спортивний табір за кордоном
на літніх канікулах

Літній табір
ЕкстреМал у Чорногорії

Про табір
«ЕкстреМал» - табір для найсміливіших, який має досвід в альпінізмі понад 20 років.

Ми альпіністи, які разом з дітьми підкорюють вершини великих та малих гір категорією від 1-ї до 4-ї. Наші експедиції — це мільйони доріг і стежок, це яскраве світло вогнищ у відображенні дитячих очей, це безкрайнє зоряне небо в пустелі та легкий вітер, що розвіює волосся. Атмосфера та підтримка, втома та насолода від підкорення висот. Перемоги та відкриття. Це ми подаруємо Вашим дітям, і вони ніколи не забудуть подібний досвід.

Наш табір відрізняється від оздоровчих таборів, де можна відпочивати щодня. Екстремал - це розвиток Вашої дитини в умовах, які кардинально відрізняються від традиційних таборів, шкільного проведення часу. Ми беремо дітей віком від 10 років!

У 2017 році наша команда провела цілий місяць на скелях та горах Чорногорії!

Чорногорія – балканська країна, яка славиться своїми неймовірними скелястими горами, середньовічними селами та численними пляжами на узбережжі Адріатичного моря – ідеального місця для туризму навіть не вигадати! Завдяки великій кількості гір, що покривають всю територію країни, Чорногорія є чудовим місцем для занять скелелазіння та альпінізмом.

Гори: Ми розвідали 4 скелелазні сектори у Бока (Которській бухті)! Нашим завданням було пройти кілометри незвіданих стежок у горах, уздовж моря, щоб знайти відмінні маршрути. За час проведене в експедиції ми здійснили кілька складних сходжень, ну і звичайно ж, встигли насолодитися красою та спокоєм цієї місцевості. Тепер ми готові поділитися цими враженнями та досвідом з дітьми!

Це буде наш четвертий сезон у цій країні. У квітні 2021 року Влад Чумаченко, який є керівником нашого табору, провів ще один виїзд до Чорногорії з командою професійних альпіністів, щоб команда розвідала нові маршрути, у горах Національного Парку Ловчен. Ці маршрути стануть метою та завданням наших сходжень під час туру.

Чорногорія дивовижна країна! Вранці ти можеш купатися в Адріатичному морі, а через 40 хвилин ти можеш опинитися на схилі гірської вершини серед величних гір і пейзажних долин. Наша подорож буде дивовижною і точно не забутою.

Море: Щодня у нас у програмі море. Ми купаємось на різних локаціях, також, у нас буде можливість поплавати зі спеціальними плав засобами: трубками та масками. Для того, щоб побачити всю красу природи – Адріатики, ми відвідаємо інститут біології моря. Де діти зможуть дізнатися про нове про підводний світ. Для дітей з підготовкою буде можливість спробувати - Freediving разом із сертифікованим інструктором Анастасією Чумаченко SSI з Freediving. Для повноцінного та безпечного занурення рекомендуємо пройти навчання – Basic Freediving Course заздалегідь. До речі, Анастасія зараз вивчає «Marine Biology» в британському університеті, і зможе розповісти дітям все, що їх цікавить про морських жителів, і навіть показати те, що зазвичай недоступне простим людям, що купаються.

Так, як ми спортивний табір з активною програмою, дітям слід готуватися до насиченого та дуже цікавого дозвілля.

Бронюйте зміни в літньому таборі
ЕкстреМал у Чорногорії

Вартість: 1100 у.о.
Літній табір ЕкстреМал у Чорногорії
15.06.2022-23.06.2022
Вартість: 1100 у.о.
Літній табір ЕкстреМал у Чорногорії
12.07.2022-28.07.2022
літній табір в Чорногорії
Інфраструктура
На літніх канікулах діти проживатимуть у неймовірному та по-справжньому казковому місці в Чорногорії, в затишному та сучасному котеджі, що розташовується неподалік красивої скелястої місцевості.

