ProfyCamp "Єгер"

табір всебічного розвитку для дітей та підлітків на весняних канікулах

Про табір
ProfyCamp – це захоплюючий, тренінговий проект для підлітків на весняні канікули! Програма побудована таким чином, що у дітей максимум активностей, що розвивають, і корисних знань за день. Ми враховуємо актуальні потреби кожного школяра, його зростання особистого та фізичного характеру та створюємо унікальну, розважальну, розвиваючу програму, яка буде цікава та корисна кожному підлітку. На зміні на Вас чекають найяскравіші, захоплюючі та улюблені заходи, вечірні шоу талантів, багато активностей на відкритому повітрі, спортивні ігри, естафети та змагання, творчі конкурси та майстер-класи від найкращих інструкторів.
Зміна1
Рибальсько-мисливська програма «Єгер»
22.03 – 28.03
кількість днів- 6
Інфраструктура
Табір знаходиться на базі санаторію «Хвиля», по вулиці Колпітські казарми 1, у місті Київ.
Харчування
5-ти разове збалансоване, різноманітне меню (повноцінний сніданок, ситний обід, солодкий полуденок, смачна вечеря, сонник (вечірнє перекушування), яке повністю відповідає всім нормам та стандартам дитячого харчування.
програма
Рибальсько-мисливська програма «Єгер» -
єдина в Україні дитяча рибальсько-мисливська програма, розрахована на хлопців, які хочуть прокачати свої навички та розвинути життєвий потенціал. У процесі діти виховують у собі самостійність та відповідальність.
Програма залучає учасників до мисливського та рибальського ремесла нашої країни та зарубіжжя, вчить оберігати та любити все те, чим нас оточує Природа.
Програма включає
1.
майстер-клас з деревообробки та металообробки
2.
виготовлення годівниць для тварин
3.
уроки зі стрільби з мисливського лука
4.
уроки зі стендової стрільби
5.
виготовлення снастей для риболовлі
6.
фотополювання, катання на велосипедах
Команда
Програму «Єгер» проводять професійні інструктори-чоловіки з досвідом роботи та педагогічною освітою. На одного інструктора 4-5 дитини (20 дітей – 4 інструктори).
Безпека в таборі
  • Територія табору перебуває під охороною.
  • У таборі є медичний працівник.

Оплачується окремо
Трансфер
Збір учасників згідно з обраною зміною об 11:00 біля с/м "Академмістечко" (точка збору на стоянці біля Макдональдса), повернення відповідно до обраної зміни о 15.00 на місце.