Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Бригантина»

літній відпочинок для дітей на морі

Про табір
Табір "Бригантина" це 18 років досвіду в організації дитячого дозвілля та понад сорок тисяч задоволених дітей з морем теплих спогадів. Щороку ми дбаємо про відпочинок більш ніж 3000 дітей, а проведені опитування показують, що 92% школярів хочуть повернутися до нас у табір. Розташування табору та навколишня природа є нашою особливістю. Ми знаходимося в Джарилгацькій затоці Чорного моря, це еко район з чистим повітрям та мальовничою природою. Вода водоймища збагачує повітря йодом та озоном, а бруд має виняткові лікувальні властивості, які рекомендується застосовувати для лікування та оздоровлення. Територія табору сповнена дивовижної фауни, яка захищає від пилу та сонця у спекотні дні, та створює особливу атмосферу.
Бронюйте зміни в таборі
«БРИГАНТИНА»
Зміна 1
02.06.2021 – 15.06.2021
кількість днів - 14 днів
Зміна 2
17.06.2021 – 30.06.2021
кількість днів - 14 днів
Зміна 3
02.07.2021 – 15.07.2021
кількість днів - 14 днів
Зміна 4
17.07.2021 – 30.07.2021
кількість днів - 14 днів
Зміна 5
01.08.2021 – 14.08.2021
кількість днів - 14 днів
Зміна 6
16.08.2021 – 29.08.2021
кількість днів - 14 днів
Морський табір Бригантина
Інфраструктура
Ми знаходимося в Джарилгацькій затоці Чорного моря, це еко район з чистим повітрям та мальовничою природою. Вода водоймища збагачує повітря йодом та озоном, а бруд має виняткові лікувальні властивості, які рекомендується застосовувати для лікування та оздоровлення.

Адреса табору: Дитячий оздоровчий табір "Бригантина": Херсонська область, м. Скадовськ, вул. Цукури 16
ХАРЧУВАННЯ
Харчування у Бригантині п'ятиразове. Збалансоване, а головне смачне меню зі свіжими фруктами та овочами та випічкою. Власна артезіанська свердловина глибиною більше 150 метрів дозволяє дотримуватися питного режиму цілодобово. У медпункті – ізолятор на 8 місць, кабінет лікаря, маніпуляційна, процедурний кабінет; санвузол, душова кімната. Медпункт відповідає усім актуальним вимогам Міністерства охорони здоров'я України.
Програма
Наше завдання, забезпечивши безпеку та комфорт дітям, подарувати їм купу позитивних емоцій, відновити сили та поповнити запаси енергії. Ми ретельно контролюємо якість та смак харчування, рівень медичного обслуговування та різноманітність програми, щоб діти справді відпочили та набралися вражень на рік уперед. Ми створюємо програму з огляду на бажання дітей та завдання розвитку інтелекту, фізичних даних, а також творчості та оригінальності. Активності допомагають дітям швидше адаптуватися, влитися у колектив та насолоджуватися відпочинком. Постійна зайнятість, чіткий розпорядок дня та компанія однолітків дають можливість дійсно відпочити від звичної обстановки гаджетів та міського шуму.
Тематика змін 2021:
1 зміна
02.06. – 15.06.
"Фан Квест"
Зміна, яка не залишить вас байдужими. Це змагання довгою за зміну. Кожен загін зароблятиме голи граючи в квести, ігри та змагання. Два найкращі загони отримувати приз та титул чемпіонів.
2 зміна
17.06. – 30.06.
"Фантастична історія"
Ці захоплюючі два тижні присвячені унікальній тематиці справжньої фантастики та фентезі. Кожен захід у таборі проходить весело, цікаво та обов'язково з тематичним супроводом. Ми поринемо у чарівний світ Гаррі Поттера, Властелин кілець, Зоряних війн, Хронік Нарнії, Голодних ігор, DC та MARVEL. Чи готові ви до таких незабутніх фантастичних пригод?
3 зміна
02.07 – 15.07
"Ready! Steady! Dance"
На цій зміні кожен із нас стане учасником справжнього танцювального реаліті-шоу завдовжки 14 днів. Вас чекає участь у різних танцювальних проектах, змагання з зумби! Ми навчатимемося синхронному плаванню, організуємо фестиваль гіків, візьмемо участь у Майданс та влаштуємо шоу Маска.
4 зміна
17.07. – 30.07
"Велика гра"
На зміні ми гратимемо в комп'ютерні ігри в режимі офлайн. Кожен захід – це цілий віртуальний світ. Minecraft, CS: Go, Cyberpunk2077, Heroes та багато інших чекають вас у реальному світі. Готові провантажитися в найцікавішу подорож у своєму житті?
5 зміна
01. 08 – 14.08
«Час перших»
На цій зміні ми приділимо увагу особистісного розвитку та набуття корисних навичок. Тренінгова програма «Лідер та команда» дасть можливість розкритися кожному, дізнатися про свої сильні сторони та опрацювати слабкі. На дітей чекають незабутні дебати, тимбілдинг, шоу рекордів табору, театралізовані мюзикли, розвиток емоційного інтелекту та безліч можливостей, щоб стати переможцем.
6 зміна
16.08. – 29.08.
«Топ-Зміна»
Це наша остання зміна літнього сезону 2021 року. Традиційна зміна, яка збирає НАЙКРАЩЕ і улюблене з програм нашого літа, і дає можливість гарно відпочити перед настанням навчального процесу і насолодитися незабутнім кінцем літа в нашому таборі.
Команда
Ми віримо, що команда – це запорука успіху, тому ми приділяємо багато часу та зусиль на пошук вожатих та формування у них потрібних навичок та знань. Кожен наставник проходитиме школу вожатих і суворий відбір, щоб ми були впевнені в надійності кожного. Керівники табору справжні професіонали своєї справи, їхній досвід дає їм правильне розуміння того, як зробити дитячий відпочинок ідеальним.
Безпека в таборі
 • У таборі Бригантіна працюють лікар педіатр вищої категорії та дві медсестри. У медпункті – ізолятор на 8 місць, кабінет лікаря, маніпуляційна, процедурний кабінет; санвузол, душова кімната. Медпункт відповідає усім актуальним вимогам Міністерства охорони здоров'я України.
 • Охорону табору забезпечує приватна охоронна агенція «БАСТІОН ПЛЮС». На території табору постійно чергують два охоронці

Список необхідних речей:
 • головний убір, шапочка для плавання в басейні (ОБОВ'ЯЗКОВО);
 • купальний та спортивний костюми;
 • пляжне та спортивне взуття;
 • рушник для пляжу;
 • одяг та взуття за сезоном;
 • шкарпетки (не менше трьох пар);
 • зубну щітку, мило, мочалку, шампунь, гребінець, ножиці для нігтів, три-п'ять пар змінної спідньої білизни;
 • вбрання для сценічних виступів;
 • книжку чи журнали для читання у тихий час;
 • гроші для покупок у кафе табору, групового фото загону, сувенірної продукції.
Трансфер
До табору Бригантина можливий трансфер з:
 • Києва,
 • Дніпра,
 • Львова,
 • Запоріжжя,
 • Харкова та інших міст України.