тури для підлітків

Nomad Trips -Італія

Про тур
Аморе, Італьяно! Найкращі інста-локації Італії вже зачекались наших кочівників. Піза, Флоренція, Амальфі, Чінкве-Терре, о ні, це ще не все! Дуже багато локацій, 1000 і одна неймовірна емоція від подорожі в Італію ну точно забезпечені. Ну і як без моря і відпочинку на пляжі в літньому турі? Гайда з нами!
Вартість: 969 євро за 11 днів
Зміна 1
26.06.2023-06.07.2023
кількість днів - 11
Вартість: 969 євро за 11 днів
Зміна 2
17.07.2023-27.07.2023
кількість днів - 11
Вартість: 969 євро за 11 днів
Зміна 3
07.08.2023-17.08.2023
кількість днів - 11

Програма туру

1.
День 1 - Відень, віііі!
Зустрічаємось зранку в Ужгороді і відправляємось до Відня! Сьогодні ми їдемо в чарівну Австрію. Почнемо наш двіж з супер вайбового та крутого міста! Поселення в готель.
2.
День 2 - Міста Австрії
Сьогодні дослідимо ще 2 міста- Гальштат та Інсбрук. Погуляємо трохи цими містами, сфотографуємось. Поселимось в готель
3.
День 3 - Доломітові Альпи
Хто на фунікулер разом з нами? Піднімемось на фунікулері в Інсбруці, насолоджуємось краєвидами. Їдемо до Італії, на фантастичне озеро Браєс. Влаштуємо тут пікінк? Буде супер інстаграмно. Нічний переїзд до побережжя Італії
4.
День 4 - О море міо!
Поселяємось в наш готель і пасивний відпочинок забезпечений. Позасмагаємо на сонечку, покупаємось і подвіжуємо з нашими турлідерками
5.
День 5 - Рим
Сьогодні відправимось до столиці Італії, поглянемо де відбувались гладіаторські бої? На велосипедах покатаємось по місту, відвідаємо визначні памʼятки. Цілий день в Римі, повернення в готель
6.
День 6 - Краєвидні Амальфі
На кораблику сьогодні відправимось до міста Амальфі, ох ці краєвиди! Погуляємо цілий день і повернемось у наш готель
7.
День 7 - Не, не, Неаполь!
Добрий ранок, я сніданок! Відправляємось зранку до Неаполя, де погуляємо трішки, подивимось як живуть італійці. Потім повернемось в наш готель, де плаваємо, їмо, засмагаємо і так по кругу цілий день.
8.
День 8 - Повернення в Рим
Виселяємось з готелю і повертаємось в Рим! Сьогодні у вас є ще одна можливість дослідити це місто. Відправитись на шопінг, влаштувати гастро тур крутими кафешками та закладами цього міста. *Місце для активностей* чшшшш, що тут буде? Щось класне від турлідерок.
Поселення в готель
9.
День 9 - Чінкве терре
Їдемо в Чінкве терре, тут ну дуже гарно, такі краєвиди, що жесть. Будемо плавати на кораблику та насолоджуватись красою. Їдемо до міста Піза, ловити Пізанську вежу і робити крінж-фото. Ночівля в готелі
10.
День 10 - Медичі? Флоренція?
Сьогодні ми у Флоренції. Пошукаємо правителів цього міста? Погуляємо тут з локалом, насолодимось архітектурою. Нічний переїзд до України.
11.
День 11 - Україна - рідна мати!

Умови та що включено у вартість туру:

●     Переїзд комфортним та зручним автобусом
●     Страхування
●     Проживання в готелях з сніданками

У всіх наших автобусних турах готелі туристичного класу 2 - 3 ✭, здебільшого готелі розташовані в спальних районах міст. Номери розраховані на 2-3 особи. В номерах є зручні ліжка, шафи, кондиціонер, рушники та все для особистої гігієни. В кожному номері є власний душ та туалет. Сніданок як правило у вигляді шведського столу, інколи можуть подавати континентальний (порційний) сніданок.
В подорож з дітьми їдуть наші молоді турлідери, на яких і ви і діти завжди зможуть покластись. Турлідери відповідають за координацію програми, вирішують потреби дітей, несуть відповідальність за безпеку дітей. Вони завжди з вами на звʼязку і ви зможете з ними комунікувати щодо будь-яких питань.

Необхідні документи:

 • Закордонний паспорт дитини
 • Нотаріальна довіреність від обох батьків (приклад довіреності надсилає наш менеджер)

Трансфер

Трансфер дітей організовуємо потягом з міста Києва та Львова у супроводі супроводжуючих.

Останні програми, заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя

© EduCamp
EduCamp
 • Головна
 • Про проект
 • Батькам
 • Співпраця
Табори
 • Літні
 • Осінні
 • Зимові
 • Весняні
Корисності
 • Новини
 • Групові поїздки