Raft Camp

активний табір для дітей та підлітків на літніх канікулах

Про табір
"Raft Camp" - це Активна Дитяча Програма на березі річки Південний Буг. Зміна повна драйву, пригод та кращих табірних традицій. Активний відпочинок із затишними посиденьками біля багаття під похідні пісні, прогулянками по заповідній зоні, а також скелелазіння та сплави по порогах. Творчі тренінги та майстер-класи на розвиток креативності. У фіналі кожної зміни – 4-денний сплав-похід на катамаранах та байдарках.

Багаторічний досвід проведення дитячих наметових таборів, туристичних походів та ігрових тренінгових програм для дітей та підлітків, дозволив нашій команді створити цікаву, корисну та по-своєму унікальну систему розвитку особистісного зростання — «Raft Camp».

Наша програма націлена на створення середовища, в якому дитина може поєднувати відпочинок та розвивати свою особистість. Ми вчимо дітей САМОСТІЙНОСТІ, ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, СУСПІЛЬНОСТІ.

Навчання азів рафтингу та каякінгу, знайомство з основами орієнтування на місцевості, наданням першої медичної допомоги, походи, ігри на командоутворення, квести та мотузковий парк. І, звичайно ж, пісні біля багаття. Наше головне правило: діти мають бути завжди зайняті цікавими заходами.
Бронюйте зміни в таборі
LIFEHACK
До 1 березня - 3500.00 грн.
Зміна 1
15.06 -22.06.2020 року

Знижка 10% для груп від 5 людей.
кількість днів - 8 днів
До 1 березня - 3500.00 грн.
Зміна 2
23.06.-30.06.2020 року
Знижка 10% для груп від 5 людей.
кількість днів - 8 днів
Інфраструктура
Адреса табору: АДП "Raft Camp" проходить на базі нашого наметового табору в селищі Мігея (Миколаївська обл.).
Харчування
Харчування 4-разове (сніданок, обід (або перекус, залежно від програми дня), вечеря, «Вечірній чай»). Проста і смачна їжа, яку готує кухар на багатті, а вожаті допомагають.
програма
«Родзинка» нашої програми – справжня 4-денна подорож на катамаранах по найкрасивіших місцях річки Південний Буг.

Діти, на чолі з досвідченими інструкторами, з необхідним спорядженням на катамаранах та байдарках вирушають у захоплюючу подорож по затишних куточках дивовижної річки Південний Буг.

Хлопці та дівчата розвивають лідерські якості, організаторські здібності та набувають досвіду багаторівневої комунікації. А вміння плавати, орієнтуватися на місцевості, надати першу допомогу, розвести багаття, вибрати місце для стоянки, знати, як правильно поставити намет, керувати катамараном, готувати на багатті, розрізняти корисні та отруйні рослини, стежити за порядком у своєму наметі, за своїми речами , укласти рюкзак, порозумітися і подружитися з учасниками програми – це навички, які стануть у нагоді на все життя.
Команда
Команда "Raft Camp" розвиває організаторські здібності, розкриває потенціал дитини, допомагаючи їй набути лідерських якостей, отримати досвід багаторівневої комунікації.
Безпека в таборі
 • Перед кожним видом діяльності інструктор обов'язково розповідає дітям, що треба і що не треба робити, щоб наші заняття не затьмарювалися непередбачуваними подіями. Крім того, ми передбачаємо всі необхідні заходи безпеки.
 • В аптечці табору є всі необхідні медикаменти, щоб підтримати дитину при легкому нездужанні або нескладної травми. У разі потреби ми звертаємося за кваліфікованою допомогою до медичних закладів найближчого до табору населеного пункту.

Знижки и акції
Заїзди: 15.06 -22.06.2020 та 23.06.-30.06.2020 року
Акція! До 1 березня – 3500.00 грн.
Вартість дитячої путівки (8 днів) – 4500 грн.
Знижка 10% для груп від 5 осіб.

У вартість входить:

 • Проживання у 3-4 місцевих укомплектованих наметах.
 • Забезпечення необхідним водним спорядженням: рафти та катамарани, весла, каски, спасжилети.
 • Повноцінне 4-разове харчування.
 • Послуги інструкторів.
 • Дозвіл на перебування у заповіднику (ландшафтному парку).
 • Медичний страховий поліс та страховка від нещасного випадку (покриття 5000,00 грн).
 • Транспортний супровід упродовж усієї програми.
 • Пам'ятний подарунок.
У вартість туру не входить:

 • Трансфер до табору і назад.
 • Додаткові екскурсії та особисті витрати.
За додаткову плату можемо організувати трансферт Миколаїв-табір-Миколаїв.