"Райський куточок"

активний табір на морі на літніх канікулах

Про табір
Всі школярі з нетерпінням чекають на літні канікули, щоб відпочити від навчання, полежати на сонечку, купатися в теплому морі і звичайно ж - щоб поїхати в табір. Адже табір - це найкраще місце для відпочинку, можливість знайти нових друзів, освоїти корисні навички, і зарядитися враженнями на рік уперед!
Наш табір знаходиться на мальовничих берегах Бердянської коси. Природні ресурси дивують своєю різноманітністю та поєднанням морського повітря та степової флори, що оточує територію "Райського Куточка" розташованого на півострові Бердянської коси.
Швидше збирайте речі та гоу з нами на морі!)
Бронюйте зміни в таборі
"Райський куточок"
Зміна 1
03.06-22.06
кількість днів - 20 днів
13000
грн.
Зміна 2
25.06-14.07
кількість днів - 20 днів
Зміна 3
17.07-05.08
кількість днів - 20 днів
14000
грн.
Зміна 4
07.08-27.08
кількість днів - 20 днів
13000
грн.
Табір райський куточок
Інфраструктура
Дитячий оздоровчий комплекс «Райський куточок» розташований в Україні в м. Бердянську, Запорізькій обл., вул.Малигіна, 6.
Інфраструктура табору дозволяє забезпечити максимально комфортний та різноманітний відпочинок для вашої дитини.
Харчування
Смачне та корисне 5-разове харчування відповідно до стандартів дитячого харчування Міністерства охорони здоров'я. У раціоні дітей: фрукти, натуральні соки, солодощі, морозиво та інші продукти.
програма
У наших цінностях прищепити дітям любов до спорту та активного способу життя. Ми маємо в своєму розпорядженні баскетбольне, волейбольне і футбольне поле з трав'яним покриттям. Ці види спорту виховують у дітях командний дух, волю до перемоги, а також витривалість, силу та гнучкість тіла.

Діти зайняті ретельно продуманою програмою, яка включає конкурси, змагання, концерти та дискотеки. Будь-яка непогода не заважає насолоджуватися заходами, тому що ми маємо кіноконцертний зал на 600 місць.

Також є облаштовані спортивні майданчики та простори для занять різними творчими гуртками та іграми на вибір, під наглядом дбайливих інструкторів.
Команда
Кваліфіковані, досвідчені фахівці допоможуть розкритися кожній дитині на зміні, виявити свої таланти, набути навички, провести яскраве літо на морі в актиному таборі для дітей підлітків – "Райський куточок".
Безпека в таборі
  • Безпеці та здоров'ю дітей приділено особливу увагу. Територія табору знаходиться під охороною цілодобово. Безпеку на наших обладнаних пляжах забезпечує медичний пост із рятувальною службою.
  • Медичне обслуговування: Медичному супроводу ДОК приділено велику увагу. У вартість путівки обов'язково належить медичне страхування. На території функціонує оснащений апаратурою фізіотерапевтичний кабінет. Під час сезону працюють 4 лікарі – педіатри та 5 медсестер.
Трансфер
Доставка дітей від залізничного вокзалу провадиться п'ятьма власними автобусами Богдан А 092.