FREESTYLE SPORT CAMP

активний табір для дітей та підлітків на літніх канікулах

Про табір
FREESTYLE SPORT CAMP – це комплексний розвиток особистості. Ми працюємо з 2012 року, тому вже встигли завоювати любов і довіру багатьох батьків.

Наша політика полягає в тому, щоб не виховувати дітей, а допомагати їм рости, розвивати свої таланти, дари, задатки, допомагаючи їм стає більш впевненими у собі та готовими на будь-які звершення. Також ми даємо мотивацію дітям, щоб вони перебували в русі, не нехтували ранковою зарядкою та іншими фізичними вправами, стежили за своїм раціоном, вели здоровий, рухливий спосіб життя в цілому. Ну і звичайно ж, не забували займатися самоосвітою та вчитися новому.

Головна Мета наших програм – це створити безпечні та комфортні умови відпочинку та розвитку для кожної дитини.

Наша місія – це, щоб Ви залишилися з позитивними, яскравими спогадами від відпочинку. Тому до кожної нашої зміни ми дуже ретельно готуємося, вивчаючи новинки нашої сфери, щоб кожна зміна проходила максимально цікаво.
Бронируйте смены в лагере
FREESTYLE SPORT CAMP
Зміна 1
18.06-01.07.20
кількість днів - 12 днів
Зміна 2
03.07-16.07.20
кількість днів - 14 днів
Зміна 3
18.07-31.07.20
кількість днів - 14 днів
Зміна 4
01.08-14.08.20
кількість днів - 14 днів
Зміна 5
15.08-28.08.20
кількість днів - 14 днів
Інфраструктура
Табір базується в Івано-Франківській обл., Косівському рн, у селі Старі кути.
«ФРИСТАЙЛ» базується в одному з найекологічніших, найбарвистіших регіонів України - Карпатах. Карпати славляться своїми неповторними гірськими краєвидами, чистими ставками, гірськими річками, густими лісами, чистим повітрям. Ми якраз розташувалися в одному з найпопулярніших курортів — Косові, розташованому в Івано-Франківській області, на території Національного заповідника Гуцульщини. Наша локація багата на флору, що дає можливість оздоровитися кожній дитині.
Харчування
5-разове, смачне, домашнє харчування. Дитяче меню передбачає екологічно чисті продукти харчування. У раціоні є всі необхідні вітаміни. Харчування відбувається у ресторані комплексу. Обслуговування офіціантами.
програма
Основні напрямки у FREESTYLE SPORT CAMP!
Спорт
✔ Канатна дорога
✔ Пейнтбол.
✔ Скелелазні
✔ Лазертаг
✔ Теніс
✔ Гольф
✔ Флорбол
Освітня програма
✔ Тренінги з лідерства, ораторського мистецтва, журналістики. блогінгу, акторській майстерності.
✔ Робототехніка 3Д моделювання.
✔ Майстер-класи.
✔ Заняття з англійської мови
✔ Екскурсії
Розважальна програма
✔ Тематичні заходи
✔ Церемонії відкриття та закриття зміни
✔ Пікнік
✔ Вечірки
✔ Затишні кіноперегляди
Прес-центр
✔ Фото студія
✔ Радіо студія Ігротека
✔ Настільні ігри
✔ Квест кімнати.
Команда
У нашій команді складаються досвідчені, кваліфіковані педагоги, вожаті, наставники, які дуже відповідально ставиться до своєї справи, горять тим, що роблять і дуже люблять свою роботу. Усі співробітники мають вищу освіту, також постійно проходять низку навчань, тренінгів підвищуючи рівень своєї кваліфікації. Ми намагаємось, удосконалюємося, невпинно вчимося, щоб створювати незабутні враження для Вас.
Безпека в таборі
  • Медичне обслуговування: У таборі функціонує медична допомога, 24/7 працює медпрацівник, який стежить за здоров'ям дітей, є повністю укомплектована аптечка. У разі потреби доставляємо дитину до лікарні під наглядом вожатого.
  • Охорона та нагляд за дітьми – це найважливіше у нашій роботі, до цього питання ми підходимо дуже скрупульозно та відповідально. У таборі постійно є професійна служба охорони, найкращі спорт інструктори, досвідчені вожаті, які стежать за безпекою ваших діток.
Трансфер
оплачується окремо. Київ-табір-Київ. Ціна від 1400 грн. Жд(купе)+автобус+супровід.
Знижки та акції
Якщо їдуть 2 дитини з однієї сім'ї, Ви отримуєте знижку – 500 грн., на другу путівку.