Freeland camp

центр дитячого відпочинку та розвитку для школярів

Про табір
Freeland camp – це якісний, професійний та динамічний центр дитячого відпочинку та розвитку для школярів від 8 до 16 років. Місце, яке функціонує з 2011 року, і встигло завоювало тисячі дитячих та батьківських сердець своїм професійним підходом та правильними цінностями. Ми дуже сильно віримо в кожну дитину та її успіх, і звичайно ж, намагаємось всіляко її підтримати, направити та допомогти. Тому значна частина нашої програми спрямована на загальний розвиток та розвиток soft skills.
Бронюйте зміни в таборі
Freeland camp
Зміна 1
20.06.2021-30.06.2021
Зміна 2
07.07.2021-20.07.2021
Зміна 3
25.07.2021-07.08.2021
Зміна 4
13.082021-26.08.2021
freeland-camp-ehto-kachestvennyj-professionalnyj-i-dinamicheskij-centr-detskogo-otdyha-i-razvitiya-dlya-shkolnikov-ot-8-do-16-let
Інфраструктура
Табір базується в одному з наймальовничіших куточків України – мальовничому с. Мигове, вул. Корнійчука 6-а, Чернівецька область. Цей регіон славиться чистим повітрям, швидкими річками, густими лісами, неймовірними гірськими краєвидами.
Харчування
У таборі 4-разове смачне, збалансоване харчування (повноцінний сніданок, ситний обід, щільна вечеря та денний перекус). Дитяче меню розроблено відповідно до всіх санітарних вимог, а також з урахуванням усіх необхідних компонентів, вітамінів, білків, жирів для дитячого організму.
програма
Щороку ми коригуємо програму, вносимо новинки в наші зміни, орієнтуємось на актуальність тематик серед дітей, відповідності до вимог сучасності, та обов'язково вдосконалюємося, ростемо та розвиваємось самі, щоб створювати неймовірно-круті пригоди на кожній зміні для ваших діток.
Команда
Усі програми організовані за участю досвідчених, професійних вожатих-вихователів, які за плечима мають багаторічну практику роботи з дітьми, володіють усіма необхідними знаннями, методиками та техніками роботи зі школярами різного віку.
Безпека в таборі
  • Ми серйозно підходимо до підбору ігор та заходів на зміні, тому всі вони безпечні та контролюються керівниками дитячих груп. Територія табору закрита, захищена від сторонніх осіб, охороняється, ведеться відеоспостереження.
  • Ми страхуємо кожну дитину на зміні. У таборі є медичний співробітник, який стежить за здоров'ям та самопочуттям дітей, та надає необхідну допомогу. При необхідності доставляємо дитину до лікарні.
Трансфер
у вартість путівки не входить. Може бути організований із Чернівців (у разі домовленості).