The English Sunny School
of Cyprus

Весняний англомовний табір на Кіпрі

Про табір
THE ENGLISH SUNNY SCHOOL OF CYPRUS - весняний табір для міжнародних студентів на Кіпрі, з більш ніж 15-річним досвідом роботи. Тут пропонуються різні мовні програми для тих, хто зацікавлений у вивченні англійської.
Головне завдання – навчити дітей співпрацювати один з одним, розвивати мовні та соціальні навички у спілкуванні з людьми з різних країн та культур, поєднуючи навчання з широким спектром веселих культурних заходів.
Бронюйте зміни в таборі
THE ENGLISH SUNNY SCHOOL
OF CYPRUS
Вартість: 985 евро
Зміна1
22.03-29.03
кількість днів- 7 днів
Інфраструктура
Адреса школи: 73 Spyrou Kyprianou Street, Limassol 4042, Cyprus

Адреса кампуса: ESSC: 10 Naxou Street, Yermasoyia, 4144, Limassol, Cyprus
Харчування
3-разове збалансоване харчування.
Програма
Весь період канікул перебування у школі заснований на активному вивченні англійської (20 занять на тиждень у закритій групі) разом із культурно-розважальною програмою. Тут заплановані екскурсії до Нікосії на цілий день та вечірня поїздка до Лімассолу на півдня.
Команда
Усі викладачі є носіями мови та мають великий досвід викладання у міжнародних студентських груп. Персонал школи контролює дітей цілодобово: під час занять та розважальних заходів, а також уночі.
Безпека у таборі
  • Медична страховка одна із обов'язкових умов участі у програмі.
  • Згідно з останніми дослідженнями, Кіпр визнаний країною №1 за рівнем безпеки серед малих країн, а також зайняв 5-у позицію серед усіх країн Європи – тут можна гуляти без побоювань у будь-який час.
Оплачується окремо
Трансфер
Авіапереліт Київ-Ларнака-Київ оплачується додатково, трансфер з/в аеропорту включений у вартість.