Повне занурення у мовне середовище на весняних канікулах, з найкращими викладачами у наймальовничішому регіоні Карпат.

Англомовний табір Lemuel
для дітей та підлітків

Про табір
АНГЛОМОВИЧНИЙ ТАБІР LEMUEL ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДРОСТКІВ - це повне занурення у мовне середовище на весняних канікулах, з найкращими викладачами у наймальовничішому регіоні Карпат.

Ми будемо багато гуляти околицями, грати на свіжому повітрі, брати участь у різних таборових заходах і звичайно ж навчатися.

Особливість мовного табору LEMUEL у тому, що:

цілий день ми спілкуємося у всіх іграх, заходах і навіть походах англійською мовою, на зміні найкращі викладачі та вожаті працюють з дітьми, ми не лише вчимося, а й оздоровлюємося, адже наш табір знаходиться в одному з найекологічніших регіонів України.

Активний, корисний, відпочинок, що розвиває Вашу дитину на весняних канікулах. Швидше реєструйтесь на зміну, щоб розвиватися разом з нами!
Бронюйте зміни в англомовному таборі
"LEMUEL"
Весняна зміна
English camp Lemuel
20.03.2021-27.03.2021
кількість днів - 7 днів
angloyazychnyj-lager-lemuel-dlya-detej
Інфраструктура
Табір Lemuel базується в мальовничому регіоні, серед чистої, барвистої місцевості в оточенні густих лісів, чистого повітря, величних гір, швидких річок та неймовірних краєвидів. Lemuel в екологічно чистій місцевості курорту смт. Славське, на схилі гори на висоті 674 метри над рівнем моря.
Харчування
Смачне домашнє харчування, що підтримується питний режим протягом дня, для дітей з певними особливостями харчування (алергіями або частковою непереносимістю продуктів) ми забезпечуємо індивідуальний дієтичний раціон.
Програма
Весняна програма в англомовному таборі Lemuel
- це можливість для кожної дитини віком від 7 до 16 років підвищити рівень володіння англійською мовою, підтягнути граматику та вдосконалити розмовну англійську з найкращими педагогами!

Разом з нашими кемперами ми поринемо у захоплюючий світ English language, будемо впевнено спілкуватися, грати, жартувати і навіть співати іноземною мовою. Дізнаємося всі лайфхаки, як говорити без акценту, навчимося швидко та ефективно запам'ятовувати нові слова та активно використовувати їх у своїй промові.
Фішки англомовного табору 2021:
1.
Skills
На зміні діти набудуть корисних навичок, які допоможуть їм надалі бути більш продуктивними:

  • креативний підхід до будь-якого завдання
  • effective teamwork
  • творче мислення
  • time management skill
  • навик самоорганізації
2.
Friends
Знайдуть нових друзів, заведуть корисні знайомства та проведуть весняні канікули активно, корисно та весело в кращому місці з найкращими людьми!
3.
English
Впевнено вливаємось в англомовне середовище вже в дорозі! Навчання проводиться в доступному форматі для кожної дитини, незалежно від рівня володіння мовою.
Команда
Команда складається з досвідчених та кваліфікованих співробітників. На зміні є організатори табору, адміністрація, викладачі та вожаті.
Безпека в таборі
  • Територія табору закрита та охороняється.
  • У таборі є медичний працівник.

Оплачується окремо
Трансфер
Автобусний трансфер із Києва. Є можливість підсісти з інших міст. Діти їдуть у супроводі працівників табору.