«Гірка – Лідер»

табір для сучасних дітей у Пущі-Водиці

Про табір
Дитячий Табір «Гірка – Лідер» - це сучасний дитячий відпочинок з прекрасними комфортними умовами в лісо-парковій, курортній зоні Києва. Ми давно займаємося організацією та проведення дитячих таборів, тому чудово знаємо, як створити незабутні, яскраві канікули для Вашої дитини!

Наша команда – це творчі, успішні люди. Справжні професіонали своєї справи! Які люблять свою роботу та роблять її бездоганно. Ми подаємо правильний приклад дітям, прищеплюємо правильні цінності.

Наші програми створені для зростання та розвитку кожної дитини. Ми розкриваємо потенціал кожного.

Наша місія – створювати незабутні враження для Вас!
Швидше бронюйте путівки і поринемо з Вами в найцікавішу, літню подорож!
Бронюйте зміни в таборі
«Гірка – Лідер»
Зміна 1
07.07 – 16.07
кількість днів - 10 днів
Зміна 2
18.07 – 27.07
кількість днів - 10 днів
Інфраструктура
"Гірка – Лідер" розташувався в ідеальному зеленому куточку Києва. Локація налічує безліч озер та парків. Це ідеальне місце для відпочинку та оздоровлення Вашої дитини. Адреса табору: м. Київ, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова, 16
Харчування
Їдять дітки 5 разів на день. Все меню готується з якісних та свіжих продуктів, досвідченими кухарями.
програма
У нашому таборі завжди насичена програма, адже ми за активний спосіб життя, який розвиває Вашу дитину у різних сферах діяльності.
Наш табір називається "Гірка - Лідер" не просто. Ми виховуємо у дітях відповідальність, організованість та всі необхідні лідерські якості для успішного майбутнього.
  • Також, на наших змінах ми прищеплюємо любов до руху. У програмі багато активностей (ігри, спорт, естафети та різноманітні змагання). Ми хочемо, щоб наші хлопці були не лише успішними, а здоровими.
  • Розвиваємо креативність та творчий підхід до будь-якої справи. Ліпимо з гіпсу, малюємо різними техніками, плетемо і створюємо свої авторські твори мистецтва.
  • Діти формуються до команд по 8-12 осіб. за кожною командою закріплено дорослого.
Ми за реальне спілкування, тому скорочуємо до мінімуму час гаджетів.
Команда
У нашій команді є лише професіонали.
Це досвідчені вожаті, чуйні вихователі, талановиті хореографи, відповідальні турінструктори, кваліфіковані психологи. Ми постійно навчаємось, щоб бути ще ефективнішим для Вас.
Наші вожаті стануть хорошим другом, а також правильним прикладом наслідування для діток.
Безпека в таборі
  • У таборі ми дбаємо про здоров'я та самопочуття наших кемперів. Тому на території є лікар, який може вирішити будь-яке питання щодо здоров'я Вашої дитини.
  • Ми перебуваємо на закритій території. Без сторонніх осіб. Табір цілодобово охороняється. Тому всі діти та персонал перебувають у повній безпеці.
Трансфер
Доставка та вивезення дітей до табору та з табору здійснюється батьками.
Знижки та акції
Якщо їдуть 2 дитини з однієї сім'ї, Ви отримуєте знижку – 500 грн., на другу путівку.