дитячі та сімейні табори з вивченням англійської мови

Літній табір на морі
від Академії щасливої сім'ї

Про табір
Академія щасливої ​​сім'ї - дитячі та сімейні табори, де діти навчаються взаєморозуміння з іншими дітьми, розвиваються та вивчають англійську, сімейний табір спрямований на об'єднання щасливих сімей та зміцнення стосунків між дорослими та дітьми.

Академія щасливої ​​сім'ї - простір, мета якого зробити дітей щасливими та сім'ї, в яких вони ростуть. Ми спрямовані на організацію та проведення тренінгів та семінарів для батьків, які допоможуть їм порозумітися з дітьми, а також зберегти довірчі та близькі стосунки в сім'ї. У нас є програми для дітей та підлітків протягом року, де ми вчимо їх чути та слухати один одного, поважати сімейні цінності, ставити цілі та досягати їх, а також ретельно обмірковувати своє майбутнє.

У нас в арсеналі є табори для дітей та сімейні табори. У дитячих виїзних таборах наша мета спрямована на розвиток у дитини особистісних якостей та допомогти зрозуміти власний потенціал. Сімейні табори-створюють осередок затишку і тієї атмосфери, де сім'я зможе зблизитися та об'єднатися.

На дітей чекає не просто відпочинок, а можливість переключитися і перезавантажити під шум Чорного моря. Учасники зміни самі складають та коригують під себе всі активності, якими займаються. Діти розвивають у собі самостійність, відповідальність, вміння планувати час, працювати у команді та допомагати одне одному.

Бронюйте зміни в літньому таборі на морі
Академія щасливої сім'ї

1 Зміна
Академія щасливої родини на морі
Програма "Лідер - це Я"
22.06.2022-30.06.2022
9 днів
літній відпочинок на морі
Інфраструктура:
У нашому таборі на морі ми розміщуємося в будинку з комфортними номерами, з вигодами. Перша лінія моря, власна закрита територія та неймовірні краєвиди навколо.

Адреса табору: Україна, Одеська область, Чорноморськ.

Харчування у літньому таборі на морі
Академія щасливої сім'ї

Участники смены сами составляют меню, посещают супермаркет и готовят под контролем вожатых.

програма літнього
на морі у Карпатах
Академія щасливої сім'ї

Табір зможе проявити у Вашій дитині такі якості, як чуйність і дух співпереживання, вміння прощати себе та інших, розвиватимемо терпіння та завзятість, а також почуття власної гідності.

На дітей чекає купання в морі, вивчення англійської, перегляд фільмів та їх обговорення, тренінги та психологічні ігри, щоденні активності та спорт.

Команда у літньому таборі на морі
Академія щасливої сім'ї

1. Наталія Чекман-організатор проекту, проводить тренінги та семінари для батьків та дітей, де розповідає, як побудувати довірчі та міцні стосунки.

2. Софія Некрасова – випускниця університету ім.Т.Шевченка, а також провідна табору. Працює із дітьми близько 4 років. Вважає, що до кожної дитині можна знайти підхід, головне бажання.

3. Тарас Круковський-випускник університету ім.Т. Шевченка, провідний табору, а також експерт у Міністерстві освіти та науки.

4. Дар'я Прокопенко-провідна сімейних таборів, а також куратор у школі «Мідгард»

5. Марго Марценюк – провідна курсу «Школа лідерства», актриса театру Оперети.

6. Андрій Солонський-випускник факультету психології ім.Т.Шевченка, провідний табору, практикуючий психотерапевт.

7. Лідія Коротаєвська-випускниця університету ім.Т.Шевченка, яка веде табори. Вільно володіє англійською та навчає їм дітей.

8. Назар Левицький-випускник факультету психології ім.Т.Шевченка, вожатий табору.

9. Лінда та Лола-професійні викладачі англійської мови, які викладають у школі Speak Up, студентки медичного університету, які приїхали до нас із Південної Африки та Нігерії.

Безпека у літньому таборі на морі
Академія щасливої сім'ї

 • Всі вожаті та куратори пройшли курси надання першої медичної допомоги, за необхідності залучатимемо медичні установи у Чорноморську.
 • База відпочинку знаходиться у повній безпеці, оскільки територія закрита.

Трансфер в табір
Входит у вартість путівки.
Знижки та акції
Вартість 14 300.
У вартість входить:
 • проживання,
 • харчування,
 • груповий трансфер,
 • програма табору,
 • заняття англійською
Список необхідних речей:
 • Свідоцтво про народження (оригінал)
 • Довідка про епід.оточення
 • Анкета від батьків
 • Речі. Беремо із собою все найнеобхідніше, орієнтуючись на сезон.

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя