Англомовний табір в лондоні

British Camp — London location

KEEP CALM AND CAMP ON

Про табір

 • Ми – англомовний кемп з європейською ліцензією;
 • Входимо до альянсу Всесвітньої асоціації таборів, працюємо за міжнародними стандартами та МОЗ;
 • Надихаємо на вивчення англійської через британську культуру, колаборації з Лондонським Музеєм Щастя, тренерами британських видів спорту та сертифікованими тічерами;
 • Зібрали професійну інтернаціональну команду, яка піклується про фізичну та ментальну безпеку кемперів 24/7;
 • Створили 7 несхожих одна на одну локацій у найкращих готельних комплексах України і Польщі, та сучасних бордингових школах у Британії та Іспанії;
 • За 10 років провели 138 заїздів, де зустріли 7434 кемперів з різних куточків світу;

Скоріше бронюйте зміни в таборі
British Camp London

Зміна 1
British Camp London
14.07.2024 - 21.07.2024
Кількість днів - 7
1890€
грн.
Зміна 2
British Camp London
21.07.2024-28.07.2024
Кількість днів - 7
1890€
грн.
Зміна 3
British Camp London
28.07.2024-04.08.2024
Кількість днів - 7
1890€
грн.
Зміна 4
British Camp London
04.08.2024-11.08.2024
Кількість днів - 7
1890€
грн.
територія табору брітішкемп Лондон
На території DLD College є парк, що створює особливу атмосферу, в якій кемпери зможуть безпечно відпочивати та спілкуватися в міжнародному середовищі. Територія школи – 32 000 квадратних метрів поєднання природи, історії та найвищих сучасних стандартів.

Keep calm and camp on

10 років тому ми створили British Camp з фокусом на безпеку та високі стандарти навчання в англомовному середовищі. Наші цінності – це безпека, підтримка дитинства та допомога Україні, що об’єднують нашу команду та кемперів в дружнє ком’юніті для розвитку.

 • Англійська

  60 годин практики англійської з досвідченими викладачами - разом з уроками, тренінгами, вечорами, спортивними та іншими активностями.

 • Активності

  Плавання у термальних і спортивних басейнах та мініаквапарку, регбі, футбол, флорбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, а також running club, стретчінг, майстер-класи з хіп-хопу та Capture the flag.

 • Локація

  Табір у Британії знаходиться у Queen’s College – бординговій школі у місті Тонтон, що з перших хвилин дарує відчуття навчання у Гоґвортс. Англійський табір у Лондоні всього за 2 години локації.

Нова унікальна програма

Britannica – нова англомовна програма про різноманіття британської культури, яка допоможе почуватися в міжкультурному середовищі комфортно.

У всіх програмах втілюємо концепцію edutainment, поєднуючи навчання та розваги. Кемпери вдосконалюють англійську під час усіх активностей: на розмовних клубах, уроках, майстер-класах та під час спорту. А тьютори завжди підтримують їх!

Влітку в рамках нової програми кемпери дослідять кожну з 4-х країн Обʼєднаного Королівства – Англію, Північну Ірландію, Шотландію та Уельс. Дізнаються, як різні культури співіснують в одній країні, зрозуміють важливість прийняття відмінностей та взаємодії в англомовному середовищі.

Приклад розкладу дня у British Camp

Ми обираємо актуальні теми та насичуємо програми заїздів різноманітними активностями на смак кожного кемпера. Сприяємо зменшенню екранного часу та забезпечуємо корисний відпочинок.

Чому обирають British Camp?

 • Англомовні програми

  Унікальні та з концепцією edutainment. Вивчаємо англійську через ігри та розваги, що допомагає подолати мовний барʼєр та розвинути нові навички.
 • Професійна інтернаціональна команда

  На 50 кемперів понад 15 Camp Heroes, які 24/7 піклуються про фізичну та ментальну безпеку дітей і підлітків.
 • Індивідуальний підхід до кожного

  Формуємо групи кемперів за віком та результатами тестування англійської. Надаємо сертифікат і фідбек викладача про досягнення, кемпбук та посилання на фотозвіт з професійними світлинами.

 • Збалансоване харчування

  Пропонуємо 4-разове харчування з можливістю складання індивідуального меню (8 видів).