проектний табір у Карпатах для дітей та підлітків на літніх канікулах

Міжнародний англомовний
табір DEC Camp


Про табір
DEC camp проектний табір у Карпатах – це міжнародний англомовний табір для дітей та підлітків, один із мережі наших таборів по Україні.
Ми надаємо найкращу альтернативу мовним центрам та таборам за кордоном. Також ми входимо до списку Американської Асоціації Таборів та є членом Світової спільноти таборів. Завдяки чому ми працюємо за високими стандартами міжнародної підготовки фахівців, організації та проведення унікальних, безпечних, авторських програм.
DEC camp успішно працює понад 12 років. За цей час ми встигли провести безліч змін та завоювати серця клієнтів.

DEC camp – це: більше 8000 щасливих кемперів, які відвідали наші програми. Цілих 95% задоволених батьків, які рекомендуватимуть наш табір, 68% дітей, які були у таборі, у віці 16-18 років змогли поїхати навчатися закордон.
 • ідеальні локації
 • найкращі авторські програми
 • кваліфікований персонал
 • комфортні умови проживання

Швидше реєструйтесь на зміни та проведи незабутньо літні канікули разом із DEC camp у Карпатах.

Бронюйте зміни в англомовному таборі
«DEC camp – проектний табір у Карпатах»

Зміна 1
DEC camp
27.06.2021 - 09.07.2021
кількість днів - 13 днів
Зміна 2
DEC camp
11.07.2021 - 23.07.2021
кількість днів - 13 днів
Зміна 3
DEC camp
25.07.2021 - 06.08.2021
кількість днів - 13 днів
Зміна 4
DEC camp
08.08.2021 - 20.08.2021
кількість днів - 13 днів
DEC camp англоязычный лагерь в карпатах
Інфраструктура в англомовному таборі у Карпатах DEC camp
Наш табір знаходиться у самому серці Карпат у Чернівецькій обл., селище Мигове. Курортний комплекс "Мигово" на 120 місць.

Наша локація містила всі види корисного та приємного дозвілля: є баскетбольне, футбольне та волейбольне поле, гончарна майстерня та арт-кімната, роллердром, де ми катаємось на скейтах, гіробордах, роликах, стрибаємо на джамперах, музичний клас з гітарами та басейн – для водних активностей. настільний теніс.

Харчування в англомовному таборі у Карпатах DEC camp

Діти їдять 5 разів на день. Меню на змінах завжди смачне, корисне та різноманітне. Для дітей з певними особливостями харчування ми розробляємо спеціальний раціон «стіл No5», вегетаріанська кухня, безглютенова дієта і т.д.

Програма у мовному таборі у Карпатах DEC camp

DEMOCRATIC STATE (демократична держава)
Кемпери за зміну зрозуміють, як працює державний механізм, як приймаються закони, формується і розподіляється бюджет, і як насправді "працює" демократія.

У рамках таборової програми діти будуть розподілені в команди, де вони всі разом навчатимуться досягати поставлених цілей, приймати самостійні рішення, підтримувати один одного й загальний вибір команди, тренувати навички комунікації, критичного та творчого мислення. Діти пізнають майстерність тайм-менеджменту, завдяки якому вони навчаться планувати свій час та ресурси, а також розставляти пріоритети.

Фішки змін в англомовному таборі
у Карпатах DEC camp:

Все спілкування в таборі здійснюється головною мовою табору – англійською. Діти використовують англійську для вирішення конкретних завдань тут і зараз, діти буквально закохуються у її вивчення.
Інтенсивна англійська
 • 3 години на день - заняття англійською в інтерактивній, доступній, ігровій формі
 • only native-speakers
 • teachers from Great Britain, USA, Canada.
 • у класах англійської до 12-ти дітей
 • розподіл за віковою категорією в групах
 • дітей у групи об'єднують за рівнем знань
Уроки у форматі цікавих завдань та командних проектів
під керівництвом кураторів, діти влаштовують президентські дебати, представляють ідеї щодо створення міст майбутнього, будівництва парків, музеїв та інших архітектурних творів.
Альтернатива вибору діяльності
раз на зміну у дітей день екскурсій, коли вони обирають розваги та відпочинок до душі: рафтинг, похід з барбекю, скелелазіння, канатна дорога, пейнтбол, уроки верхової їзди, поїздка до Чернівців, відвідування цікавих місцевих майстер-класів чи квест-кімнати.

Команда у мовному таборі у Карпатах DEC camp

Всі наші співробітники - це мега активні, яскраві, талановиті, реалізовані та ерудовані особи. Табір для них – не просто робота, а справа всього життя! Кожен вожатий, педагог намагається зробити свій внесок у виховання самостійних, сміливих та значущих особистостей.

У DEC сamp працюють лише сертифіковані педагоги та вожаті native-speakers з таких країн, як:
USA,
Canada,
UK,
Ireland,
Australia.
Щороку весь склад персоналу табору проходить 100 годин тренінгів та навчання за стандартами Американської асоціації таборів. На літніх заїздах працюють психологи, лікарі, викладачі, які є носіями мови, вожаті з України та не лише, а також неймовірна команда адмінчиків.

Безпека у таборі в Карпатах DEC camp

 • На кожному заїзді працює лікар, медсестра, психолог. Є спеціально облаштована кімната під медичний пункт з усіма необхідними лікарськими засобами (більше 200 найменувань).
  На всіх дітей оформляється страховка.
  COVID-19
  Ми створюємо всі умови для забезпечення здоров'я дітей. Усі заходи відповідають чинним вимогам МОЗ та доповнюються відповідно до нових положень.
 • Територія табору закрита, що охороняється з датчиками диму та режимом відеоспостереження.

Трансфер до мовного табору
у Карпатах DEC camp

Входить у вартість трансфер з Києва та Одеси
(поїзд + автобус)