Харчування у весняному таборі
ЕкстреМал у Чорногорії

Смачні та ситні сніданки та гарячі вечері у котеджі. Обіди у дітей зазвичай туристичні на маршруті. Гарячі блюда з Еdlo.

Якщо ваша дитина має особливості харчування (він вегетаріанець або має харчові алергії), повідомте про це заздалегідь організаторам туру, для того, щоб ми змогли вирішити це питання.

програма в літньому таборі ЕкстреМал у Чорногорії

Майбутня пригода буде надзвичайно насиченою! 2 заповідники, 4 різні скелелазні райони, і звичайно ж купання в морі – за програмою щодня. Наші молоді альпіністи опиняться в нових умовах. Серед високих та могутніх гір, де на них очікує інший клімат та нові масштаби сходжень. Скелі Чорногорії відмінно підходять для навчання дітей та для реалізації завдань проекту.

А для фотомистецтв тут просто рай! Адже тут знаходяться стародавні красиві міста - Пераст і Котор. Насамперед, перед дітьми стоїть мета: навчитися бачити красу навколишнього середовища, передаючи свої відчуття, бачення, емоції через камеру. Почати свідоме підходити до використання камери. Набути нових технічних та творчих навичок у фотомистецтві.

До участі в турі допускаються діти віком від 10 років.

Команда у літньому таборі
ЕкстреМал у Чорногорії

З нами працюють лише професіонали своєї справи, які добре знають свою роботу, люблять її та роблять її бездоганно!

 • Керівник експедиції та інструктор скелелазіння Чумаченко Влад є директором табору "ЕкстреМал". Має великий досвід сходжень вищих категорій складності. Влад успішно керує змінами та експедиціями у таборі протягом 10-ти років, за його плечима успішні тури в Грузії, експедиції Непал та Лапландію, Дахаб. Влад обладнав спеціальні скалодроми для занять із дітьми у Коростишові. Фотороботи, зроблені Владом - публікувалися у популярному світовому виданні NATIONAL GEOGRAPHIC. За активну роботу з розвитку скелелазних маршрутів та роботу з дітьми нагороджено медаллю "За розвиток українського спорту". Декілька років поспіль Влад продовжує обладнати нові локації для скелелазіння в Чорногорії. 
 • Інструктор Контрольно-Рятувальної служби України. ·
 • Інструктор Федерації Альпінізму та скелелазіння другої категорії. ·
 • Фотограф Дмитро Балховітін - один із найкращих відомих пейзажистів України. Дмитро є призером численних конкурсів з фото-майстерності, а також переможцем всесвітнього конкурсу "Вікі любить Землю", володар блакитної стрічки FIAP (Міжнародна федерація фотографічного мистецтва). Під час туру Дмитро допоможе хлопцям вийти на новий рівень майстерності у справі.
 • Чумаченко Анастасія альпініст, скелелаз, сертифікований інструктор SSI з Freediving. Працює 10 років із дітьми. За плечима великий досвід мандрівок.

Безпека у літньому таборі
ЕкстреМал у Чорногорії

 • Всі діти під час проведення програми перебувають під наглядом.
 • Туристичну програму діти проходять у супроводі досвідчених альпіністів.
У вартість входить:
Ціна: 1200 $ + близько 300 $ авіапереліт

У вартість входить:
 • 3-х разове харчування
 • Проживання
 • переїзди за програмою,
 • необхідне спорядження,
 • страховка
 • передбачені програмою заходи,
 • екскурсії в музеї та гірські хатини.
 • Ми забезпечуємо учасників спеціальним спорядженням для тренувань та виходів у гори.

Не входить:
 • Авіа переліт (приблизно 300 $)
 • Сувеніри, солодощі та інше.
 • Covid тестування (у разі потреби)
Трансфер
Авіапереліт оплачує додатково! Орієнтовно 300 $.