Туристичний спортивний весняний табір за кордоном

ЕкстреМал весняний тур до Непалу

Про табір
«ЕкстреМал» - табір для найсміливіших, який має досвід в альпінізмі понад 20 років. Ми альпіністи, які разом з дітьми підкорюють вершини великих та малих гір категорією від 1-ї до 4-ї. Наші експедиції — це мільйони доріг і стежок, це яскраве світло вогнищ у відображенні дитячих очей, це безкрайнє зоряне небо в пустелі і легкий вітер, що розтріпує волосся. Атмосфера та підтримка, втома та насолода від підкорення висот. Перемоги та відкриття. Це ми подаруємо Вашим дітям, і вони ніколи не забудуть подібний досвід..

Якось у 2017 році нам прийшла ідея створити таку незвичайну та сміливу подорож, і ми зуміли організувати перший в Україні трекінг, який проходив у спекотному Непалі. Група дітей здолала з нами стежки найвищих гір світу. Ми побачили абсолютно нові для нас культури, пізнали інше ставлення до світу, і ми безмежно раді, що такий досвід був у нас та у дітей, які побачили багато різних відкриттів. Це перетворилося на традицію і ось ми з радістю запрошуємо всіх бажаючих на наш третій дитячий трекінг по гірських вершинах Гімалаїв.

Чому варто поїхати?

 • Починаємо ми з Долини Катманду, монастир Карма-Лекшелінг.
 • Монастир стоїть у такому місці, що з нього відкривається вид на весь Катманду, який знаходиться як на долоні.
 • Потім ми вирушаємо в маленьку столицю Непалу-Покхару. Нас чекає похід на шопінг, щоб купити спорядження, потім відпочиваємо і набираємось сил перед трекінгом і йдемо вечеряти в симпатичний ресторан, з якого відкривається вид на озеро та священну Мачу-Пучаре.
 • Наступного дня на джипах вирушаємо до Джомпсом, звідти переїжджаємо до Марфи, де проведемо цілий день. Марфа – це яблучна казка, яка славиться у Непалі. Солодкий і неповторний джем, з якого випікають найсмачніші яблучні пироги, ми їх, звичайно ж, спробуємо. Група відвідає монастир, де буде вечірня молитва, а також нам випаде шанс провести час біля самопроявленої ступи. За розповідями місцевих жителів, кілька століть тому мешканців охопила епідемія, і ступа якимось чином опинилася у скелі, давши людям шанс урятуватися. З того часу в Марті люди практично не хворіють. Увечері діти зможуть почути, як ченці проводжають сонце на захід сонця, видаючи протяжні звуки.
 • Вдень ми підемо у гори, щоб побачити стародавні поселення верхнього Мустанга. Туристи не відвідують такі місця, тому ми побачимо лише пастухів, та й то не факт.
 • Гірськими стежками ми вирушаємо в Долину Муктинатх, яка відома своїми священними джерелами, які оживляють душу. У такому місці з'являється можливість усвідомити і сформувати своє найпотаємніше бажання. Діти зможуть побувати в унікальному місці сили-тибетський Джвала Май або Храм Вогню. Під вівтарем усередині храму виразно видно, як світиться блакитний вогонь. Місце, де поєднуються всі 4 природні стихії.
 • Погода дасть нам право вибору, куди вирушить далі, це може бути вершина Гуй Ла Данада 5270 метрів, з якої видно Тибетське Нагір'я та Великий Гімалайський Хребет одночасно або перевал Гуй Ла 4100метрів.
 • Наш шлях йде на зниження, ми вирушаємо назад до Покхари. Святкуємо нашу перемогу та здолання вершини у затишному ресторані з видом на розмірене озеро Фева.
 • Повертаємось у Катманду, відвідаємо монастир Сваямбунатх, вирушимо за сувенірами у Тамелі. Не залишимо поза увагою найважливішу святиню буддизму-Буданатх.
 • Настав час летіти додому, до Києва і привезти з собою шматочок Гімалайського життя, незабутніх вражень, і гордість за подолання вершин.

Бронюйте зміни у весняному турі
ЕкстреМал - Непал

вартість: 1400$
ЕкстреМал весняний тур до Непалу
25.03.2022-05.04 2022
ЭкстреМал в Грузии спортивный летний лагерь для подростков на каникулах
Інфраструктура
У Катманду та Покхарі ми живемо в сучасних та комфортних готелях. У номері розташовано по 2-3 особи. Коли справа доходить до трекінгу, ми проживаємо в гірських лоджіях (туристичні притулки), які облаштовані дуже автентично і мають мінімум зручностей.

Адреса табору: Долина Катманду, Покхара.

Харчування у весняному турі ЕкстреМал - Непал

У ході всього маршруту ми харчуємося в місцевих закладах, які огорнуть кожного своїм колоритом, харчування відбуватиметься по меню, але наприкінці дня можна буде собі вибрати, що душа забажає. Діти повинні розуміти, що чим вище ми підніматимемося, тим скромнішим буде вибір їжі. Відразу вам говоримо про те, що їжа буде дуже незвичайною та екзотичною. Якщо Ваша дитина вегетаріанець, це не проблема, і таке меню також є у кафе.

Харчування не входить у вартість туру, тому що апетит у кожної дитини різний.

програма у весняному турі ЕкстреМал - Непал

Тур у Гімалаї – неповторна подорож у гірські вершини, де діти захочуть залишитися довше. Місце сили та незвичайних людей, неповторних традицій та барвистого колориту.

Ця подорож занурить нас у життя старого міста і дасть побачити її зсередини.

Діти перебувають у безпеці та під наглядом досвідчених інструкторів під час усієї програми.

Найвища гірська система Землі та Ваші діти, дивовижна подорож, яка не зможе залишити будь-кого байдужим. Унікальний досвід, який ми подаруємо Вашій дитині.

Команда у весняному турі
ЕкстреМал - Непал

З нами працюють лише професійні інструктори, які добре знають свою роботу та роблять її бездоганно!

1. Інструктор та керівник усієї експедиції – Влад Чумаченко. Він також є директором табору. Має величезний досвід сходжень вищих категорій складності. Влад Чумаченко вже понад 10 років керує експедиціями, які включають зміни в Грузії, Непалі, Дахабі та Лапландії. Скаладроми, що знаходяться в Коростишові, це заслуга саме його.
2. Інструктор Контрольно-Рятувальної служби України.
3. Інструктор Федерації Альпінізму та скелелазіння другої категорії.
4. Команда шерпів, портерів та місцевий гід. Шерпи і портери потрібні для того, щоб взяти на себе відповідальність нести важкі рюкзаки зі спорядженням і речі. (Щоб група змогла комфортно пересуватися з маленькими рюкзаками, в яких буде все найнеобхідніше).

Безпека у весняному турі
ЕкстреМал - Непал

 • Весь персонал має навички надання першої допомоги. На дітей оформлюється страховка.
 • Туристичну програму діти проходять у супроводі досвідчених альпіністів.
орієнтовно вартість перельоту: 700$
Трансфер у весняний тур ЕкстреМал - Непал
Авіапереліт оплачується додатково.
Знижки та акції
Вартість участі 1400$, додатково оплачується переліт у Катманду та Київ – (700$), а також харчування (300-350$).
У вартість туру входить: внутрішні переїзди, послуги портерів, послуги гідів та проведення майстер-класів, перміти, квитки на екскурсії та страховка.
Останні програми заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя