Німецькомовний табір SEE CAMP розташований на найчистішому та найтеплішому озері в Австрії.

Німецькомовний табір SEE CAMP

Про табір
Німецькомовний табір SEE CAMP розташований на найчистішому та найтеплішому озері в Австрії. Це чудове поєднання вивчення німецької у мовному середовищі та активний літній відпочинок. Інтерактивне та цікаве вивчення німецької з сертифікованими викладачами, пішохідні маршрути, круїз навколо озера та багато іншого. Вже більше 5-ти років займаємось організацією німецькомовних таборів в Австрії, Україні та Німеччині, з нами подорожує вже більше 300+ кемперів.
Бронюйте зміни в таборі
See Camp
Вартість 1600 євро
Зміна 1
22.07.2023 – 31.07.2023
кількість днів - 10
німецькомовний табір в Австрії
Інфраструктура
Табір знаходиться на березі найчистішого смарагдового озера Вертер-зе в Австрії, місто Клагенфурт.
Харчування

Одна з фішок нашого табору – це активна кулінарна програма. Кожного дня діти будуть відвідувати перевірені ресторани міста Клагенфурт та дізнаватись про особливості та історію Австрійської кухні.

Для дітей з певними харчовими особливостями ми окремо сплануємо харчування, з урахуванням рекомендацій стосовно продуктів.

Команда
Всі наші супроводжуючі - це спеціально навчені фахівці з великим досвідом роботи, які закохані у свою справу та дуже люблять дітей. Супроводжуючий у таборі - це людина, яка будує довірливі дружні стосунки з дітьми, та до якої можна звернутись з будь якого питання і бути почутим. У нас немає жорсткого розподілу на “старших та молодших”, тому кожна дитина буде відчувати себе комфортно та розкуто у відношенні один до одного та до супроводжуючого менеджера.

німецькомовний табір в Австрії See Camp
Програма
Безпека в таборі See Camp
  • Перед поїздкою у табір ми відкриваємо медичне страхування для всіх дітей. Ми дбаємо про безпеку дітей, тому на всіх етапах відпочинку дуже прискіпливо контролюємо стан кожної дитини та у необхідних випадках звертаємось до досвідчених лікарів для вирішення будь-якого питання.
  • Територія готельного комплексу закрита та цілодобово охороняється. Окрім цього за табором закріплюється окремий трансфер, який супроводжує зміну зі Львова та на весь термін перебування в таборі, враховуючи поїздку додому. Супроводжуючі табору прискіпливо слідкують за переміщенням всіх дітей та контролюють стан дітей на всіх етапах табору, включаючи екскурсії, квести та активності.
  • 24/7, усі діти перебувають під наглядом.
    Ми завжди на зв'язку з батьками та надаємо щоденні фото/відео-звіти.
Входить у вартість
Трансфер

Трансфер зі Львову