туристичний табір у карпатах
для дітей та підлітків

Літній табір у Карпатах
ROSTRA «Розвідник»

Про табір
"Ростра" - творець незабутніх пригод. ТОВ «РОСТРА» заявив про себе на ринку, як туроператор, у 2006 році, але коріння масового туристичного руху беруть початок ще з 70-х років, коли на піку популярності були такі клуби як: «Романтик», «Геліос» та «Подорожник» », у традиціях яких, було закладено такі поняття:

1. Правильний та здоровий спосіб життя.
2. Дбайливе ставлення до природи.
3. Цінність та повага до історії та культури.

Наша діяльність поєднує активний та спортивний туризм. А також екстремальний, який обов'язково внесе яскраві фарби у ваше життя. У нас в арсеналі є різні активні тури для дітей та дорослих, метою яких є втілення давніх традицій туристичного братства. Проста формула, яка допоможе зрозуміти суть: здорове життя + міцні сімейні цінності = щасливе майбутнє

Табір ідеально підходить як для дітей віком від 11 до 14 років, які не проти отримати незвичайний досвід, так і для підлітків, мрія яких – пригоди та подорожі у реальному житті. Загалом у таборі 20 діток.

Бронюйте місця в туристичному
таборі ROSTRA «Розвідник»

Зміна 3
ROSTRA «Розвідник»
10.08.2023-20.08.2023
кількість днів - 11 днів
табір ростра в Карпатах
Інфраструктура
Табір розташувався на Івано-Франківській області, серед гірських пейзажів, швидких річок, чистого клімату. Проживатимуть діти на турбазі «Срібна Косиця», або наметовий табір на гірських стежках Чорногори та Мармаросів.

Адреса табору: (назва бази): с.Бистрець, Івано-Франківська область, турбаза «Срібна Косиця».

Кількість дітей у таборі – 20.

Харчування в туристичному таборі Ростра

3-разове повноцінне харчування + забезпечуємо перекушування в подорожах.

Програма туристичного табору ростра

Цей табір не дарма зветься «Розвідник». Адже ми навчаємо не лише фізичній підготовці, а й зможемо наділити дітей якостями розвідника, який завжди прораховує всі свої дії наперед: у звичайному житті, у школі, у суспільстві, не кажучи вже про військову справу. Дані якості будуть дуже корисними за будь-яких подій.

У житті завжди настає момент, коли знадобиться фізична підготовка. За допомогою наших занять, діти виконуватимуть різні завдання, які розвиватимуть у них винахідливість, силу волі, уважність, командну роботу, мистецтво маскування.

Для всіх бажаючих ми проведемо 4-х годинне навчання базовому вмінню виживання в екстремальних умовах, у тому числі в містах, умови яких – бойові дії.

До таборів допускаються діти віком від 9 років, з довідкою від терапевта про те, що вони практично здорові, з дозволом батьків, а також при наявності особистого спорядження.

Програма туристичного табору Ростра по днях:

