, Київська обл., Васильківський р-н, с. Дзвінкове, вул. Нова, будинок 32 еко-комплекс "Перлина Дзвінкова"

Харчування в англомовному
таборі QUESTY CAMP

Дітей годуватимуть по ресторанному меню, сучасному та дуже смачному. На кухню поставляють лише екологічні та чисті продукти харчування. Їжа, якою ми годуємо дітей зводить з розуму не тільки ароматом, а й подачею, а найголовніше СМАКОМ.

У дітей, які мають алергію, потрібно попередити заздалегідь, і ми розробимо для них спеціальне меню.

програма англомовного
табори QUESTY CAMP

До програми входять такі активності:
-Участь в квестах, яких на зміні буде більше 12 штук.
-Рольова гра на один день. Ваша дитина порине в атмосферу акторської майстерності, де буде актором кіно чи мультфільму. Ми гарантуємо незабутні емоції.
-Цікаві лекції, які зможуть зацікавити дітей
-Ціла купа різноманітних настільних ігор на будь-який смак. У вільний час дитина може зібрати компанію та вирушити у світ настільних розваг.
-Багато активностей (футбол, волейбол, командні ігри)
-Майстер класи на творчість, діти створюватимуть гарні речі своїми руками.
-Заняття англійської мови.
-Навчання акторської майстерності. Ми показуватимемо дітям як контролювати свої емоції, як імпровізувати та багато інших корисних навичок.

Команда в англомовному
таборі QUESTY CAMP

У команді табору QUESTY CAMP тільки досвідчені майстри своєї справи, які добре знають свою роботу, виконують її якісно та з любов'ю, стануть другом як для 7-ми літньої так і для 16-ти річної дитини, а також зможуть зробити відпочинок незабутнім.

Наші куратори мають досід роботи більше 2-х років, і вони точно зможуть порозумітися з Вашою дитиною і допомогти їй відкрити свій талант і потенціал. Вони точно знають, як легко адаптувати дитину в новому колективі та підштовхнути її до нових звершень. Наші стосунки з дітьми зовсім не схожі на взаємини дорослої та дитини, ми намагаємося спілкуватися з ними в такій атмосфері, щоб вожаті були для них, як близькі друзі, а не як дорослі вчителі.
З дітьми працюють:
1. Павло Русов (директор та засновник табору)
2. Валентина Левицька (директор, який відповідає за креативну частину, а також викладач англійської)
3. Олександр Кириченко (куратор, і навчатиме Ваших дітей настільним іграм)
4. Андрій Гнилосир (куратор)
5. Катерина Мартинова (куратор і навчатиме Ваших дітей англійською)
6. Ганна Соколова (настільні ігри-її стихія, куратор)
7. Севіль Нуріаєва (перша поспішає на допомогу Вашим дітям, адже вона медсестра, а також навчає їх англійській)

Безпека в англомовному
таборі QUESTY CAMP

  • Під час табору діти перебувають під наглядом вожатих.

    Комплекс знаходиться під цілодобовою охороною та відеоспостереженням, також табір повністю закритий від сторонніх.
  • Весь персонал має навички надання першої допомоги. Медсестра двічі на день вимірює температуру дітям та контролює їх самопочуття. У таборі куратори стежитимуть, щоб діти користувалися антисептиками.

Знижки та акції
Акція раннього бронювання до 15.02.2022
Вартість зміни – 11000 гривень. У нас є акція раннього бронювання, якщо ви купуєте тур до 15.02, вартість становитиме 9800 грн!
Якщо з 16.02 до 16.03 вартість буде 10500, і в період з 17.03 по 26.03 - буде повна вартість.

У нас є хороші знижки:
-5% нашим постійним діткам,
-5%, якщо Ви приведете друга
та -5% для другої дитини із сім'ї.
Останні програми заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя