Літній табір під Харковом

Сучасний комфортний
дитячий табір BabyLand

Про табір
BabyLand – це сучасний, комфортний дитячий табір, з унікальною, авторською, активною програмою, яка включає аспекти особистісного, творчого, креативного та фізичного розвитку дитини, в ідеальній місцевості, на свіжому повітрі з європейським комфортом! Ми приготували для Вас 4 цікаві, тематичні зміни на літній сезон. За зміну ми приймаємо 30 дітей.

Ми вважаємо, що літо має проходити максимально яскраво, тому приготували для дітей багато різних розваг, які будуть актуальними і для дітей молодшого шкільного віку, і для старших дітей. Тематичні вечірки, канатна дорога, спортивні естафети, детективні ігри, творчі заняття – все це додасть незабутніх емоцій та барвистих вражень у табірне життя.

BabyLand ідеально підходить як і для тих діток, які їдуть до табору вперше, так і для тих, хто постійно їздить. У таборі немає місця нудьги, тому що наш день розписано щохвилини, діти постійно захоплені заняттями, іграми, яскравим дозвіллям! Дбайливі, люблячі та чуйні вожаті допоможуть дитині влитися у табірне життя та отримати максимум задоволення від відпочинку на літніх канікулах.
Бронюйте зміни в таборі
BabyLand
Зміна 1
22.06.2020- 04.07.2020
Зміна 2
06.07.2020 - 18.07.2020
Зміна 3
20.07.2020 - 01.08.2020
Зміна 4
03.08.2020 - 15.08.2020
Інфраструктура
Адреса: Україна, Харківська область, Чугуїв, база відпочинку "Малинівка".
Наш табір знаходиться на території першокласного готелю під назвою "Малинівка" - всього 50 км від міста Харків, прямо на березі річки Сіверський Донець у зеленому, сосновому лісі, що є величезною перевагою так, як хлопці будуть постійно перебувати на свіжому повітрі. самим зможуть зміцнити свій імунітет та загальний фізичний стан.
Харчування
5-разове комплексне, збалансоване меню, збагачене вітамінами, яке відповідає всім нормам дитячого харчування.
програма
Всі наші програми націлені на розвиток сильних сторін кожної дитини, яка потрапляє до нас на зміну. Усі завдання сприяють формуванню впевненості у собі. Ми вчимо дітей ставити конкретні цілі обмеженими часовими рамками і підкріплені покроковим планом дії. Ми вважаємо, що дуже важливо мати креативний підхід до будь-якого завдання у будь-якій справі, удосконалювати творчий потенціал, набувати нових, корисних знань та практичних навичок.
Команда
Про ваших діток дбають найкращі фахівці, професіонали високого рівня, які можуть знайти шлях до серця дитини, допомогти їй відкрити себе та свої особливості. Наші співробітники неймовірно талановиті, дуже позитивні, котрі роблять свою роботу з любов'ю! Працівники табору постійно навчаються, підвищують рівень своєї кваліфікації, щоб бути ще ефективнішими для Вас.
Безпека в таборі
  • Ми знаходимося на закритій території, з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. З метою безпеки інструктори живуть у будиночках разом з дітьми, щоб доглядати та допомагати у разі потреби.
  • На кожну дитину оформляється медична страховка.
Трансфер
Трансфер автобусом здійснюється із супроводом співробітника табору.

Харків – Табір – Харків (включено у вартість).