Шоколад

Табір в Карпатах 2023

Про табір
Літо - це час пригод, канікул, поїздок на море та в табори! Дитячий табір «Шоколад» - це унікальний, сучасний проект для дітей та підлітків на літніх канікулах.

"Шоколад" - це Територія дитячих пригод, сміху, радості, нових друзів, улюблених ігор, найкращих заходів та яскравого літа

В цьому році табір обрав локацію у мальовничих Карпатах, селище Славське. Поруч тільки гори і чисте гірське повітря.
Бронюйте зміни в таборі
Шоколад
Зміна 4
20.08.23-29.08.23
кількість днів - 10 днів
Літній табір Шоколад в Карпатах
Інфраструктура
Карпати, селище Славське, Львівська область
Харчування
У «Шоколаді» чудова їдальня-ресторан. Діти зможуть самостійно замовляти страви і обирати, а наші професіональні кухарі знають свою справу і здивують смаком. Харчування 4-разове, різноманітне, корисне. Діти отримають із ним все необхідне для оздоровлення: м'ясні та молочні продукти, овочі, фрукти.

програма
Дозвілля дітей організоване досвідченими вихователями та піонервожатими таким чином, щоб діти отримали можливість задовольнити свої інтереси. У них не буде часу сидіти в телкфонах і телевізорах, адже їх увагу пригорнуть ігри, аплікації, конкурси, квести, тренінги, концерти та майстер-класи. Кожна дитина зможе розкрити свій талант і навчити цього однолітків.

Табір у Карпатах має такі цікаві гуртки як: театральна майстерність, миловаріння, кулінарія.

Багато часу ми приділяємо спорту та активним іграм. Діти будуть постійно грати в естафети, змагання, спортивні ігри і багато чого іншого. Буде багато часу на пострибати, потанцювати і не нудьгувати!

У вільний час дітлахи йдуть на екскурсію в гори, там вони слухають оповідання від вожатих, проводять час з друзями і заводять нові знайомства.

Один день буде присвячений підкоренню високої вершини гори, там учасники будуть вчитися розводити багаття, ставити намети, співати пісні та чудово проведуть час. Це будуть найяскравіші спогади, ми вас в цьому запевняємо.

Вечір ми присвячуємо тому, що обговорюємо як пройшов день і що сталось цікавого, кожен може висловити свої емоції і поділитися здобутками.

Для дітей завжди буде час для танців, адже дискотеки може щодня.

За два тижні перебування у таборі діти відвідають заплановані екскурсії:
  • Шоколадна екскурсія до Львова;
  • Оглядова екскурсія на гору Захар Беркут на підйомнику крісла.
Усі свята, проведені в таборі, завершуються дегустацією шоколадного фонтану.
Команда
Команда табору "Шоколад" складається з професіоналів у галузі психології та педагогіки, з досвідом роботи у школі, таборі. Наші співробітники: харизматичні, веселі, артистичні, дбайливі справжні аси своєї справи. Вся наша команда працює над тим, щоб створювати незабутні літні канікули для Вашої дитини.
Безпека в таборі
  • У таборі функціонує Медпрацівник, який цілодобово перебуває на території табору, стежить за здоров'ям дітей та готовий надати допомогу.
  • Територія табору велика, охороняється та захищена від сторонніх осіб.
Трансфер
З Києва до табору «Шоколад» у селищі Славське діти їдуть спільно з вихователями та вожатими. Вартість трансферу – 2000 гривень.
Список необхідних речей:
Для подорожі до табору Шоколад у Карпатах дитина повинна мати такі документи:

  • Свідоцтво про народження (оригінал - для проїзду на залізничному транспорті);
  • Довідка про щеплення;
  • Довідка про епідоокруження.