наметовий табір у Карпатах

Білі Вовки

Про табір
Для успішного життя є великий обсяг знань, якими володіє людина, проте, нажаль, немає ніяких навичок поведінки в незвичних умовах. З цією метою у 2017 році ми започаткували наш дитячий табір виживання „БІЛІ ВОВКИ“, щоб кожен охочий зміг отримати базові навички поведінки, розвинути вольові якості та психологічну стійкість перед лицем небезпек, що є важливою умовою виживання в складних життєвих ситуаціях.

Літній дитячий табір виживання „БІЛІ ВОВКИ“ – це наметовий табір з польовою кухнею та чітким порядком дня, розписаним до хвилини.
Дітям надано багато свободи та довіри, усі зусилля інструкторів скеровані не на розважання дітей, а на пошук і формування персонального інтересу дитини, мотивацію до активної діяльності, виявлення та розвиток індивідуальних здібностей. Кожній дитині приділяється персональна увага, щоб допомогти віднайти та освідомити її потенціал.
Цілюще гірське повітря, чарівні карпатські краєвиди, захоплюючи пригоди та цікаві майстер-класи – безумовні переваги відпочинку у таборі виживання “БІЛІ ВОВКИ”. Розпалити вогнище без сірників, захистити себе від вітру та вологи, вміти вчасно зорієнтуватись, подолати різні перешкоди та подати сигнали лиха – це навички, які можуть знадобитись кожному.
Бронюйте зміни в табір
"Білі вовки"
Для дітей віком 13-16 років
Зміна 1
Дитячий наметовий табір Білі Вовки
05.08.24 - 10.08.24
кількість днів - 6 днів
Наметовий табір Білі Вовки
Інфраструктура
Локації табору розташовані у мальовничих Карпатах, у національному парку “Сколівські Бескиди” на притоках річки Опір.
Харчування в літньому таборі "Білі Вовки"
3-х разове харчування. Діти самі під керівництвом інструкторів готують їжу в польових умовах на багатті. Їжа проста, але дуже калорійна та корисна.
програма в таборі "білі Вовки"
В основу програми табору покладено програму Школи виживання “БІЛІ ВОВКИ”. Програма побудована таким чином, щоби при максимальній зайнятості не було одноманітності та нудьги. Загальна мета розбивається на ряд завдань, де кожне з цих завдань учасник повинен виконати з високим ступенем відповідальності як самостійно, так і у складі команди.

Ми пропонуємо професійні знання, перевірену та адаптовану для дітей перехідного віку. систему виживання в будь-яких ситуаціях, засновану на реальному досвіді, Наша методика проста, доступна та ефективна в будь-яких умовах і середовищах.
День 1. (понеділок): "Це - Я"
Адаптація дітей у таборі. Об'єднання у команди.
Ватра знайомства.
День 2 - 4. (вівторок – четвер): "Школа виживання"
Майстер-класи за напрямками:
1. Основи бойового виживання (тактична та спеціальна медицина; практичні заняття з надання першої долікарської допомоги при відсутності будь-яких медикаментів; орієнтування на місцевості вдень, вночі з картою, компасом та без них у незнайомій місцевості; рукопашний бій, тощо).
2. Основи екстремального виживання (пошук, способи видобування, фільтрації та знезараження води; видобування вогню без сірників та розведення вогнищ; подолання перешкод за допомогою підручних засобів, робота з мотузками та багато інших цікавих “фішок”)
День 5. (п’ятниця): "Я і моя команда"
Похід в гори. Ознайомлення з історичними краєзнавчими особливостями навколишньої місцевості, Ознайомлення та оволодіння навичками ефективної комунікації.
Командна гра. Різні етапи гри надають кожному учаснику можливість проявити себе з найкращої сторони, продемонструвати навички, що здобули в таборі, відчути ефективну взаємодію у команді. Обговорення дій кожної дитини.
Прощальна ватра.
День 6. (субота): "Підсумки"
Нагородження за особливі досягнення. Прощання.
Варто зазначити, що у програму табору можуть вноситися зміни та корективи, пов’язані зі зміною погодних умов та місцем локації табору.
Програма табору передбачає інтерактивну форму навчання (мінімум теорії та максимум практики) шляхом проведення майстер-класів та складається з низки послідовних командних та персональних завдань. Кожне заняття – це своєрідна родзинка нашого табору.Така програма дає можливість кожній дитині випробувати себе у практичному виконанні різних реальних задач, дозволяє дітям набути певні навички, навчитись працювати в команді та уникати формальної взаємодії як між інструктором та учнями, так і учнями між собою.Всі майстер-класи проводять офіцери запасу ЗС України – досвідчені інструктори з виживання, гірської підготовки та рукопашного бою.
Команда
Команда складається з кращих вихователів-педагогів, які мають методики роботи, з молодшим дошкільним, середнім шкільним віком. Вміють грамотно організувати дозвілля дитини та провести інтерактивні заняття. Іншими словами, Ваша дитина буде постійно зайнята цікавою програмою під наглядом досвідченого персоналу.

Безпека в таборі

  • Ми чудово розуміємо відповідальність, яка покладається на нас за здоров’я та безпеку довірених нам дітей.
    Наша гарантія дитячої безпеки – це постійний медичний нагляд та контроль за місцезнаходженням і діями дитини, а також обов’язкове виконання кожним учасником Правил перебування у таборі.

    На час перебування у таборі на кожну дитину оформлюється страховка.

  • Весь табір супроводжує медик табору, який постійно знаходиться з дітьми.
    Якщо Ваша дитина приймає курс ліків, має алергію чи обмеження вживання певних продуктів або інші особливості обов’язково повідомте нас про це.

    Поясніть дитині, що при будь-яких незрозумілих або тривожних симптомах чи/або обставинах, вона повинна звернутися до інструктора та медика табору.

Оплачується окремо
Трансфер
Забирає дітей автобус зі Львова. Повертаємось на те саме місце. Дорогою дітей супроводжують дорослі.
Список необхідних речей
Документи:
· Копія свідоцтва про народження;
· Медична довідка від терапевта про відсутність протипоказів;
· Дозвіл, заява від батьків (завіряти не потрібно)
Гроші:
Ми рекомендуємо дати з собою дитині незначну суму кишенькових грошей в дорогу, а також для придбання сувенірів та солодощів.
Спорядження:
· Рюкзак 25-50 л
· Спальник (комфорт +2 ÷ +12)
· Килимок туристичний (каремат)
· “Сидушка” (маленький каремат) – бажано
· Миска, кружка, ложка (легкі, не пластикові, не алюмінієві)
· Ніж складний
· Ліхтарик (бажано налобний або кишеньковий)
· Фляга для води (0,5-1л)
· Компас, годинник зі стрілками – бажано
· Індивідуальна аптечка (пластир бактерицидний, активоване вугілля, при потребі індивідуальні ліки)
Засоби гігієни:
· 2 рушника (маленький, великий)
· Зубна щітка, паста
· Мило, шампунь, мочалка
· Гребінець, ножиці для нігтів
· Дівчаткам - гігієнічні прокладки
· Хусточки носові (одноразові)
· Туалетний папір
Одяг:
· Зручний повсякденний одяг (шорти і футболка, майка і т.п.)
· Джинси або штани з цупкої тканини
· Спортивний костюм (для сну)
· Головний убір
· Купальний костюм / плавки
· Змінна білизна (2 - комплекти)
· Шкарпетки (тонкі вовняні/напіввовняні – 2 пари)
· Теплий светр або кофта
· Вітрівка (штормівка)
· Плащ-дощовик
Взуття:
· Зручне повсякденне взуття на перфорованій підошві (трекінгові черевики для походів в гори та дощової погоди)
· Кросівки (запасне взуття)
· Пляжні тапочки
Додатково:
· Крем від загару
· 2 ручки, олівці і лінійка
· Зошит / блокнот для записів
Цінні речі
Враховуючи досвід роботи, ми наполегливо радимо батькам не давати дітям з собою ювелірні вироби, дорогу косметику, електронні ігри, престижні мобільні телефони та інші гаджети. Це ті речі, без яких дитина чудово обходиться в таборі.
Оскільки наш табір профільний і зайнятість дітей дуже висока, мобільні телефони сильно заважають на заняттях своїми дзвінками і відволікають не лише дітей, а й самих інструкторів. Крім цього, діти часто забувають або ламають речі в походах та на прогулянках...
Їжа
Перекус лише на дорогу туди.