0-1 день
Збір на Ж.Д вокзалі м. Києва, наші інструктори знайомляться з дітьми та їхніми батьками, далі посадка у поїзд Київ – Івано-Франківськ. Прибуваємо у м. Івано – Франківськ, пересадка у мікроавтобус та приїзд до табору: с. Бистрець, Верховинського району, база "Срібна Косиця". Діти розселяються по кімнатах, знайомляться між собою. Далі, ми проводимо інструктаж з правил безпеки, знайомимо дітей з розпорядком дня: день має починатися із зарядки та водних процедур; чергові під чуйним контролем інструкторів займаються приготуванням їжі та накривають на стіл; перші два дні діти отримують теоретичні знання, необхідні для перебування в природі, теорія активно переплітається із практичними заняттями, іграми та конкурсами. Наша програма продумана до таких дрібниць, що у дітей буде повна зайнятість і не буде часу на нудьгу.
2 день
Найцікавіший, адже дітей чекає захоплюючий вихід у гори, на цілих 6 годин. Перед кожним виходом ретельно перевіряємо власне спорядження.
3 день
Початок дводенного походу в Долину змій та до Кизилового водоспаду. Діти зможуть побачити стежку, загорнуту лісовими чагарниками та гірськими долинами. Кожні 40 хв. Група робитиме зупинки, де можна буде набратися сил і скуштувати місцеві карпатські ягоди. Обід чекає біля кошар, місцевий сир. Ночівля буде у наймальовничішому місці, на краю лісу. Кожен зможе продемонструвати свої вміння у постанові наметів та облаштування табору.
4 день
По закінченні водних процедур і сніданку, ми вирушаємо до водоспаду, який шумно вирує по схилу, намагаючись розбризнути свої струмені на безстрашних і цікавих. Потім, ми йдемо в інтригуюче і привабливе місце-«Долину змій», екскурсія проходитиме обережно, в арсеналі у кожного повинні бути довгі штани і високі черевики. Після цього на нас чекає повернення на турбазу.
5-6 день
Присвячуємо свій день захоплюючим іграм, відпочинку та проведенню аналізу попередньої подорожі. На дітей чекає скельна стінка, яку потрібно подолати і змагання на переможця, на який потім чекає нагорода. Увечері знову готуємось до майбутнього походу, який буде триденним. Незважаючи на погодні умови, ми починаємо наш шлях рано-вранці, у разі дощу, кожна дитина буде оснащена плащем.
7 день
Юні мандрівники матимуть шанс помилуватися незрівнянними краєвидами Чорногорського хребта. Нас чекає нелегкий день, але маршрут нас веде до головної дороги, яка виведе групу до Каскадного водоспаду та Вухатого каменю. Потім нас чекає ночівля в приголомшливому місці лісу, біля джерела чистої, немов підсолодженої води.
8 день
Обіцяє бути насиченим та казковим. Дітям випаде можливість побувати під потужними струменями Каскадного водоспаду, який залишить на кожному свої прохолодні краплі, потім Вухатий камінь дивуватиме нас різноманіттям кам'яних витворів у вигляді химерних звірів та птахів. Незважаючи на раннє піднесення, цей день залишить багато хороших спогадів на пам'яті Вашої дитини.
9 день
Присвячуємо цей день гірським пейзажам, які бачитимуть наші мандрівники, спускаючись вниз дорогою, на турбазу. Закінчуємо день читанням про неймовірні пригоди «Маленьких дикунів» Сетона-Томпсона.
10 день
«Скарби чаклунів» - велика гра, яка чекає на нас у цей день. Вона досить тривала і займе півдня, а локація для проведення-глуха ущелина Російського струмка. Потім усім відома стрілянина з лука, катання на конях та інші ігри. Хлопчаки, як справжні чоловіки, самостійно заготовлятимуть дрова: рубатимуть і заноситимуть їх у кухню, а потім розпалюватимуть піч. Дівчата, як майбутні господарки, біля столу. На завершення цього дня, ми підіб'ємо підсумки, нагородимо переможців конкурсів та спільного лідерства, а також готуватимемося до від'їзду додому.
11 день
Мікроавтобус забирає групу близько 9.00 і за 3 години вона в Івано-Франківську. У місті ми відвідаємо колоритні кав'ярні та скуштуємо екскурсії з музеєм. Увечері групу чекає посадка на потяг, який рано-вранці приїжджає до Києва.

Команда туристичного
табори Ростра

Наша робота - створення індивідуального підходу до потреб кожної людини. Ми формуємо тури будь-якої складності та наповненості, з урахуванням різноманітних побажань замовника.

Важливою складовою нашої справи є підхід до виховання дітей. Ми відмовилися від програм телебачення та рекламних білбордів, які нав'язують свою програму виховання.

У нас є свої інструменти виховання - це походи, екскурсії, наметові табори та клуби. У цій атмосфері дорослі та діти не лише спілкуються та відпочивають від електронних девайсів та міського темпу життя, а й набувають елементарно-важливих навичок виживання в екстремальних умовах.

Літній туристичний проводять досвідчені екскурсоводи та інструктори, які добре знають свою справу та відповідають за безпеку Ваших дітей.

Безпека в туристичному таборі Ростра

  • Наш кваліфікований персонал навчений надавати першу медичну допомогу.
  • Всі подорожі та екскурсії проводяться під суворим керівництвом досвідчених інструкторів та екскурсоводів.
Оплачується окремо
Трансфер
У вартість входить проїзд поїздом (плацкарт) + авто.
Знижки та акції
Акція раннього бронювання, якщо ви придбаєте тур до 1 травня 2023 року, ціна становитиме 6200 грн. Додатково йде оплата проїзду (плацкарт) + авто = 1800 грн.

Важливо! Ця знижка не сумується з іншими.
Список необхідних речей:
Для відвідування даного табору, Вам знадобиться довідка про те, що Ваша дитина повністю здорова, документ, що підтверджує дозвіл батьків та особисте спорядження.