захоплюючий тур (березень, травень) Карпатами
для дітей та підлітків

Весняний тур Карпатами
ROSTRA TOUR

Про табір
Ось вже незабаром настане час весняних канікул, і кожному дорослому потрібно буде подбати про те, як якісно і з користю провести цей час. Як зробити так, щоб весняний відпочинок пройшов незабутньо та дуже цікаво. Адже для кожної дитини так важливо, щоб її дозвілля було веселим, пізнавальним та захоплюючим

Є багато різних способів, як провести весняні канікули нестандартно: можна відвідати історичні музеї, побувати в театрі на одному з найкращих сучасних творів, сходити в кінотеатр на прем'єру нового фільму, не забути про спортивні секції, піти до дельфінарію, взяти участь у навчальних майстер-класах , записатися в мовну школу, весело відірватися в аквапарку, влаштувати пікнік та ще багато інших не менш крутих варіантів. Але вся проблема полягає в тому, що найчастіше батьки працюють час весняних канікул, і у них просто немає достатньої кількості часу для організації насиченого та активного відпочинку дитини у місті. Тому більшість дітей традиційно проводять час у гаджетах або комп'ютерних іграх, але на жаль у цьому користі мало.

Ми пропонуємо відмінне вирішення цього завдання. ROSTRA TOUR - це активний, цікавий семиденний відпочинок у березні та травні на природі, в одній із найкрасивіших місцевостей України – Карпатах. Гірська місцевість славиться своїми видами, що зачаровують, чистим повітрям, якого так не вистачає в столиці. Таке дозвілля в горах гарантує дитині яскраві та незабутні враження та емоції на все життя. Тут Ваше чадо зможе знайти нових друзів, побувати в найкрасивіших та найцікавіших місцях, набратися сил та енергії для того, щоб чудово закінчити навчальний рік.

"Ростра" - творець незабутніх пригод. ТОВ «РОСТРА» заявив про себе на ринку, як туроператор, у 2006 році, але коріння масового туристичного руху беруть початок ще з 70-х років, коли на піку популярності були такі клуби як: «Романтик», «Геліос» та «Подорожник» », у традиціях яких, було закладено такі поняття:

1. Правильний та здоровий спосіб життя.
2. Дбайливе ставлення до природи.
3. Цінність та повага до історії та культури.

Наша діяльність поєднує активний та спортивний туризм. А також екстремальний, який обов'язково внесе яскраві фарби у ваше життя. У нас в арсеналі є різні активні тури для дітей та дорослих, метою яких є втілення давніх традицій туристичного братства. Проста формула, яка допоможе зрозуміти суть: здорове життя + міцні сімейні цінності = щасливе майбутнє

Табір ідеально підходить як для дорослих, які не проти отримати незвичайний досвід, так і для підлітків, мрія яких-пригоди та подорожі у реальному житті.
Бронюйте місця в
«ROSTRA TOUR»
Тур по Карпатах у БЕРЕЗНІ
27.03.2022-02.04.2022
кількість днів- 7 днів
Тур по Карпатах в ТРАВНІ
02.05.2022-09.05.2022
кількість днів- 7 днів
ростра весенний тур в Каопаты
Інфраструктура
Табір розташувався на Івано-Франківській області, серед гірських пейзажів, швидких річок, чистого клімату. Проживатимуть хлопці на турбазі «Срібна Косиця», або наметовий табір на гірських стежках Чорногори та Мармаросів.

Адреса табору: (назва бази): с.Бистрець, Івано-Франківська область, турбаза «Срібна Косиця».
Харчування в турі
3-х разове повноцінне харчування + забезпечуємо перекусами в подорожах.

Програма

Цілих сім днів ми активно будемо вивчати природу, ходити околицями, дивитися пам'ятки, знайомитися з місцевою культурою, дізнаватися традиції, за якими досі живуть жителі гірської місцевості.
Разом із досвідченими інструкторами ми спускатимемося в печери, здійсним нічне сходження на гірський хребет, побуваємо на різних екскурсіях у краєзнавчому музеї та музеї музичних інструментів. Піші екскурсії в гори. Ну і звичайно ж, як і в будь-якому таборі, на Вас чекає розважальна частина програми: ігри, веселі конкурси та багато іншого.

Програма туру в березні включає:

Перший день
Зустріч із нашими інструкторами на Ж.Д. вокзалі Києва, далі відбувається посадка на поїзд до Тернополя, приїзд до Тернополя. Пересадка у маршрутне таксі та приїзд до с. Млинки. Вечеряємо та розміщуємося. Починаємо дослідження кристалічної печери Млинки. Спускаємось на 2 години. Перед спуском проводимо інструктаж, видаємося спеціальні комбінезони та ліхтарики. У проміжках між спусками група набирається сил, відпочиває та їсть.
Другий день
Приїжджаємо до Івано-Франківська, посадка у мікроавтобус, прибуття до с. Бистрець, розміщуємось, знайомимося та оглядаємо місцевість, пробуємо наше перше сходження на хребет Кошарище.
Третій день
Пішохідна екскурсія до селища Марії у с. Дземброня, обід у найкращих гуцульських традиціях. Вечір присвячений підготовці до подорожі.
Четвертий день
Виходимо на маршрут, який проклався серед могутнього карпатського лісу і проходить стежками середньої крутості. Кінцева мета – мальовничий водоспад. Увечері повертаємось на базу, приймаємо гарячий душ, відпочиваємо та набираємось сил.
П'ятий день
Проходитимуть конкурси та змагання, катання на конях, яке дозволить по-справжньому розслабитись. У другій половині дня — високогірна сауна, а ввечері авторські пісні під гітару.
Шостий день
Виходимо на полонину Гаджина. Обід у кошарі. Повернення ввечері, сауна та відпочинок.
Сьомий день
Від'їзд до м.Івано-Франківська, екскурсія по місту, відвідування колоритних кав'ярень, поїзд до Києва.

Програма туру в травні включає:

Перший день
Зустрічаємось на Ж.Д вокзалі міста Київ з нашими інструкторами, далі посадка на мікроавтобус, тернистий шлях у м. Бучач та ночівля.
Досліджуватимемо кристалічні печери Млинки. Два спуски: на 1 та на 2 години. Перед першим спуском обов'язково проводиться інструктаж. Усім видаються комбінезони та ліхтарики. У перервах між спусками група відпочиває та їсть.
Другий день
Приїжджаємо до с. Бистрець, розміщуємося, проводимо огляд та знайомство з місцевістю, і пробуємо свої сили в тестовому сходження на хребет Кошарище.
Третій день
На нас чекає поїздка до Верховини, відвідання відомого музею Параджанова та музею Мольфарів. У другій половині дня на нас чекає розслаблення у високогірній сауні. Увечері авторська пісня під гітару.
Четвертий день
Виходимо на маршрут, який пройде гірськими стежками середньої крутості, серед могутнього карпатського лісу. І фінальна мета — панорама на Говерлі, квітучий шафран, який здивує кожного. Далі вечірнє повернення на базу, гарячий душ та відпочинок.
П'ятий день
День-перехід до с. Дземброня та екскурсія до монастиря. Повернення на базу.
Шостий день
Незабутня авто-пішохідна екскурсія до Писаного Каміння. А вечір присвячуємо підготовці до цікавої подорожі.
Сьомий день
Вирушаємо до Угорських скель. Нічліг у с. Зелене.
Восьмий день
Фінальний день, повертаємось на базу. Нас чекає сауна, відпочинок та приготування до від'їзду.
Дев'ятий день
Від'їзд до Києва. Орієнтовне прибуття Ж.Д. вокзал м.Києва -21.00.

Команда

Наша робота - створення індивідуального підходу до потреб кожної людини. Ми формуємо тури будь-якої складності та наповненості, з урахуванням різноманітних побажань замовника.

Важливою складовою нашої справи є підхід до виховання дітей. Ми відмовилися від програм телебачення та рекламних білбордів, які нав'язують свою програму виховання.

У нас є свої інструменти виховання - це походи, екскурсії, наметові табори та клуби. У цій атмосфері дорослі та діти не лише спілкуються та відпочивають від електронних девайсів та міського темпу життя, а й набувають елементарно-важливих навичок виживання в екстремальних умовах.

Весняний тур проводять досвідчені екскурсоводи та інструктори, які добре знають свою справу та відповідають за безпеку Ваших дітей.
Безпека в таборі
  • Ми дуже відповідально та скрупульозно підходимо до питання безпеки всіх учасників проекту. Тому, впевнено можемо сказати, що безпеку Вашої дитини ми гарантуємо!
  • Всі подорожі та екскурсії проводяться під суворим керівництвом досвідчених інструкторів та екскурсоводів.

Оплачується окремо
Трансфер
Їдемо мікроавтобусом
Знижки та акції
Акція раннього бронювання до 01.04.2022 на тур, що відбудеться у травні!
Можлива знижка: 10%, але при придбанні путівки до 1 квітня 2022 (знижки не підсумовуються)! Що ж входить до програми: проживання, 3-разове харчування + перекушування у подорожах, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна) послуги гіда-інструктора; групове спорядження.
Список необхідних речей

Для поїздки всім учасникам проекту необхідно отримати довідку про здоров'я від терапевта, обов'язково потрібний дозвіл від батьків, а також спорядження, рекомендоване нами для туру. Залежно від складу учасників та погоди можливе внесення коректив до представленої програми.