Встигніть забронювати своє незабутнє літо
табір у Франції з вивченням англійської для дітей та підлітків на канікулах

Весняний англомовний табір
у Парижі Point Camp

Про табір
Весняні дитячі канікули одні з найбільш довгоочікуваних шкільних канікул, це чудовий час для того, щоб набратися нових вражень, тому таке дозвілля на канікулах треба організувати якісно, ​​так, щоб у Вашої дитини з'явилися сили та енергія для завершення навчального року та складання всіх необхідних іспитів. Канікули чудова можливість для того, щоб дізнаватися нове та подорожувати! Point Camp організовує табір у Франції для школярів на весняних канікулах: у програмі зміни, багато активностей, спорту, вечірок, ігор та звичайно ж англійської!

Столиця світового туризму знову приймає гостей. Особливого представлення Париж не потребує. Ми організували круту подорож для дітей та підлітків на весняних канікулах 2022 року! Пропонуємо разом відпочити та розділити пристрасть до таких бажаних подорожей у найкращий компанії у світі. Париж кличе, і нам треба летіти!

Point Camp – це мережа сучасних мовних таборів для дітей та підлітків з активними канікулярними програмами в Хорватії, Словаччині, Франції. Point Camp створює розвиваючий, захоплюючий та незабутній відпочинок на канікулах з 2011 року. Ми займаємося організацією висококласних освітніх, безпечних та цікавих програм відпочинку для дітей на кожних канікулах. Всі тури та табори Point Camp - це ціле перезавантаження для школярів віком від 6 до 17 років на канікулах, адже це не тільки якісний відпочинок, але й насичені уїкенди, нові корисні знайомства, жива комунікація, зростання та розвиток, виховання та організація себе, подорожі , а також супер-активний спосіб життя.
Наша команди створює мотивуюче правильне оточення, надихає на нові звершення, в якому кожна дитина почувається спокійно та комфортно.
Наша головна мета проекту – щастя дітей та спокій батьків!
За таким принципом ми працюємо, і нам довіряють відпочинок дітей уже 11 років. Ми дуже любимо свою роботу та людей, з якими працюємо.

Швидше реєструйтесь і збирайте валізи, адже зовсім скоро на Вас чекає захоплююча пригода разом з Point Camp!

Бронюйте зміни у весняний
англомовний табір у Парижі Point Camp

Вартість: 850 євро!
Зміна 1
Весняний англомовний табір у Парижі Point Camp
28.03-1.04.2022
кількість днів - 5
Point Camp тур в Париж
Інфраструктура:
У Парижі ми проживатимемо у комфортабельному готелі IBIS. Проживання в 2-х, 3-х місних номерах з усіма зручностями. Зручне розташування дозволяє не витрачати час на довгі підбори до місць за маршрутом.

Харчування у весняному
англомовному таборі в Парижі Point Camp

3-разове. У раціоні найкращі страви французької кухні. Снідати ми будемо нашому в готелі, а обіди – у різних ресторанчиках та кафешках міста.

програма весняного табору у Парижі
Point Camp

Наші програми побудовані таким чином, щоб хлопці могли максимально отримати користь від перебування на зміні і якомога більше дізнатися про нову країну.

Щодня у нас будуть прогулянки, відвідування цікавих місць, смачні обіди та вечері у місцевих, атмосферних закладах.

Також у програмі катер по Сені, пікніки у парку, шопінги та обов'язково фотосесії. Ну і звичайно ж ми не залишимо поза увагою – Діснейленд і побачимо на власні очі Мону Лізу у знаменитому музеї Лувр.

Програма у весняному
англомовному таборі в Парижі Point Camp

1.
Заходи.
Щодня у таборі проходить безліч подій, яскравих івентів та активностей. Ми завжди цікаво та з користю проводимо час у поїздках.
2.
Екскурсії.
Ми побачимо всі визначні пам'ятки прекрасного Парижа, побуваємо у знаменитих музеях міста та спробуємо традиційну кухню.
3.
Навчання.
Оскільки наші програми мають ще й розвиваючий характер, під час поїздок ми проводимо всі активності англійською, таким чином ми багато практикуємося у своїй розмовній англійській.

Команда у весняному таборі
у Парижі Point Camp

Наша команда складається з молодих креативних, талановитих та енергійних співробітників, які беруть участь у різних освітніх проектах по всьому світу! Ми відповідально підходимо до питання вибору персоналу, тому всі хлопці перед тим, як з нами співпрацювати, проходять спеціальний відбір та навчання. тренінги.
У весняному таборі під час поїздки перебувають 4 дорослі, які працюють з дітьми.

Безпека у весняному таборі
у Парижі Point Camp

  • Ми завжди думаємо про безпеку дітей на всіх етапах подорожі. Для нас це найголовніше.
    Дітям нічого не потрібно організовувати самостійно. У нас класний маршрут, відвідування цікавих місць та чітка організація всього.
    Ми активно розповідатимемо про нашу поїздку в соцмережах, різних каналах тощо. Так що батьки майже з нами!
  • 24/7, усі діти перебувають під наглядом. Дітей постійно супроводжують цікаві дорослі. Ми маємо міжнародну команду молодих енергійних людей.
    Невеликий розмір групи дозволяє нам простіше організовувати і контролювати.

сплачується додатково від 300 євро
Трансфер
Київ - Париж - Київ

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя