Kingdom Camp Kyiv

Дитячий денний табір

Про табір
Літо - ідеальний час, який так люблять і чекають не лише діти, а й дорослі, то всі діти на літній період роз'їжджаються по літніх таборах, а батьки можуть спокійно відпочити. Але що робити, якщо Ваша дитина ще не була в таборі, і Ви боїтеся її далеко відпускати, або просто не хочете надовго розлучатися зі своїм чадом? Ідеальне вирішення цього завдання – денний міський табір. Kingdom camp - мовний табір, для дітей та підлітків у Києві на літніх канікулах. Унікальність нашого табору полягає в тому, що ми приймаємо дітей від п'яти років. Головна особливість програми в тому, що вона побудована на двох китах: вивчення іноземних мов та мистецтво. Щодня в Kingdom Camp Kyiv сповнений захоплюючих занять, екскурсій по місту, ігор, творчих майстер-класів та тематичних заходів. Програма табору допоможе Вашій дитині насолодитися літніми канікулами сповна, повеселитися від душі, набути нових навичок, провести час з користю. Кожна зміна у таборі тематична, щодня відповідає тематиці зміни. Наприклад, подорож країнами світу та вивчення культури різних народів, де діти ознайомляться з культурою, етнічними особливостями, традиціями різних народів.
Бронюйте зміни в таборі

5/10/20 днів - 2500/5000/10000 грн.
Зміна 1
1.06 по 26.06
5/10/20 днів - 2500/5000/10000 грн.
Зміна 2
29.06 по 24.07
5/10/20 днів - 2500/5000/10000 грн.
Зміна 3
27.07 по 21.08
програма
Розваги: ​​театри, музеї, екскурсії та квести містом, пікнік; ігри, квести, спартакіади.
Мистецтво: хенд-мейд, клуб мультфільмів, тематичні майстер-класи, уроки мистецтва, живопису, фотографії.
Навчання: розмовний клуб з іноземної мови; навчання за спеціальною програмою польська/німецька/французька;
Арт-студія (живопис - масляні фарби, гуаш, акрил, акварель, декупаж, плетіння, аплікації, ліплення, колаж та ін.)

Kingdom Camp Kyiv підготував цікаву програму Вивчення мов за унікальною, авторською методикою, яка дає можливість не лише підтягнути рівень володіння мовами, а й у процесі навчання полюбити мови.
  • General English - ґрунтується на комунікативній методиці, заняття охоплюють всі сфери вивчення мови: розмовна мова, лист та аудіювання, граматику та читання.
  • Project English - дає можливість застосовувати практично всі знання, отримані на заняттях General English, і активізувати мовний запас. Уроки відбуваються в інтерактивній формі і мають більш творчий характер.
  • Language Extra – уроки знайомства з іншою іноземною мовою в ігровій формі.
  • Art Project – творчі уроки, на яких дітки знайомляться з різними видами мистецтва. Заняття складається з лекцій, скетчу та практичних вправ.
Команда
Висококваліфіковані викладачі, вихователі, наставники зроблять будь-яку зміну найяскравішою та незабутньою.
Безпека в таборі
  • Усі діти перебувають під наглядом чуйних вожатих.
  • Ми перебуваємо на закритій території.