Туристичний спортивний табір, що розвиває, за кордоном

ЕкстреМал у Грузії
спортивний літній табір

про табір
ЕкстреМал - табір для найсміливіших, який має досвід в альпінізмі більше 20 років.

Ми альпіністи, які разом із дітьми підкорюють вершини великих та малих гір категорією від 1-ї до 4-ї. Наші експедиції — це мільйони доріг і стежок, це яскраве світло вогнищ у відображенні дитячих очей, це безкрайнє зоряне небо в пустелі і легкий вітер, що розтріпує волосся. Атмосфера та підтримка, втома та насолода від підкорення висот. Перемоги та відкриття. Це ми подаруємо Вашим дітям, і вони ніколи не забудуть подібний досвід.

Наш табір відрізняється від оздоровчих таборів, де можна відпочивати щодня. Екстремал - це розвиток Вашої дитини в умовах, які кардинально відрізняються від традиційних таборів, шкільного проведення часу. Ми беремо дітей віком від 10 років!
Особливості ЕкстреМал?

"ЕкстреМал" це не табір! Точніше, це не нормальний табір, у звичному його розумінні! А чому?

У звичайному таборі, діти не прокидаються о 06:30 ранку!
У звичному таборі можна вибрати заняття за інтересами, а у нас в день проходить 2 тренування та 2 фотозйомки.
У звичайному таборі за "діток" відповідають "дорослі", а у нас ВСІ дорослі!
Тому що у нас усі діти талановиті, всі ролі головні. А перемоги ми ділимо на всіх!
Табір ЕкстреМал – це не про відпочинок! Це про розвиток!

Мета занять у напрямі фотомистецтва:

Насамперед, маємо завдання: навчитися бачити красу довкілля, і передаючи свої відчуття, бачення, емоції через камеру. Почати свідоме підходити до використання камери. Набути нових технічних та творчих навичок у фотомистецтві. Навчитися формувати та правильно реалізовувати творчі цілі та завдання проекту.

Під час поїздки діти будуть у ситуації, коли складно відкласти фотоапарат убік, адже довкола нас буде неймовірна краса: величні, засніжені гори, по вершинах яких гуляють хмари та альпіністи; краса сванського села, і підсвічена велич сванських веж, на тлі вкритого зірками неба таємничого Кавказу.

Такі локації допомагають серйозно поставитися до занять фотографією, вийти на новий рівень майстерності. Адже саме з робіт наших юних фотомайстрів глядач складе уявлення про цей надзвичайно красивий край.

Мета занять у напрямках: спортивний туризм та альпінізм:

Наші молоді альпіністи опиняться в нових умовах. Серед високих та могутніх гір, де на них очікує інший клімат та нові масштаби сходжень. З особливостей району ми перебудуємо підхід до організації гірничої підготовки групи. Буде додана сніжно-льодова підготовка, організація бівуаку на різних висотах, багато трекінгів та акліматизаційних виходів на різні висоти. Скельні заняття та робота зі зв'язків. До альпіністського сходження будуть допущені ті діти, які успішно пройшли всю програму підготовки і добре склали підсумковий іспит.

Так, як ми спортивний табір з активною програмою, дітям слід готуватися до насиченого та дуже цікавого дозвілля.

Бронюйте зміни в
спортивному таборі ЕкстреМал у Грузії

вартість: 1200$
ЕкстреМал спортивний табір в Грузії
20.08.2022 — 30.08.2022
Туристичний табір в Грузії для підлітків
Інфраструктура
На літніх канікулах діти проживатимуть у неймовірному та по-справжньому казковому місці в Грузії.

Адреса табору: Сванетія, Местія. Приватний Гест Хаус сім'ї Чартолані.

Харчування у спортивному таборі ЕкстреМал у Грузії

Триразове ситне та смачне харчування, всі домашні страви виконані в кращих традиціях грузинської кухні. Під час походу в гори, харчування похідне сублімоване. Натуральні блюда висушені для експедицій.

програма в спортивному таборі ЕкстреМал в Грузії

Результатом роботи за напрямком фотомистецтво стане фотовиставка, де наші чудові майстри фотомистецтва покажуть свої роботи. Вже кілька сезонів на центральній площі Местії наші юні фотографи збирають на вуличній виставці багато глядачів, викликаючи захоплення своїми чудовими роботами!

Результатом роботи у напрямі спортивного туризму – стане похід із проходженням категоріального перевалу.

Результатом роботи за напрямом скелелазіння стане підкорення однієї з найбільших гір Сванетії (3700-3800 метрів над рівнем моря). Адже високі вершини – найкращий майданчик для внутрішнього зростання. Сванетія вважається колискою альпінізму, даного регіону. Тут сходження давно вже вважаються частиною культури.

Команда в спортивному таборі ЕкстреМал в Грузії

З нами працюють лише професіонали своєї справи, які добре знають свою роботу, люблять її та роблять її бездоганно!

Керівник експедиції та інструктор скелелазіння Чумаченко Влад. Директор табору "ЕкстреМал". Має досвід сходжень вищих категорій складності. Влад успішно керує змінами та експедиціями таборі протягом 10-ти років, за плечима успішні тури в Грузії, експедиції Непал та Лапландію, Дахаб. Влад обладнав спеціальні скалодроми для занять із дітьми у Коростишові. Фотороботи, зроблені Владом, публікувалися в популярному виданні NATIONAL GEOGRAPHIC. За активну роботу з розвитку скелелазних маршрутів та роботу з дітьми нагороджено медаллю "За розвиток українського спорту".
Інструктор Контрольно-Рятувальної служби України.
Інструктор Федерації Альпінізму та скелелазіння другої категорії.
Фотограф Дмитро Балховітін - один із найкращих відомих пейзажистів України. Дмитро є призером численних фотоконкурсів, а також переможцем всесвітнього конкурсу "Вікі любить Землю", володар блакитної стрічки FIAP (Міжнародна федерація фотографічного мистецтва).

Безпека в спортивному таборі 
ЕкстреМал в Грузії


  • Усі діти перебувають під наглядом під час табору.
  • Туристичну програму діти проходять у супроводі досвідчених альпіністів.
Знижки та акції
Ціна: 1200 $ + близько 300 $ авіапереліт

У вартість входять усі витрати, пов'язані з організацією програми:
проживання
робота інструкторів
трансфер
живлення
необхідне спорядження
страховка, передбачені програмою заходи, екскурсії
Не входить:
Авіапереліт (близько 300 $)
Сувеніри, солодощі та інше.
Covid-тест (у разі потреби)
Трансфер
Авіапереліт оплачується додатково, близько 300 $ авіапереліт.