туристичний табір у карпатах
для підлітків

Літній табір у Карпатах
ROSTRA «Школа виживання»

Про табір
"Ростра" - творець незабутніх пригод. ТОВ «РОСТРА» заявив про себе на ринку, як туроператор, у 2006 році, але коріння масового туристичного руху беруть початок ще з 70-х років, коли на піку популярності були такі клуби як: «Романтик», «Геліос» та «Подорожник» », у традиціях яких, було закладено такі поняття:

1. Правильний та здоровий спосіб життя.
2. Дбайливе ставлення до природи.
3. Цінність та повага до історії та культури.

Наша діяльність поєднує активний та спортивний туризм. А також екстремальний, який обов'язково внесе яскраві фарби у ваше життя. У нас в арсеналі є різні активні тури для дітей та дорослих, метою яких є втілення давніх традицій туристичного братства. Проста формула, яка допоможе зрозуміти суть: здорове життя + міцні сімейні цінності = щасливе майбутнє

Табір ідеально підходить як для дітей віком від 14 років, які не проти отримати незвичайний досвід, так і для підлітків, мрія яких-пригоди та подорожі у реальному житті. Загалом у таборі 20 місць.

Бронюйте місця в таборі
ROSTRA «Школа виживання»

Зміна 5
ROSTRA "Школа виживання"
20.08.2023-30.08.2023
кількість днів - 11 днів
 Ростра «Школа виживання» в Карпатах
Інфраструктура
Табір розташувався на Івано-Франківській області, серед гірських пейзажів, швидких річок, чистого клімату.

Адреса табору: (назва бази): с.Бистрець, Івано-Франківська область, турбаза «Срібна Косиця» приватні будиночки.

Кількість дітей у таборі – 20.

Харчування в туристичному таборі Ростра

3-разове повноцінне харчування + забезпечуємо перекушування в подорожах.

Програма туристичного табору Ростра

Наша школа виживання для всіх, хто хоче отримати базові знання для виживання в незвичайних умовах, ми розвиваємо вашу силу волі і покращуємо психологічну стійкість.

У ході цього туру ви знайдете не тільки знання, але і нових друзів і багато різних знайомств, зможете бути одним цілим з природою і навчитеся трепетно ​​ставитися до навколишнього середовища.

У майбутньому на Ваших дітей чекає багато важких випробувань, тож давайте почнемо їх готувати з підліткового віку.

Увага: кожному бажаючому в даному турі ми можемо провести 4-х годинні навчання базовим умінням виживання в екстремальних умовах, у тому числі в містах - в умовах бойових дій.

Програма розрахована для дітей віком від 14 років.

Програма туристичного табору Ростра по днях:

0 день
Збираємо групу дітей на Ж.Д вокзалі міста Київ. Знайомимо дітей із інструкторами, а також батьків. Вирушаємо в дорогу поїздом до міста Івано-Франківськ.
1 день
в Івано-Франківську відбувається пересадка на інший транспорт-мікроавтобус, що мчить до місця нашої бази. (с. Бистрець, Верховинського р-ну), Турбаза має назву «Срібна Косиця», далі проводимо більш тривале знайомство один з одним та вивчаємо правила безпеки. Щоранку ми починаємо з зарядки та водних процедур; призначаємо чергових по кухні, які під чуйним контролем інструкторів займаються приготуванням їжі і накривають усім на столи, перші дні ми даємо дітям зовсім небагато теорії, яка потрібна їм для комфортного знаходження в природі, теоретичні знання щільно переплітаються з практикою інтерактивними іграми та конкурс; програма настільки цікава, що у дітей не буде часу для смутку.
2 день
Починаємо цей день із зарядки, причому не простою, а спортивною. Далі цікаве і найголовніше необхідне заняття з медичної підготовки, вони займуть близько 6 годин. Потім кожна дитина продемонструє свої вміння, які придбала і потім починаємо готувати групу до походу.
3-4 день
Діти розпочинають дводенний похід за маршрутом:
с. Бистрець-ур. Гаджина-р. Шпіци-оз. Несамовите - ур. Гаджина-база "Гірська квітка".
5 день
Цей день присвячуємо підсумкам з походу, обговорюємо, аналізуємо, далі проводимо теорію за правилами виживання: що потрібно мати з собою, як харчуватися, як долати небезпеки. Завершуємо день відпочинком.
6 день
На дітей чекає скельна стінка, яку потрібно подолати і змагання на переможця, на який потім чекає нагорода. Увечері знову готуємось до майбутнього походу, який буде триденним. Незважаючи на погодні умови, ми починаємо наш шлях рано-вранці, у разі дощу, кожна дитина буде оснащена плащем.
7-8 день
Ділимо дітей на групи за складністю. Далі, кожна група розпочне виконання завдань. Завдання мають різну складність, наприклад: ночівля у природних умовах, написання легенди, подолання перешкод.
9 день
Час повертатися на базу, підбивати підсумки, аналізувати все. А далі на дітей чекає стрілянина та змагання, ну і звичайно ж, відпочинок.
10 день
День підготовки до від'їзду та присвячуємо ми його підсумкам за всі дні, врученню призів переможцям та лідерам зміни, увечері організовуємо прощальну дискотеку у стилі етно, а також готуємо наших мандрівників до від'їзду додому.
11 день
Вранці нас забирає мікроавтобус і ми мчимося в Івано-Франківськ, через 3 години, ми тут і йдемо відвідувати цікаві екскурсії, музеї і оцінимо колорит місцевих кав'ярень. Ближче надвечір їдемо на вокзал і проводимо посадку на поїзд до Києва.

Команда туристичного
табори Ростра

Ми маємо величезний досвід проведення та організації походів, професійно викладаємо у школі туризму лекції на дані теми, так само постійно розвиваємось та удосконалюємося.

Важливою складовою нашої справи є підхід до виховання дітей. Ми відмовилися від програм телебачення та рекламних білбордів, які нав'язують свою програму виховання.

У нас є свої інструменти виховання - це походи, екскурсії, наметові табори та клуби. У цій атмосфері дорослі та діти не лише спілкуються та відпочивають від електронних девайсів та міського темпу життя, а й набувають елементарно-важливих навичок виживання в екстремальних умовах.

Безпека в туристичному таборі Ростра

  • Наш кваліфікований персонал навчений надавати першу медичну допомогу.
  • Всі подорожі та екскурсії проводяться під суворим керівництвом досвідчених інструкторів та екскурсоводів. Перед виїздом наші інструктори проводять ретельну та індивідуальну перевірку спорядження кожної дитини, також ми завжди надаємо консультації дітям та проводимо індивідуальну роботу з ними.
Оплачується окремо
Трансфер
У вартість входить проїзд поїздом (плацкарт) + авто.
Знижки та акції
Тур коштує 6800 грн. У нас є акція раннього бронювання, якщо ви придбаєте тур до 1 травня 2023 року, ціна становитиме 6200 грн. Додатково йде оплата проїзду (плацкарт)+авто=1800 грн.

Важливо! Ця знижка не сумується з іншими.
Список необхідних речей:
У табір допускаються діти, вік яких від 14 років, для відвідування табору потрібна довідка від сімейного лікаря, що дитина здорова, документ про те, що батьки дозволяють цю поїздку та особисте спорядження, яке ми рекомендуємо.