активний, розвиваючий табір
для дітей та підлітків у горах

Літній табір TOURBO CAMP у Карпатах

Про табір
У 2015 році командою любителів пригод було створено івент-тур клуб, який успішно розпочав роботу у сфері організації дитячих туристичних подорожей України. За ці 6 років, понад 10000 дітей змогли побачити красу України та вразитись неймовірною природою рідного краю, разом з нами!

TOURBO CAMP - це наш новий проект, який вже два роки збирає навколо себе активних та життєрадісних дітей, готових до нових відкриттів та пригод. Табір перебуватиме в серці величних Карпат, що дозволяє дітям добре відпочити на природі.

Формат нашого табору можна назвати сімейним, адже ми намагаємось оточити турботою та увагою кожної дитини. Саме тому наші зміни проходять активно, весело у правильному дружньому середовищі, завжди дуже душевні, атмосферні та незабутні.

Бронюйте зміни в таборі
«TOURBO CAMP» у Карпатах

1 зміна
«TOURBO CAMP» у Карпатах
25.07.21 – 07.08.21
12 днів
2 зміна
«TOURBO CAMP» у Карпатах
08.08.21 – 21.08.21
12 днів
табір в Карпатах на літніх канікулах
Інфраструктура
табір розташований у самому серці Карпат, на березі гірської річки Прутець, в оточенні хвойних лісів та величних Карпатських гір. Комплекс побудований у 2008 році та складається з чотирьох затишних корпусів.

Адреса табору: база відпочинку "GoldenSand", розташована в розливі річки Дніпро за 50 км від міста Дніпро, поблизу Кам'янського.

Харчування у таборі
«TOURBO CAMP» у Карпатах

У нас передбачено п'ятиразове харчування: повноцінний сніданок, обід, вечерю, плюс два перекушування: фрукти, чай з печивом тощо. Вся їжа свіжа та корисна, жодних чіпсів та напівфабрикатів!

У нашому таборі алергіки та вегетаріанці почуваються чудово, адже ми враховуємо всі особливості. Просто вкажіть на етапі заповнення заявки. Доплачувати за особливу дієту не треба, як і передавати їжу з дому. На кухні завжди можна попросити добавку.

Програма табору
«TOURBO CAMP»
в Карпатах

Наші програми завжди мають активний характер! Ми за те, щоб діти насичено, корисно і весело проводили своє дозвілля, тому, на зміні ми багато дізнаватимемося нового, веселитися, грати в ігри, виступати і цікаво проводити час разом!

Так, як у таборі панує особлива сімейна атмосфера, діти перебувають у комфортному колективі таких самих класних хлопців, кожен заїзд проходить незабутньо, залишаючи лише яскраві, приємні спогади на довгі роки!

Фішки табору
«TOURBO CAMP» в Карпатах

1.
Довіра
Щороку близько 70% дітей знову приїжджають до нашого табору.
2.
Програма
Для дітей різного віку адаптовано свою програму, в той же час діти проводять багато часу разом.
3.
Сімейний тип табору
Невелика компанія, сімейна атмосфера. Ми ділимо дітей лише під час ігор.

Команда табору
«TOURBO CAMP» у Карпатах

Команда табору складається з досвідчених та кваліфікованих співробітників, справжніх професіоналів своєї справи. На зміні з дітьми працюють:

  • Дмитро Редькін тренер та капітан команди з американського футболу, затятий мандрівник та організатор. Досвід роботи у дитячих таборах 7 років.
  • Володимир Редькін інструктор з гірських лиж, затятий мандрівник та організатор. Досвід роботи у дитячих таборах 12 років.
  • Ольга Старостіна організатор низки творчих та IT-таборів. 7 років досвіду роботи із дітьми. Відповідальна за круту програму у TourboCamp.
  • В'ячеслав Старостін музичний продюсер та творча особистість. Відповідальний за круту програму у TourboCamp. Працює із дітьми 7 років.
  • Вікторія Дишло має психологічну освіту, з радістю забезпечить індивідуальний та професійний підхід до кожної дитини. Досвід роботи з дітьми три роки.
  • Валентина Моїсеєнков вожата у дитячих таборах понад 7 років. Студентка медичної академії, майбутній лікар-педіатр. Відповідає за добрий настрій дітей у таборі та їх здоров'я.

Безпека в таборі
«TOURBO CAMP» у Карпатах

  • Миття рук буде обов'язковою частиною нашої програми. Ми будемо дуже уважно стежити за цим! Якщо буде введено локдаун, а Ваше місце проживання або місце подорожі віднесуть до Червоної зони, ми повертаємо Вам 100% внесених за тур коштів. У разі захворювання на COVID-19, ми також повертаємо всі засоби за умови надання довідки про хворобу від лікаря. Також усі ці умови прописані у договорі, який ми обов'язково підписуємо з кожним туристом. Страхування є обов'язковою умовою всіх наших таборів, карантинний період не виняток.
  • Усі корпуси оснащені відеоспостереженням, а також на території бази діє пункт охорони.

Оплачується окремо
Трансфер
Ми зустрічаємося біля міського Цирку у м. Дніпро, звідти до нашого табору і назад нас везе зручний автобус. Вам не обов'язково везти дітей самостійно.
Знижки та акції
Знижка у розмірі 500 грн., якщо від Вашої родини їде більше однієї дитини (знижка для кожної).
Останні програми заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя