Шоколад

ТАБІР ПІД КИЇВОМ 2023

Про табір
Літо - це час пригод, канікул, поїздок на море та в табори! Дитячий табір «Шоколад» - це унікальний, сучасний проект для дітей та підлітків на літніх канікулах.

"Шоколад" - це Територія дитячих пригод, сміху, радості, нових друзів, улюблених ігор, найкращих заходів та яскравого літа

В цьому році табір обрав локацію у надзвичайному місці: хвойний ліс, багато ялинок, поруч річка Рось, свіже і чисте повітря, багата природа. Це все стане шансом знайти друзів, розслабитися, відпочити і відновити сили після тривалого дистанційного навчання.
Бронюйте зміни в таборі
Шоколад
Зміна 1
06.06.23-15.06.23
кількість днів - 10 днів
Зміна 2
17.06.23-28.06.23
кількість днів - 12 днів
Зміна 3
30.06.23-11.07.23
кількість днів - 12 днів
Зміна 4
14.07.23-25.07.23
кількість днів - 12 днів
Зміна 5
28.07.23-08.08.23
кількість днів - 12 днів
Зміна 6
11.08.23-22.08.23
кількість днів - 12 днів
Табір Шоколад під Києвом
Інфраструктура
селище Рокитне, Київська обл.
Харчування
П'ятиразове, висококалорійне, насичене вітамінами
В раціоні для ваших дітей будуть обов'язково присутні: фрукти свіжі, соки, збалансовані страви та різноманітні смаколики, які будуть підіймати настрій. Повноцінне харчування є невід'ємною частиною оздоровлення та відпочинку у таборі.
програма
Ваша дитина отримає незабутні емоції від відпочинку в таборі "Шоколад". Наші педагоги кожного дня працюють з дітьми, проводять конкурси, ігри, концерти і розважільні шоу. В таборі є караоке а також зал, де проходять вистави і різноманітні шоу.

Кожна дитина в таборі «ШОКОЛАД» може спробувати себе в ролі купця на «Веселому Ярмарок», або пірата – на «Острові Скарбів», кожна може стати рекордсменом у «Гінес Шоу», або виявити кмітливість у «КВК», а чарівність і кмітливість у «Міс та Містер «ШОКОЛАД».

Для дівчаток в нас є відкрита перукарня, де кожна може навчитися робити стильну зачіску собі або іншим, звісно під керівництвом майстрів. Найдопитливіші дівчатка зможуть навчитися розмальовувати нігті собі і своїм подружкам, і після приїзду додому кожна маленька леді буде досвідченою стилісткою або візажистом.

Увечері діти збираються на центральному майданчику, де відбуваються дискотеки, вокальні конкурси та театральні вистави. Фіналом кожного дня є вечірній вогник, де всі вітають переможця дня та діляться враженнями за день.
Команда
Команда табору "Шоколад" складається з професіоналів у галузі психології та педагогіки, з досвідом роботи у школі, таборі. Наші співробітники: харизматичні, веселі, артистичні, дбайливі справжні аси своєї справи. Вся наша команда працює над тим, щоб створювати незабутні літні канікули для Вашої дитини.
Безпека в таборі
 • У таборі функціонує Медпрацівник, який цілодобово перебуває на території табору, стежить за здоров'ям дітей та готовий надати допомогу.
 • Територія табору велика, охороняється та захищена від сторонніх осіб.
Трансфер
Київ (станція метро Видубичі) - дитячий табір Шоколад - Київ (станція метро Видубичі) – 1000 грн.
Список необхідних речей:
 • Чек оплати путівки
 • Анкета учасника проекту. Заповнюється у день заїзду.
 • Довідка про епід-оточення / Довідка про щеплення.
 • Копія свідоцтва про народження.
 • Головний убір
 • Одяг (теплий, літній, зручний)
 • Пляшка для води.
 • Засоби особистої гігієни
 • Нарядний одяг.