ідеально підійде для тих, хто планує навчання в Європейських вузах.

Освітній німецькомовний табір “Канікули у Відні”

Про табір
Освітній німецькомовний табір “Канікули у Відні” ідеально підійде для тих, хто планує навчання в Європейських вузах. Діти прокачають німецьку мову на максимум, відвідають топові університети Відня і все це в поєднанні з активною екскурсійною програмою. Вже більше 5-ти років займаємось організацією німецькомовних таборів в Австрії, Україні та Німеччині, з нами подорожує вже більше 300+ кемперів, а більшість з них навіть вступила в омріяні вузи Європи.
Бронюйте зміни в таборі
Канікули у Відні
2400 євро з трансфером, 2200 без трансфера
Вік 14-17 років
Зміна 1
01.07-15.07
кількість днів - 15
2400 євро з трансфером, 2200 без трансфера
Вік 14-17 років
Зміна 2
05.08-19.08
кількість днів - 15
Літній німецькомовний табір у Відні
Інфраструктура
Табір знаходиться у самому центрі Австрії, в місті Відень. Проживати ми будемо у сучасному готелі Rainers Wien, від якого у пішохідній доступності знахоидться величезна кількість парків і навіть заповідник. Доїхати до центру можна всього за 10-15 хв.
Харчування

Одна з фішок нашого табору – це активна кулінарна програма. Кожного дня діти будуть відвідувати перевірені ресторани міста Відень та дізнаватись про особливості та історію Австрійської кухні.

Для дітей з певними харчовими особливостями ми окремо сплануємо харчування, з урахуванням рекомендацій стосовно продуктів.

Команда
Всі наші супроводжуючі - це спеціально навчені фахівці з великим досвідом роботи, які закохані у свою справу та дуже люблять дітей. Супроводжуючий у таборі - це людина, яка будує довірливі дружні стосунки з дітьми, та до якої можна звернутись з будь якого питання і бути почутим. У нас немає жорсткого розподілу на “старших та молодших”, тому кожна дитина буде відчувати себе комфортно та розкуто у відношенні один до одного та до супроводжуючого менеджера.

Літній табір Канікули у Відні
Програма
Безпека в таборі Канікули у Відні
  • Перед поїздкою у табір ми відкриваємо медичне страхування для всіх дітей. Ми дбаємо про безпеку дітей, тому на всіх етапах відпочинку дуже прискіпливо контролюємо стан кожної дитини та у необхідних випадках звертаємось до досвідчених лікарів для вирішення будь-якого питання.
  • Територія готельного комплексу цілодобово охороняється. Супроводжуючі табору прискіпливо слідкують за переміщенням всіх дітей та контролюють стан дітей на всіх етапах табору, включаючи екскурсії, квести та активності.
  • 24/7, усі діти перебувають під наглядом.
    Ми завжди на зв'язку з батьками та надаємо щоденні фото/відео-звіти.
Трансфер

Трансфер зі Львову

Останні програми заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя