тури для підлітків

Nomad Trips - Іспанська сієста

Про тур
Nomad Trips - подорожі, для підлітків, що розширюють горизонти. Допомагаємо дітям шляхом подорожей пізнати себе, зробити їх більш відкритим до світу, навчаємо самостійності та розкриваємо безліч перспектив на майбутнє.

В тур їдуть супроводжуючі, які зовсім на трішки старші від наших юних кочівників. А це означає, що всі будуть на одній хвилі під час тріпів.
Вартість: 899 євро за 12 днів
Зміна 1
01.06.2023-12.06.2023
кількість днів - 12
Вартість: 899 євро за 12 днів
Зміна 2
03.07.2023-14.07.2023
кількість днів - 12
Вартість: 899 євро за 12 днів
Зміна 3
01.08.2023-12.08.2023
кількість днів - 12

Програма туру

1.
День 1 - Будапешт, не Бухарест
Доброго ранку! Зустрічаємось в Ужгороді і виїжджаємо до Угорського кордону. Їдемо до чарівного Будапешту, де і почнемо наш двіж! Заселемось в готель і погуляємо вечірнім містом.
2.
День 2 - Фантастична Словенія

Снідаємо сніданок в готелі і вирушаємо далі в дорогу. Сьогодні нас чекає чарівна Словенія. Кажуть природа цієї країни - фантастична, а хто ми такі щоб не перевірити? Їдемо до озера Бледа, а потім до Бохінсього озера, поплаваємо,подихаємо свіжим повітрям, очистимо свої легені, помедитуємо і відправимось далі в дорогу. Поселяємось в транзитному готелі Італії
3.
Фантастичний Мілан!
Просинаємось і готуємо всі свої маней витрачати в неймовірно гарному місті Мілан. Покатаємось на велосипедах, піднімемось на оглядові майданчики, цілий день для дослідження цього міста у нас в запасі!
Вирушаємо до Іспанії
4.
День 4 - Нарешті море!

Снідаємо в дорозі! Заїдемо в музей Сальвадора Далі, подивимось хто він такий і чим цей чоловік жив. Поселяємось в наш готель і пасивний відпочинок забезпечений. Позасмагаємо на сонечку, покупаємось і подвіжуємо з нашими турлідерками.
5.
День 5 - Пасивний відпочинок

Сьогодні супер чіловий день: плаваємо, їмо, засмагаємо і так по кругу цілий день.
6.
День 6 - Досліджуємо Барселону

Давайте трохи вирушимо в місто, подивитись що таке справжня Іспанія. Наш день сьогодні в Барселоні. Познайомимось з локалом, який нам покаже найкрутіші місця Барселони. Поїмо паельї, пошопимось в торгових центрах, зустрінемо разом захід сонця і відправимось до нашого готелю.
7.
День 7 - Пасивний відпочинок

Сьогодні супер чіловий день: плаваємо, їмо, засмагаємо і так по кругу цілий день.
8.
День 8 - Порт Авентура

Снідаємо обережно сніданок і виселяємось з готелю, цілий день катаємось на атракціонах то вверх то вниз головою! Цілий день проводимо в цьому крейзі місці і вирушаємо в нічний переїзд до Монако!
9.
День 9 - Монако, Ніцца, Лазурний берег

Просинаємось, розминаємо ноги - ми в Монако! Погуляємо тут, подихаємо багатим повітрям, сфотографуємось на фоні яхт. Підемо в казино? Після чого відправимось до Ніцци, почелимось в готель і поплаваємо на лазурному узбережжі
10.
День 10 - Гайда на Гарду

Переїжджаємо до Італії, до озера Гарда. Поплаваємо тут, відпочинемо, позасмагаємо. Заселемось в готель. ніч в готелі
11.
День 11 - Мамо, я у Венеції

Гайда на острів Бурано! Почнемо наш день з найколоритнішого острова Італії. Сфотографуємось на фоні кольорових будинків, погуляємо островом. На нашому катері відправимось до Венеції, подивимось як виглядає місто без автомобілів. Нічний переїзд додому
12.
День 12 - Україна - рідна мати!

Умови та що включено у вартість туру:

●     Переїзд комфортним та зручним автобусом
●     Страхування
●     Проживання в готелях з сніданками

У всіх наших автобусних турах готелі туристичного класу 2 - 3 ✭, здебільшого готелі розташовані в спальних районах міст. Номери розраховані на 2-3 особи. В номерах є зручні ліжка, шафи, кондиціонер, рушники та все для особистої гігієни. В кожному номері є власний душ та туалет. Сніданок як правило у вигляді шведського столу, інколи можуть подавати континентальний (порційний) сніданок.
В подорож з дітьми їдуть наші молоді турлідери, на яких і ви і діти завжди зможуть покластись. Турлідери відповідають за координацію програми, вирішують потреби дітей, несуть відповідальність за безпеку дітей. Вони завжди з вами на звʼязку і ви зможете з ними комунікувати щодо будь-яких питань.

Необхідні документи:

 • Закордонний паспорт дитини
 • Нотаріальна довіреність від обох батьків (приклад довіреності надсилає наш менеджер)

Трансфер

Трансфер дітей організовуємо потягом з міста Києва та Львова у супроводі супроводжуючих.

Останні програми, заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя

© EduCamp
EduCamp
 • Головна
 • Про проект
 • Батькам
 • Співпраця
Табори
 • Літні
 • Осінні
 • Зимові
 • Весняні
Корисності
 • Новини
 • Групові поїздки