Discovery camp

Активний табір для дітей та підлітків на літніх канікулах

Про табір
Discovery camp – сучасний простір для крутого, яскравого веселого відпочинку на літніх канікулах у стилі American holiday. Discovery camp - справжнє місце де, живе дитинство, де кожна дитина щаслива, де кожен знайде собі друга та заняття до душі. Ми допомагаємо розвиватися хлопцям всебічно: працюємо над розвитком креативного мислення та емоційний інтелект, що є дуже важливим фундаментом для подальшого життя кожної людини. Ми допомагаємо дітям рости свідомо та бути щасливими! Ми пропонуємо кращу освітню, захоплюючу, розважальну програму, яка дасть можливість Вашій дитині дізнатися більше про різні сфери життя, набути корисних та потрібних навичок, розвинути творчий потенціал, дари та таланти, корисно та якісно відпочити на літніх канікулах.

Наші літні програми побудовані таким чином, щоб дитина змогла взяти максимум користі з перебування в дитячому таборі. Тому у нас є основні блоки програми: творчість, відпочинок, освіта. Завдяки комплексному підходу до складання програми, вони мають високу ефективність та практичність! Діти за зміну встигають не тільки добре відпочити, підтягнути рівень володіння іноземними мовами, прокачати існуючі та освоїти нові скіли. Всі наші програми є авторськими напрацюваннями, розробленими та грамотно адаптованими під кожен вік, тому будуть актуальними і для дітей молодшого шкільного віку, і для підлітків.
Бронюйте зміни в таборі
Discovery camp
Зміна 1
18.06 – 01.07
кількість днів - 14 днів
Зміна 2
03.07 -16.07
кількість днів - 14 днів
Зміна 3
18.07 – 31.07
кількість днів - 14 днів
Зміна 4
02.08 -15.08
кількість днів - 14 днів
Зміна 5
17.08 - 28.08
кількість днів - 14 днів
Інфраструктура
Українa, Закарпатська область, Хустський район, с. Золотареве.
Харчування
Збалансоване дитяче 5-разове харчування, яке містить повний комплекс вуглеводів, білків, жирів і вітамінів. Меню складено з урахуванням сучасних вимог дієтології та санітарних норм. У разі потреби є можливість надати особливий раціон (дієтичне харчування, виключення та заміна деяких продуктів).
програма
Англійська – розмовний клуб, робота з мовним бар'єром, уроки граматики, інтерактивні ігри. Усі активності на заняттях проводяться лише англійською.
Театральна майстерня – акторське мистецтво, робота з емоціями, танці, основи імпровізації.
Ораторське мистецтво – опрацювання дикції, вчимося правильної подачі інформації для аудиторії.
time management - дізнаємося про секрети основ грамотного планування справ, постановки цілей з розкладом конкретних завдань на кожен день.
МК за такими напрямами:
art design та 3-D modeling,
culinary duel (позмагаємось у кулінарних змаганнях);
make up - розкриємо всі таємниці ідеального макіяжу; drone – навчимося керувати дронами;
social networks - створимо свій індивідуальний блог і розробимо стратегію ведення соціальних мереж.
hand made – студія пісочної анімації, бісероплетіння, розпис еко сумок та багато інших напрямків.
Спорт
fitness/yoga time - спортивні активності, зумба та йога для всіх бажаючих
archery - стрільба з лукаsport biking - велопрогулянки на спортивних велосипедахswimming - три великі басейни для плавання, ігор у водне поло.tennis - настільний теніс, також, у вільному доступі.
Дозвілля
екшн ігри, детективні квести, фестивалі, talk show, dance flash mobs, тематичні вечірні заходи та яскраві disco party. Ігро-клуби, інтелектуально-розвиваючі ігри, team building, quests.
Команда
Наші програми складаються досвідченими професійними педагогами, найкращими психологами та коучами, викладачами мов, які є носіями англійської мови. Всі наші співробітники мають вищу освіту, проходять низку тренінгів та навчань, для того, щоб бути ще ефективнішими. Ми ретельно підходимо до підбору персоналу, тому з нами працюють лише найкращі професіонали, які мають великий досвід, знання та всі необхідні навички, щоб створювати незабутній відпочинок для ваших дітей.
Безпека в таборі
  • У таборі цілодобово чергує педіатр. На всіх дітей оформляється страховка. Працюємо за договором на обслуговування із районною лікарнею. У день заїзду лікар, обов'язково оглядає всіх дітей.
  • Територія закрита, що охороняється (є відеоспостереження), без сторонніх осіб.
Трансфер
додатково сплачується. Київ-табір-Київ. Ціна від 1600 грн. Жд(купе)+автобус+супровід.
Знижка та акції
Для фіксації ціни потрібна передоплата 30%.