літній дитячий табір з якісним відпочинком

OXYCAMP в Карпатах

Про табір
Творчий християнський табір OXYCAMP - це яскравий, активний і незабутній відпочинок у карпатських горах. Уже восьмий рік поспіль команда табору разом з волонтерами створює комфортні умови, цікаву й оригінальну програму для того, щоб діти і підлітки провели 7 днів літа максимально корисно.
Напрямок табору (англомовний, спортивний, наметовий, танцювальний, бізнес табір та ін.):
Кожен заїзд табору спрямований на всебічний розвиток Вашої дитини, а саме:
 • Творчий - креативні творчі студії, вечірня програма з конкурсами та виступами;
 • Моральний - уроки життя на основі християнської етики;
 • Фізичний - нестандартні зарядки, походи, квести, ігри;
 • Соціальний - тренінги про:
 • розвиток комунікабельності;
 • нові знайомства;
 • постановку та досягнення цілей.
 • Інтелектуальний - студії розвитку, дискусії, завдання на логіку.
Під час реєстрації дитина стає частиною команди (8-10 осіб), до якої закріплюються два наставника. Для цієї роботи ми вибираємо надійних, досвідчених працівників та волонтерів, цінності і погляди яких, відповідають вимогам табору. Завдання наставників - забезпечити комфорт, безпеку та будь-яку підтримку дітям.

Бронюйте зміни в таборі
літньому таборі в Карпатах
OXYCAMP

Знижка для багатодітних сімей
Зміна 1 знижка - 50%
Літній табір Oxycamp у Карпатах
8-16 років
03.06.2024 - 09.06.2024
кількість днів - 7
Зміна 2 знижка - 30%
Літній табір Oxycamp у Карпатах
8-16 років
10.06.2024 - 16.06.2024
кількість днів - 7
Зміна 3
Літній табір Oxycamp у Карпатах
9-16 років
22.07.2024 - 28.07.2024
кількість днів - 7
Зміна 4
Літній табір Oxycamp у Карпатах
8-16 років
29.07.2024 - 04.08.2024
кількість днів - 7
Зміна 5
Літній табір Oxycamp у Карпатах
8-16 років
05.07.2024 - 11.08.2024
кількість днів - 7
Інфрастуктура
Україна, смт. Славське (Львівська область), база відпочинку «MONTANA» Вся житлова інфраструктура табору знаходиться в 5-поверховому котеджі, в якому на трьох поверхах розташовані по 6 кімнат.
Територія
Табір розташовується на сучасній базі "Монтана" в мальовничому куточку Карпат. На території і навколо неї - зелені карпатські гори, гірська річка і ліс. Чисте повітря, тиша і зелена картина створюють атмосферу, яку не зіпсує жодна погода.
Розміщення
в комфортних номерах по 4 - 6 осіб. Кожна кімната обладнана зручними дворівневими ліжками з новими ортопедичними матрацами, місцем для зберігання одягу, санвузлом та душовою з цілодобовою подачею гарячої води. Вологе прибирання - раз у 2 дні, заміна рушників/,постільної білизни – за запитом.

Харчування у літньому таборі OXYCAMP

У таборі повноцінне 4-разове харчування (сніданок, обід, вечеря і один перекус).

програма літнього
табору у карпатах
OXYCAMP

Насичена програма табору не закінчується після вечері. Вечірня програма - це місце, де оголошуються результати дня кожної команди, лунає сміх, де на сцені виступають самі діти і підводяться підсумки всього дня.
Фішка OXYCAMP - це атмосферні After party навколо багаття або басейну. Під час вечірнього перекусу команди можуть поспілкуватися між собою і з усіма учасниками табору. Один з таких вечорів включає захоплюючу гру по території табору.
У кожного заїзду один день відводиться для походу в ліс і гори.
І звичайно, який табір в Карпатах без походу? Побачити неймовірну природу Карпат, відчути свіже повітря та здійснити підйом на вершину разом з товаришами — це все частина казкової та незабутньої атмосфери табору OXYCAMP.

Програма літнього табору
OXYCAMP включає:

1.
Студія танців. Тут Вашу дитину навчать по справжньому відчувати ритм та запалювати танцпол.Драйвові заняття, крута хореографія та можливість самовиразитись - усе це чекатиме на дітей в даній студії;

2.
Студія DIY. Заняття на цій студії - завжди приємна несподіванка, адже діти ніколи не очікують, що вміють робити прикраси, листівки та інші дивовижні предмети самостійно;
3.
OXY Band. Особлива студія, на якій діти зможуть не тільки вчитися грати на інструментах і співати, а й сформують власний музичний колектив який буде виступати на вечірній програмі;
4.
Art-студія. Уроки живопису, вивчення сучасних технік мистецтва та як вдало їх можна поєднати у своїй творчості;
5.
Студія боксу. Діти та підлітки під керівництвом досвідченого фахівця навчаться загартовувати свій характер та волю, розвинуть витривалість та самодисципліну;
6.
Настільні ігри. Великий набір настільних ігор з інструктором - це розвиток стратегічного мислення, підприємницьких і комунікативних навичок в ігровій формі;
7.
Школа виживання (Bushcraft). Ваша дитина навчиться розводити багаття, в'язати вузли, орієнтуватися на місцевості по карті, компасу, сонця і тіні, дезінфікувати рани, готувати їжу в природних умовах, і отримає інші навички виживання в дикій природі;
8.
Студія “Мастер-Шеф”. Це місце для тих, хто любить не лише смачно поїсти, але й приготувати щось неперевершене для близьких та друзів. У цій студії ти спробуєш різноманітні рецепти та техніки, але найголовніше - смачно поласуєш своєю стравою!
9.
Студія SMM. Ваша дитина цікавиться соцмережами, має власну сторінку в Instagram чи TikTok, а також хотіла б дізнатись більше, як це все працює? Тоді хутчіш записуйте її до нас у табір, де є можливість спробувати себе у даній професії.

10.
Lasertag. Цю студію створено спеціально для поціновувачів активного відпочинку, екстриму та гострих емоцій. Це місце, де можна весело і незабутньо провести час.

Команда у літньому таборі
OXYCAMP

Сьогодні OXYCAMP це сім’я з понад 300 співробітників та волонтерів з усього світу, та табори в Україні, Німеччині, Великобританії і Туреччині. Починаючи з 2016 року, нашою метою є інтелектуальний, творчий та моральний розвиток дітей та підлітків. Ми віримо, що вкладаючи любов та увагу в наступне покоління, ми допомагаємо їм будувати їхнє краще майбутнє.

Безпека у літньому таборі OXYCAMP

 • На території є медичний працівник
 • Територія бази обгороджена і знаходиться під пильним цілодобовим наглядом. Кожна дитина 24/7 знаходиться під опікою своїх наставників.


 • Під час табірної програми за безпеку дітей відповідає організаційна команда табору, наставники і охорона, медичний працівник.
 • Для безпеки дітей ми створили правила табору, з якими Ви можете ознайомитись в період реєстрації. Також ми рекомендуємо батькам простежити і не давати дітям з собою дорогі гаджети, ювелірні вироби і заборонені в таборі речі.
Трансфер в табір OXYCAMP
Організовуємо трансфер Львів/Тернопіль/Івано-Франківськ/Хмельницький – база – Львів/Тернопіль/Івано-Франківськ/Хмельницький, який не входить у вартість путівки та оплачується окремо.
Детальніша інформація надається особисто батькам заздалегідь.