туристичний табір у карпатах
для підлітків

Літній табір у Карпатах
ROSTRA «Мандрівник»

Про табір
"Ростра" - творець незабутніх пригод. ТОВ «РОСТРА» заявив про себе на ринку, як туроператор, у 2006 році, але коріння масового туристичного руху беруть початок ще з 70-х років, коли на піку популярності були такі клуби як: «Романтик», «Геліос» та «Подорожник» », у традиціях яких, було закладено такі поняття:

1. Правильний та здоровий спосіб життя.
2. Дбайливе ставлення до природи.
3. Цінність та повага до історії та культури.

Наша діяльність поєднує активний та спортивний туризм. А також екстремальний, який обов'язково внесе яскраві фарби у ваше життя. У нас в арсеналі є різні активні тури для дітей та дорослих, метою яких є втілення давніх традицій туристичного братства. Проста формула, яка допоможе зрозуміти суть: здорове життя + міцні сімейні цінності = щасливе майбутнє

Табір ідеально підходить як для дітей віком від 13 до 17 років, які не проти отримати незвичайний досвід, так і для підлітків, мрія яких – пригоди та подорожі у реальному житті. Загалом у таборі 20 місць.

Бронюйте місця в таборі
ROSTRA «Мандрівник»

Зміна 3
ROSTRA «Мандрівник»
20.08.2023-30.08.2023
кількість днів - 11 днів
Rostra табір
Інфраструктура
Табір розташувався на Івано-Франківській області, серед гірських пейзажів, швидких річок, чистого клімату.

Адреса табору: (назва бази): с.Бистрець, Івано-Франківська область, турбаза «Срібна Косиця».

Кількість дітей у таборі – 20.

Харчування в туристичному таборі Ростра

3-разове повноцінне харчування + забезпечуємо перекушування в подорожах.

Програма туристичного
табору Ростра

У цьому турі ми побачимо, що навчилися Ваші діти в попередніх таборах і які навички мають. Їм випаде можливість розпочати боротьбу за великий приз, який переможець зможе здобути, на додаток до цього йде Диплом, який підтверджує, що Ваша дитина була учасником гри. Наше завдання – удосконалити вольові якості дітей, та розповісти їм про принципи, яких дотримувалися наші предки. Що чоловік, це не тільки сильна стать, а й те, що кожен із них справжній джентльмен, а дівчатка, це справжні леді. Ці традиції саме те, що треба вкладати у сучасну молодь.

До цього туру допускаються діти віком від 14 років, що мають досвід туристичних таборів або походів з батьками, з довідкою від терапевта про те, що вони практично здорові, дозволом батьків, а також при наявності особистого спорядження.

Програма туристичного табору Ростра по днях:

0 день
Збираємо групу дітей на Ж.Д вокзалі міста Київ. Знайомимо дітей із інструкторами, а також батьків. Вирушаємо в дорогу поїздом до міста Івано-Франківськ.
1 день
В Івано-Франківську відбувається пересадка на інший транспорт-мікроавтобус, який мчить до нашої бази. (с. Бистрець, Верховинського р-ну), Турбаза має назву «Срібна Косиця», далі проводимо більш тривале знайомство один з одним та вивчаємо правила безпеки. Щоранку ми починаємо з зарядки та водних процедур; призначаємо чергових по кухні, які під чуйним контролем інструкторів займаються приготуванням їжі і накривають усім на столи, перші дні ми даємо дітям зовсім небагато теорії, яка потрібна їм для комфортного знаходження в природі, теоретичні знання щільно переплітаються з практикою інтерактивними іграми та конкурс; програма настільки цікава, що у дітей не буде часу для смутку.
2 день
Самый интересный, ведь детей ждет увлекательно-длительный выход в горы, на целых 6 часов. Перед каждым выходом мы тщательно проверяем собственное снаряжение.
3-4 день
Діти поділяються на дві групи, які будуть мати свого інструктора. Одна група вирушає у похід на три дні, на відому гору Піп Іван, маршрут проходитиме також через гору Смотрич та Вухатий Камінь. Інша група йде у похід на найпопулярнішу гору-Говерлу, їхній шлях проходитиме через гірську долину Маришевську чи Шпіци. Ночівля проходитиме в наметах, вечеря готуватиметься на багатті. Групи самі зможуть обирати собі маршрут, але вони побудовані таким чином, що діти не нудьгуватимуть, а лише отримуватимуть позитивні емоції. Мета для наших мандрівників – подолати відстань першими.
5 день
Починаємо збори та повернення на базу, набираємось сил і відпочиваємо.
6 день
На дітей чекає скельна стінка, яку потрібно подолати і змагання на переможця, на який потім чекає нагорода. Увечері знову готуємось до майбутнього походу, який буде триденним. Незважаючи на погодні умови, ми починаємо наш шлях рано-вранці, у разі дощу, кожна дитина буде оснащена плащем.
7-8 день
Змінюємо маршрути для наших груп.
9 день
Починаємо збиратися і вирушаємо на базу набиратися сил.
10 день
День підготовки до від'їзду та присвячуємо ми його підсумкам за всі дні, врученню призів переможцям та лідерам зміни, увечері організовуємо прощальну дискотеку у стилі етно, а також готуємо наших мандрівників до від'їзду додому.
11 день
Вранці нас забирає мікроавтобус і ми мчимося в Івано-Франківськ, через 3 години, ми тут і йдемо відвідувати цікаві екскурсії, музеї і оцінимо колорит місцевих кав'ярень. Ближче надвечір їдемо на вокзал і проводимо посадку на поїзд до Києва.

Команда туристичного
табору Ростра

Наша робота - створення індивідуального підходу до потреб кожної людини. Ми формуємо тури будь-якої складності та наповненості, з урахуванням різноманітних побажань замовника.

Важливою складовою нашої справи є підхід до виховання дітей. Ми відмовилися від програм телебачення та рекламних білбордів, які нав'язують свою програму виховання.

У нас є свої інструменти виховання - це походи, екскурсії, наметові табори та клуби. У цій атмосфері дорослі та діти не лише спілкуються та відпочивають від електронних девайсів та міського темпу життя, а й набувають елементарно-важливих навичок виживання в екстремальних умовах.

Літній туристичний проводять досвідчені екскурсоводи та інструктори, які добре знають свою справу та відповідають за безпеку Ваших дітей.

Безпека в туристичному таборі Ростра

  • Наш кваліфікований персонал навчений надавати першу медичну допомогу.
  • Всі подорожі та екскурсії проводяться під суворим керівництвом досвідчених інструкторів та екскурсоводів.
Оплачується окремо
Трансфер
У вартість входить проїзд поїздом (плацкарт) + авто.
Знижки та акції
Акція раннього бронювання, якщо ви придбаєте тур до 1 травня 2023 року, ціна становитиме 6200 грн. Додатково йде оплата проїзду поїздом (плацкарт) + авто = 1800 грн.

Важливо! Ця знижка не підсумовується з іншими.
Список необхідних речей:
Для відвідування даного табору, Вам знадобиться довідка про те, що Ваша дитина повністю здорова, документ, що підтверджує дозвіл батьків та особисте спорядження.