активний табір, що розвиває У КИРИЛІВЦІ
для дітей та підлітків на літніх канікулах

Літній табір TOURBO CAMP на морі

Про табір
У 2015 році командою любителів пригод було створено івент-тур клуб, який успішно розпочав роботу у сфері організації дитячих туристичних подорожей України. За ці 6 років, понад 10000 дітей змогли побачити красу України та вразитись неймовірною природою рідного краю, разом з нами!

TOURBO CAMP - це наш новий проект, який вже два роки збирає навколо себе активних та життєрадісних дітей, готових до нових відкриттів та пригод. Табір перебуватиме на морі, тому дітки зможуть добре відпочити на природі, погрітися на сонечку та купуватись у теплому морі.

Формат нашого табору можна назвати сімейним, адже ми намагаємось оточити турботою та увагою кожної дитини. Саме тому наші зміни проходять активно, весело у правильному дружньому середовищі, завжди дуже душевні, атмосферні та незабутні.
Бронюйте зміни в таборі
«TOURBO CAMP» на морі
1 зміна «TOURBO CAMP» на морі
21.06.21 – 30.06.21
10 днів
Турбо Кемп активный развивающий лагерь на море В Кирилловке для детей и подростков на летних каникулах
Інфраструктура
Табір розташований у самому центрі курорту Кирилівка (20 метрів від моря, 500 метрів до аквапарку та дельфінарію).

Адреса табору: Адреса табору смт. Кирилівка, Запорізька область, комплекс «Салют».
Харчування у таборі
«TOURBO CAMP» на морі
У нас передбачено п'ятиразове харчування повноцінні сніданок, обід, вечерю, плюс два перекушування: фрукти, чай з печивом тощо. Вся їжа свіжа та корисна, жодних чіпсів та напівфабрикатів!

У нашому таборі алергіки та вегетаріанці почуваються чудово, адже ми враховуємо всі особливості. Просто вкажіть на етапі заповнення заявки. Доплачувати за особливу дієту не треба, як і передавати їжу з дому. На кухні завжди можна попросити добавку.

Програма табору
«TOURBO CAMP» на морі

10 днів на морському узбережжі, тепла морська вода, яскраве сонце, нові друзі та веселі активності, які ваша дитина ще довго згадуватиме з радістю.
Що чекає на дітей:
 • Щоденне купання у морі
 • Цікаві майстер-класи
 • Веселощі в аквапарку
 • Спортивні ігри та змагання
 • Настільні та інтелектуальні ігри
 • Битва фарбами та водяна битва
 • Кіновечори, пісні біля багаття
Наша мета це крутий відпочинок, нові досягнення, нові навички, розкладання комунікабельності та самостійності, вміння аналізувати та приймати рішення, робота в команді та просте дитяче щастя!

Фішки табору
«TOURBO CAMP» на морі

1.
Довіра
Щороку близько 70% дітей знову приїжджають до нашого табору.
2.
Програма
Для дітей різного віку адаптовано свою програму, в той же час діти проводять багато часу разом.
3.
Сімейний тип табору
Невелика компанія, сімейна атмосфера. Ми ділимо дітей лише під час ігор.

Команда табору
«TOURBO CAMP» на морі

Команда табору складається з досвідчених та кваліфікованих співробітників, справжніх професіоналів своєї справи. На зміні з дітьми працюють:

 • Дмитро Редькін тренер та капітан команди з американського футболу, затятий мандрівник та організатор. Досвід роботи у дитячих таборах 7 років.
 • Володимир Редькін інструктор з гірських лиж, затятий мандрівник та організатор. Досвід роботи у дитячих таборах 12 років.
 • Ольга Старостіна організатор низки творчих та IT-таборів. 7 років досвіду роботи із дітьми. Відповідальна за круту програму у TourboCamp.
 • В'ячеслав Старостін музичний продюсер та творча особистість. Відповідальний за круту програму у TourboCamp. Працює із дітьми 7 років.
 • Вікторія Дишло має психологічну освіту, з радістю забезпечить індивідуальний та професійний підхід до кожної дитини. Досвід роботи з дітьми три роки.
 • Валентина Моїсеєнков вожата у дитячих таборах понад 7 років. Студентка медичної академії, майбутній лікар-педіатр. Відповідає за добрий настрій дітей у таборі та їх здоров'я.

Безпека у таборі
«TOURBO CAMP» на морі

 • Миття рук буде обов'язковою частиною нашої програми. Ми дуже уважно за цим стежитимемо! Якщо буде введено локдаун, а Ваше місце проживання або місце подорожі віднесуть до Червоної зони, ми повертаємо Вам 100% внесених за тур коштів. У разі захворювання на COVID-19, ми також повертаємо всі кошти за умови надання довідки про хворобу від лікаря. Також усі ці умови прописані у договорі, який ми обов'язково підписуємо з кожним туристом. Страхування є обов'язковою умовою всіх наших таборів, карантинний період не виняток.
 • Усі корпуси оснащені відеоспостереженням, а також на території бази діє пункт охорони.

Оплачується окремо
Трансфер
Виїзд із Дніпра автобусом. Заберемо дорогою дітей із Запоріжжя.
Знижки та акції
Знижка у розмірі 500 грн., якщо запросите друга, а також якщо від Вашої родини їде більше однієї дитини (знижка для кожної).