SPRING OSCAR CAMP

весняні канікули для дітей та підлітків у Словаччині

Про табір
Табір Spring Oscar camp проводиться на базі популярного словацького курорту Любовнянські купелі. Це комплекс розташований у Карпатських горах у районі північно-східної Словаччини. Головною особливістю регіону є мінеральні джерела, кількість яких сягає 82. Один із джерел розташований поблизу табору. Курорт Любовнянські купелі це в першу чергу найекологічніша область країни, що робить подібний вид відпочинку найбільш популярним на території Словацької Республіки.
Бронюйте відпочинок у таборі Spring Oscar camp у Словаччині
Вартість: Від 330 ЄВРО
ЗМІНА 1
Spring Oscar camp
23.03.2020 - 29.03.2020
кількість днів- 7 днів/6 ночей
Інфраструктура
Hotel Sorea Ľubovňa**, 064 01 Stará Ľubovňa, Slovakia, GPS: E 20° 43' 44" N 49° 15' 37"
Харчування
У таборі 3-разове порційне харчування. Питний режим. Є просторий ресторан та кав'ярня
Програма включає:
1.
Спорт і активності
Табір оснащений багатофункціональним спортивним майданчиком для різних видів спорту та активних ігор. Діти проводять час за волейболом, футболом та баскетболом, а також настільний теніс, відвідування басейну та фітнес для різноманітного часу проведення.
2.
Заходи
Для проведення різноманітних заходів та шоу-програм є простора актова зала. Дискотеки, шоу та різноманітні конкурси з тематиок змін. Нагородження переможців конкурсів, подарунки, дипломи та статуетки Оскар.
3.
Екскурсії
Широка програма автобусних екскурсій (оплачуються додатково) до історичних місць.

  • Захоплююча поїздка до Любовнянського замку 13 століття. Побудований у середньовіччі замок дає відчути атмосферу історії та доторкнутися до неї. Велика кількість воскових фігур, експонати у 3D форматі та багато іншого.
  • Поїздка в місто Кошице, яке першим у Європі отримало власний герб і має безліч історичних спадщин.
  • Ці та багато інших екскурсій стануть відмінним доповненням до відпочинку та нових спогадів.
Команда
Команду, що займається складанням програми та організацією дозвілля дітей російською мовою, складають досвідчені аніматори з багаторічним стажем роботи в дитячих таборах.
Безпека в таборі
  • Hotel Sorea Ľubovňa** знаходиться кілька кілометрів від міста, тому в будівлі знаходяться тільки ті, хто проживає в готелі. Нічний портьє закриває будинок на ніч.
  • У будівлі готелю немає медчастини. Але за 5 км від готелю знаходиться клініка і в разі потреби ми звертаємося до досвідчених лікарів. Усі діти обов'язково мають бути застраховані.

Трансфер
Автобусне обслуговування за маршрутом Ужгород залізничний вокзал – табір 23.03.2020 та 29.03.2020 табір – Ужгород залізничний вокзал входить у вартість путівки.