туристичний табір у карпатах
для дітей та підлітків

Літній табір у Карпатах
ROSTRA "Слідопит"

Про табір
"Ростра" - творець незабутніх пригод. ТОВ «РОСТРА» заявив про себе на ринку, як туроператор, у 2006 році, але коріння масового туристичного руху беруть початок ще з 70-х років, коли на піку популярності були такі клуби як: «Романтик», «Геліос» та «Подорожник» », у традиціях яких, було закладено такі поняття:

1. Правильний та здоровий спосіб життя.
2. Дбайливе ставлення до природи.
3. Цінність та повага до історії та культури.

Наша діяльність поєднує активний та спортивний туризм. А також екстремальний, який обов'язково внесе яскраві фарби у ваше життя. У нас в арсеналі є різні активні тури для дітей та дорослих, метою яких є втілення давніх традицій туристичного братства. Проста формула, яка допоможе зрозуміти суть: здорове життя + міцні сімейні цінності = щасливе майбутнє

Табір ідеально підходить як для дітей віком від 8 до 11 років, які не проти здобути незвичайний досвід, так і для школярів, мрія яких-пригоди та подорожі у реальному житті. Загалом у таборі 20 діток.

Бронюйте місця в туристичному
таборі ROSTRA "Слідопит"

Зміна 6
ROSTRA "Слідопит"
20.08.2023-30.08.2023
кількість днів - 11 днів
табір слідопит в Карпатах
Інфраструктура
Табір розташувався на Івано-Франківській області, серед гірських пейзажів, швидких річок, чистого клімату. Проживатимуть діти на турбазі «Срібна Косиця», або наметовий табір на гірських стежках Чорногори та Мармаросів.

Адреса табору: (назва бази): с.Бистрець, Івано-Франківська область, турбаза «Срібна Косиця».

Харчування в туристичному таборі Ростра

3-разове повноцінне харчування + забезпечуємо перекушування в подорожах.

Програма туристичного
табору ростра

Навчимо Ваших дітей відчувати умиротворення із середовищем, яке їх оточує, ладнати з природою, почуватися її невід'ємною частиною, отримувати задоволення від звучання птахів та шуму дерев, дбайливо ставиться до будь-якої рослини, квітки та лісових звірят. Наше завдання – зацікавити кожну дитину, і ми впораємося з цим на 100%.

Для забезпечення нормального виконання програми туру, всі гаджети і солодощі зберігаються в окремій замкнутій кімнаті, до останнього дня перебування в таборі!

Зв’язок з дітьми – з 19.00 до 20.00, через № телефона старшого інструктора, що буде доведений до всіх бажаючих.

Програма туристичного табору Ростра по днях:

Виїзд
Збираємо дітей на Ж.Д вокзалі м. Києва, знайомимо дітей та їхніх батьків з нашими досвідченими інструкторами, далі проводимо посадку на поїзд Київ – Івано-Франківськ.
1 день
Прибуваємо до міста Івано – Франківськ, там на нас чекає мікроавтобус, який довезе нас до турбази, де ми проживатимемо. Далі за планом проводимо поселення дітей по кімнатах, знайомимо між собою. Проводимо обов'язковий інструктаж для всіх дітей про правила безпеки, розповідаємо їм про їхній розпорядок дня: ранок ми починаємо із зарядки та водних процедур; призначаємо чергових по кухні, які під чуйним контролем інструкторів займаються приготуванням їжі і накривають усім на столи, перші дні ми даємо дітям зовсім небагато теорії, яка потрібна їм для комфортного знаходження в природі, теоретичні знання щільно переплітаються з практикою інтерактивними іграми та конкурс; програма настільки цікава, що у дітей не буде часу для смутку.
2-3 день
Найцікавіший день, адже на юних мандрівників чекає похід у гори на 6 годин. Інструктори ретельно перевіряють спорядження перед виходом. Діти на власні очі зможуть побачити стежку, яка огорнута лісовими чагарниками та безкрайніми лугами. Через кожні 40 хвилин, ми робимо привал, щоб набратися сил і відпочити, а також скуштувати лісові ягоди. Обідати діти будуть у дворах, які славляться місцевими сирами.
4 день
Починаємо день з водних процедур та сніданку, далі за планом екскурсія на водоспад, який вирує по схилу та з легкістю намочить бажаючих та найцікавіших дітей. З особливою обережністю, у довгих штанах та високих черевиках, прямуємо до «Долини змій. А після цього на нас чекає повернення на базу.
5-6 день
Коли є час на відпочинок, купу цікавих ігор та на аналіз попередньої подорожі. Також нас чекає «Скельна стінка», яку зможуть все подолати, а також взяти участь у змаганнях, де переможець обов'язково отримає нагороду.
7-9 день
Вирушаємо з дітьми на пошуки скарби, які обернуться змаганнями, під назвою «Костер в екстремальних умовах», так само будуть нетривалі гірські прогулянки, щоб закріпити всю теорію. Юним мандрівникам випаде шанс побачити красу Чорногорського хребта. Якщо погода захоче змінити наші плани, і піде дощ, всі діти будуть оснащені плащами. Будемо робити зупинки біля джерел чистої води. А вечір ми проведемо у дружній атмосфері. Зустрічати кайдани сну діти будуть читати неймовірні пригоди «Маленьких дикунів» Сетона-Томпсона.
10 день
Починаємо день із масштабної гри «Скарби чаклунів». Локація гри, це глуха ущелина Російського струмка, яка на пів дня стане нашим місцезнаходженням. Далі за планом стрілятимемо з лука, приручатимемо коней і кататимемося на них, і купа інших активностей. Хлопчикам, як сильній статі, буде завдання самостійно зробити заготівлю дров: нарубати і скласти на кухні, а потім впоратися з грубкою. Дівчатка, як майбутні хранительки очага, господарюватимуть біля столу. Закінчення цього дня буде присвячено підсумкам за всі дні, вручення призів переможцям та лідерам зміни, а також готуватимемо наших мандрівників до від'їзду додому.
11 день
Наша подорож добігає кінця, і ми вирушаємо на мікроавтобусі до Івано-Франківська, наша дорога займе 3 години. У місті діти відвідають екскурсії, музеї та місцеве кафе. День завершується, і ми вирушаємо на вокзал, сідаємо на поїзд та вирушаємо до Києва.

Команда туристичного
табору Ростра

Наша робота - створення індивідуального підходу до потреб кожної людини. Ми формуємо тури будь-якої складності та наповненості, з урахуванням різноманітних побажань замовника.

Важливою складовою нашої справи є підхід до виховання дітей. Ми відмовилися від програм телебачення та рекламних білбордів, які нав'язують свою програму виховання.

У нас є свої інструменти виховання - це походи, екскурсії, наметові табори та клуби. У цій атмосфері дорослі та діти не лише спілкуються та відпочивають від електронних девайсів та міського темпу життя, а й набувають елементарно-важливих навичок виживання в екстремальних умовах.

Літній туристичний проводять досвідчені екскурсоводи та інструктори, які добре знають свою справу та відповідають за безпеку Ваших дітей.

Безпека в туристичному таборі Ростра

  • Весь персонал має навички надання першої допомоги.
  • Всі подорожі та екскурсії проводяться під суворим керівництвом досвідчених інструкторів та екскурсоводів.

Оплачується окремо
Трансфер
У вартість входить проїзд поїздом (плацкарт) та авто.
Знижки та акції
До 1 травня 2023р. діє знижка на раннє бронювання з передоплатою 50%
Ми розробили спеціальні знижки раннього бронювання, достатньо придбати путівку до 1 травня 2023 року і ваша ціна складе 6200 грн.

Важливо! Ця знижка не сумується з іншими.
Список необхідних речей:
У табір допускаються діти, вік яких від 8 років, для відвідування табору потрібна довідка від сімейного лікаря, що дитина здорова, документ про те, що батьки дозволяють цю поїздку та особисте спорядження, яке ми рекомендуємо.
Останні програми заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя