Освітній німецькомовний табір «Австрійський Євротур» це чудова можливість відправитись у захоплюючу подорож 3 містами Австрії: Клагенфурт, Лінц, Відень.

Німецькомовний тур в Австрію ЄвроТур

Про табір
Освітній німецькомовний табір «Австрійський Євротур» це чудова можливість відправитись у захоплюючу подорож 3 містами Австрії: Клагенфурт, Лінц, Відень. > Edu Camp: Освітній німецькомовний табір «Австрійський Євротур» це чудова можливість відправитись у захоплюючу подорож 3 містами Австрії: Клагенфурт, Лінц, Відень.
• Відвідаємо 6 найпопулярніших університетів Австрії та поспілкуємось зі студентами
• Познайомимось з культурою країни та зануримось у мовне середовище
• Відвідаємо безліч цікавих екскрурсій та пройдемо мовні квести на німецькій мові
Вже більше 5-ти років займаємось організацією німецькомовних таборів в Австрії, Україні та Німеччині, з нами подорожує вже більше 300+ кемперів, а більшість з них навіть вступила в омріяні вузи Європи.
Бронюйте зміну в таборі
Євротур
Вартість 1800 євро
Зміна
21.10.2023 – 29.10.2023
євротур в австрію
Інфраструктура
За період табору ми відвідаємо 3 міста Австрії: Клагенфурт, Лінц та Відень. Проживати ми будемо у сучасних готелях
Харчування

Одна з фішок нашого табору – це активна кулінарна програма. Кожного дня діти будуть відвідувати перевірені ресторани та дізнаватись про особливості та історію Австрійської кухні. Для дітей з певними харчовими особливостями ми окремо сплануємо харчування, з урахуванням рекомендацій стосовно продуктів.

Команда
Всі наші супроводжуючі - це спеціально навчені фахівці з великим досвідом роботи, які закохані у свою справу та дуже люблять дітей. Супроводжуючий у таборі - це людина, яка будує довірливі дружні стосунки з дітьми, та до якої можна звернутись з будь якого питання і бути почутим. У нас немає жорсткого розподілу на “старших та молодших”, тому кожна дитина буде відчувати себе комфортно та розкуто у відношенні один до одного та до супроводжуючого менеджера.

німецькомовний табір в Австрії на осінніх канікулах
Програма
Безпека в таборі
  • Перед поїздкою у табір ми відкриваємо медичне страхування для всіх дітей. Ми дбаємо про безпеку дітей, тому на всіх етапах відпочинку дуже прискіпливо контролюємо стан кожної дитини та у необхідних випадках звертаємось до досвідчених лікарів для вирішення будь-якого питання.
  • Територія готельного комплексу закрита та цілодобово охороняється. Окрім цього за табором закріплюється окремий трансфер, який супроводжує зміну зі Львова та на весь термін перебування в таборі, враховуючи поїздку додому. Супроводжуючі табору прискіпливо слідкують за переміщенням всіх дітей та контролюють стан дітей на всіх етапах табору, включаючи екскурсії, квести та активності.
  • 24/7, усі діти перебувають під наглядом.
    Ми завжди на зв'язку з батьками та надаємо щоденні фото/відео-звіти.
Входить у вартість
Трансфер

Трансфер зі Львову

Останні програми заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя