активний табір на осінніх канікулах для дітей у Львівській області

Ранчо Едельвейс в Карпатах

Про табір
Ми живемо в невизначені часи, коли майбутнє виглядає невизначеним, і саме тому ми вирішили створити особливий куточок, який був би безпечним притулком для дітей і дорослих.

Наша оселя, відома як "Ранчо "Едельвейс," розташована в Львівській області, гордо височіє серед гір, далеко від промислових і інфраструктурних об'єктів, віддалених населених пунктів і шумних трас. Це місце - справжній натхненний природою оазис, де кожен може знайти власний спосіб відпочинку, навчання і навіть віддаленої роботи.
Щоб забезпечити ваш комфорт, наша оселя обладнана автономним опаленням, має сонячні та дизельні електростанції, свердловину з джерельною водою та доступ до транспорту та інтернету через систему STARLINK.
Ранчо "Едельвейс" - це не просто місце відпочинку, це унікальна можливість втекти від суєти світу та насолодитися природною красою та спокоєм.

Скоріше бронюйте зміну в таборі
Зміна 1
  • Від 7 до 18 років
21.10.23 – 28.10.23
Зміна 2
  • Від 7 до 18 років
28.10.23 – 04.11.23
Осінній табір Ранчо Едельвейс
Інфраструктура
Табір розташований в Сколівському районі на галявині серед гір з північної сторони Національного Парку «Сколівські Бескиди» далеко від промислових та інфраструктурних об'єктів, населених пунктів та активних трас.
Харчування у таборі

У таборі 3-разове харчування, при організації використовуються екологічно чисті продукти та враховуються побажання з дієтичної та вегетаріанської дієт. Меню розроблено відповідно до вимог дитячого харчування. У наявності власна свердловина з питною водою, є сертифікат якості.

Програма табору
Ранчо Едельвейс

Туристичні активності
Екстрім-парк
Скелелазіння
Одноденний похід у гори
Туристична підготовка
Медицина

Спортивні активності
Стрільба з луку
Стрільба з пневматичних гвинтівок
Слеклайн
Йога / акройога
Бокс / Кікбоксінг
Archery-Battle

Творчі активності
Just Dance
Hand Made твочість
Кулінарія
Гончарство
3D - моделювання
HudObDre
Концерти та свята (Хеллоуін)
Акторська майстерність

Ігрові активності
Флорбол
Командоутворюючі тренінги
Настільні ігри
Кубик Рубіка
Квести та змагання
Футбол
Гра "Козаки-Розбійники"
Фотобаттл

Безпека в таборі Ранчо Едельвейс

  • У таборі є лікар. Ми страхуємо всіх дітей в страховій компанії “Граве Україна”. Якщо дитина захворює, лікар повідомляє батьків і приймається спільна методика лікування дитини з урахуванням особливостей здоров’я. Найближча медустанова – лікарня в Сколе в 7 км. від табору.
  • Табір цілодобово охороняється, є камери спостереження та два великі підвали. За безпеку дітей в походах та підчас активних занять відповідають досвідчені інструктори та волонтери, які пройшли спеціальну підготовку. На 5-6 учасників – 1 інструктор.

Оплачується окремо

Трансфер

Потяг до Львову

Останні програми, заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя