ProfyCamp "Захисник"

табір для дітей та підлітків на весняних канікулах

Про табір
ProfyCamp – це унікальний проект для дітей від 8 до 17 років, націлений на якісне зростання дитини, як особистості, загартування фізичного характеру, опрацювання необхідних, життєвих навичок.
На весняних канікулах на Вас чекає військово-прикладна програма табору з елементами тренінгового навчання «Захисник». Головна мета – виховати в кемперах самостійність, правильну культуру поведінки, уміння захищати себе, навчити швидко вирішувати питання будь-якої складності та завжди знаходити вихід із нестандартних та складних ситуацій, один із інструментів, який допомагає досягти такого результату – гра в пейнтбол.

На змінах перебуватиме 20-25 дітей, які розподіляються до груп за віковими категоріями, для того, щоб заїзд пройшов комфортно та ефективно для кожного учасника програми.
Зміна 1
Військово-прикладна програма "Захисник"
27.03 – 02.04
кількість днів - 7
Інфраструктура:
Санаторій "Пуща Водиця", місто Київ
Харчування
5-ти разове різноманітне меню: сніданок, обід, полуденок, вечеря, сонник (вечірній перекус); яке повністю відповідає всім нормам та стандартам дитячого харчування.
Програма
Тренінгова військово-прикладна програма «Захисник» розроблена для хлопців віком від 8 років.
У процесі зміни діти вивчають такі дисципліни, як маскування, безшумне пересування, пейнтбол, розкладання вогню, основи рукопашного бою, заняття у басейні. Всі інструктори та наставники – чоловіки, тому тут переважає особливий чоловічий дух, особлива атмосфера, строга дисципліна та широке поле для прояву своїх талантів, задатків та здібностей.
Програма включає:
1.
майстер-класи з самооборони та особистої безпеки
2.
тренінги на згуртування команд
3.
пізнавальні кінолекторії
4.
уроки плавання у басейні
5.
бесіди, спрямовані на виховання тіла та духу
6.
ночівля у весняному лісі
7.
тактичні квести на місцевості
8.
основи фехтування
Команда
Програму «Захисник» проводять професійні інструктори з досвідом роботи та педагогічною освітою. На одного інструктора припадає 5-7 дітей.
Безпека в таборі
  • Територія табору перебуває під охороною.
  • У таборі є медичний працівник.

Оплачується окремо
Трансфер
Збір учасників згідно з обраною зміною об 11:00 біля с/м "Академмістечко" (точка збору на стоянці біля Макдональдса), повернення відповідно до обраної зміни о 10:30 на місце.