туристичний табір у карпатах
для підлітків

Осінній табір у Карпатах
ROSTRA «Скарби осені»

Про табір
"Ростра" - творець незабутніх пригод. ТОВ «РОСТРА» заявив про себе на ринку, як туроператор, у 2006 році, але коріння масового туристичного руху беруть початок ще з 70-х років, коли на піку популярності були такі клуби як: «Романтик», «Геліос» та «Подорожник» », у традиціях яких, було закладено такі поняття:

1. Правильний та здоровий спосіб життя.
2. Дбайливе ставлення до природи.
3. Цінність та повага до історії та культури.

Наша діяльність поєднує активний та спортивний туризм. А також екстремальний, який обов'язково внесе яскраві фарби у ваше життя. У нас в арсеналі є різні активні тури для дітей та дорослих, метою яких є втілення давніх традицій туристичного братства. Проста формула, яка допоможе зрозуміти суть: здорове життя + міцні сімейні цінності = щасливе майбутнє

Табір ідеально підходить як для дітей віком від 14 років, які не проти отримати незвичайний досвід, так і для підлітків, мрія яких-пригоди та подорожі у реальному житті. Загалом у таборі 20 місць.

Бронюйте місця в таборі
ROSTRA «Скарби осені»

Зміна
ROSTRA "Скарби осені"
22.10.2023-29.10.2023
 Ростра «Школа виживання» в Карпатах
Інфраструктура
Табір розташувався на Івано-Франківській області, серед гірських пейзажів, швидких річок, чистого клімату.

Адреса табору: (назва бази): с.Бистрець, Івано-Франківська область, турбаза «Срібна Косиця» приватні будиночки.

Кількість дітей у таборі – 20.

Харчування в туристичному таборі Ростра

3-разове повноцінне харчування + забезпечуємо перекушування в подорожах.

Програма туристичного табору Ростра

Наша школа виживання для всіх, хто хоче отримати базові знання для виживання в незвичайних умовах, ми розвиваємо вашу силу волі і покращуємо психологічну стійкість.

У ході цього туру ви знайдете не тільки знання, але і нових друзів і багато різних знайомств, зможете бути одним цілим з природою і навчитеся трепетно ​​ставитися до навколишнього середовища.

У майбутньому на Ваших дітей чекає багато важких випробувань, тож давайте почнемо їх готувати з підліткового віку.

Увага: кожному бажаючому в даному турі ми можемо провести 4-х годинні навчання базовим умінням виживання в екстремальних умовах, у тому числі в містах - в умовах бойових дій.

Програма розрахована для дітей віком від 14 років.

Програма туристичного табору Ростра по днях:

0 день
Збираємо групу дітей на Ж.Д вокзалі міста Київ. Знайомимо дітей із інструкторами, а також батьків. Вирушаємо в дорогу поїздом до міста Івано-Франківськ.
1 день
Приїзд до Івано-Франківська, дорога до с. Бистрець у мікроавтобусі, розміщення, ознайомлювальна прогулянка на невисокий хребет з прекрасним видом на основні вершини України; гра “Ввімкни фантазію” на лоні природи; змагання/ ігри з м’ячем; вечір знайомств та затишних посиденьок під гітару.
2 день
Пішохідна екскурсія до п. Марії в с. Дземброня, обід гуцульськими стравами; по обіді змагання “Богатирські ігри”; вечір присвячений акторській інтерпретації улюбленої книжки – переможець отримує приз.
3-4 день

Похід в гори до покинутої кошари; приготування страв на ватрі, серед лісу; милування мальовничими осінніми пейзажами; ночівля в наметах; повернення на базу до обіду наступного дня; прийом гарячого душу; перегляд кіно-/ мультфільму.

(Вирішується, буде ночівля в горах чи ні залежно від погодних умов; програма маршрут походу може регулюватися на розсуд головного інструктора та директора табору!)

5 день
Квест “Розкриймо гірські таємниці!” серед схилів та бурхливих річок в околицях нашої бази. Друга половина дня присвячена змаганням з шахів, шашок, граємо гуртом у “Мафію” перед сном.
6 день
Відвідини “Гуцульського музею” у столиці гуцульського краю Верховині, гра на трембіті та на інших народних інструментах. Прогулянка до сусідів по селу на сусідній пагорб, смакування домашнього плавленого сиру. Змагання з авторських малюнків та текстів на тему “Що тобі сподобалось найбільше”, вечірнє читання захопливої пригодницької літератури.
7 день
Похід в гори, зустріч світанку на полонині; катання верхи на конях (за попередньою домовленістю), високогірна сауна, вечір нагород; завершуємо осінню зміну в колі гарячої ватри: бардівська пісня під гітару; Гра “Зазирни у ватру” – загадуємо бажання, яке обов’язково збудеться завдяки силі нашого загартованого духу.
8 день
Відвідини “Гуцульського музею” у столиці гуцульського краю Верховині, гра на трембіті та на інших народних інструментах; від’їзд до м. Івано-Франківска, екскурсія по місту, традиційно обід у ресторані “Десятка”, потяг до Києва.

Команда туристичного
табори Ростра

Ми маємо величезний досвід проведення та організації походів, професійно викладаємо у школі туризму лекції на дані теми, так само постійно розвиваємось та удосконалюємося.

Важливою складовою нашої справи є підхід до виховання дітей. Ми відмовилися від програм телебачення та рекламних білбордів, які нав'язують свою програму виховання.

У нас є свої інструменти виховання - це походи, екскурсії, наметові табори та клуби. У цій атмосфері дорослі та діти не лише спілкуються та відпочивають від електронних девайсів та міського темпу життя, а й набувають елементарно-важливих навичок виживання в екстремальних умовах.

Безпека в туристичному таборі Ростра

  • Наш кваліфікований персонал навчений надавати першу медичну допомогу.
  • Всі подорожі та екскурсії проводяться під суворим керівництвом досвідчених інструкторів та екскурсоводів. Перед виїздом наші інструктори проводять ретельну та індивідуальну перевірку спорядження кожної дитини, також ми завжди надаємо консультації дітям та проводимо індивідуальну роботу з ними.
Оплачується окремо
Трансфер
У вартість входить проїзд поїздом (плацкарт) + авто.
Список необхідних речей:
У табір допускаються діти, вік яких від 14 років, для відвідування табору потрібна довідка від сімейного лікаря, що дитина здорова, документ про те, що батьки дозволяють цю поїздку та особисте спорядження, яке ми рекомендуємо.
Останні програми заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя