активний табір розвитку для дітей та підлітків на весняних канікулах

Весняний табір TOURBO CAMP

Про табір
Tourbo Camp – табір активностей, творчості, нових досягнень та дитячого щастя. Це відпочинок, який назавжди відкладеться в пам'яті вашої дитини, адже вони розвиватимуть свої навички комунікабельності, самостійності, навчиться сам приймати важливі рішення та нести відповідальність за них, дитина дізнається, що таке командна робота і якої це, коли одна за всіх і всі за одного.

Фішка табору в тому, що ми маємо правило-обмеження використання гаджетів. Ми хочемо, щоб діти більше спілкувалися, приділяли час іграм на свіжому повітрі і знаходилися з усіма на одній хвилі.

Весною у нас пройдуть цілих 2 табори для різних вікових груп. Для дітей середнього шкільного віку та підлітків.


Дітей 8-12 років чекає:
- навчимося готувати та прикрашати шоколадки;
- спечемо власну піцу;
- кожен зробить свій різнокольоровий слайм;
- змайструємо маски-орігамі улюблених тварин.

Підлітків 13-17 років чекає:
- МК із створення фото-відео контенту (обробка, монтаж, зйомка);
- музика (ази гри різних музичних інструментах);
- танцювальні МК.

Всі діти будуть поділені на команди за бажанням, у яких навчатимуться новому на заняттях у першій половині дня.
Друга половина дня буде спортивно-розважальною: спільні змагання, спортивні ігри та активності, серед яких: теніс, боулінг, волейбол, футбол, фрісбі, Just Dance.

Швидше реєструйтесь та проводьте весняні канікули активно разом із Tourbo Camp!

Бронюйте зміни у весняний табір
TOURBO CAMP

Весняна дитяча зміна
Tourbo Camp 8-12 років
27.03.22-01.04.22
6 днів
5900
грн.
6400
грн.
Весняна підліткова зміна
Tourbo Camp 13-17 років
27.03.22-01.04.22
6 днів
5500
грн.
6000
грн.
Днепропетровская область лагерь
Інфраструктура
Табір облаштований на території бази відпочинку «Golden Sand», біля Каменського. Вся інфраструктура повністю сучасна та має комфортні умови для відпочинку.

Адреса табору: Україна, Кам'янське, вул. Зелена 1Ж, відпочинкова база «Golden Sand».

У таборі на зміні у нас до 50 дітей, на кожну групу з 10 учасників-1 вожатий та фотограф

Харчування у весняному таборі
TOURBO CAMP

У нас передбачено 4-разове повноцінне харчування. Вся їжа свіжа та корисна, готуватися з якісних продуктів жодних чіпсів та напівфабрикатів! При необхідності ми можемо організувати веганське або дієтичне меню.

Програма весняного
табору TOURBO CAMP

Для дітей з 8 до 12 років, ми придумали творчу та кулінарну програму, вони випікатимуть власну піцу, готуватимуть і прикрашатимуть шоколад, займуться виготовленням слаймів та орігамі.

Для підлітків у нас музична програма із включенням активностей, це заняття танцями, основи музики та ігри на інструментах, ми покажемо, як створювати та обробляти різні фото та відео.

Ми почуємо побажання кожної дитини, і вона буде в тій групі, де захоче. Першу половину дня ми присвячуємо заняттям, що розвивають: майстер-класи, цікаві ігри, друга половина дня буде у нас спортивною та активною, у дітей буде час побігати з м'ячем, зіграти в теніс і боулінг, залишати фрісбі та багато інших цікавих розваг.

Переваги весняного табору
TOURBO CAMP

1.
Фішки табору та довіра
Ми за живе якісне спілкування у реальному світі, тому на наших змінах діє золоте правило – мінімум гаджетів, максимум спілкування! Щороку більше 70% дітей знову приїжджають до нашого табору.
2.
Програма і майстер-класи
Для дітей різного віку адаптовано свою програму, в той же час діти проводять багато часу разом. У програмі для дітей та підлітків буде багато різних майстер-класів за зміну, що дасть можливість кожній дитині знайти своє хобі та навчиться новому.
3.
Локація та умови
Відмінною рисою нашого табору є його відокремленість, поблизу лісу на березі річки, затишна та домашня атмосфера. Діти проживатимуть у сучасних та комфортних номерах.

Команда весняного табору
TOURBO CAMP

Команда табору складається з досвідчених та кваліфікованих співробітників, справжніх професіоналів своєї справи. У таборі на зміні у нас до 50 дітей, на кожну групу з 10 учасників-1 вожатий та фотограф.

На зміні з дітьми працюють:

  • Дмитро Редькін тренер та капітан команди з американського футболу, затятий мандрівник та організатор. Досвід роботи у дитячих таборах 7 років.
  • Володимир Редькін інструктор з гірських лиж, затятий мандрівник та організатор. Досвід роботи у дитячих таборах 12 років.
  • Ольга Старостіна організатор низки творчих та IT-таборів. 7 років досвіду роботи із дітьми. Відповідальна за круту програму у TourboCamp.
  • В'ячеслав Старостін музичний продюсер та творча особистість. Відповідальний за круту програму у TourboCamp. Працює із дітьми 7 років.
  • Вікторія Дишло має психологічну освіту, з радістю забезпечить індивідуальний та професійний підхід до кожної дитини. Досвід роботи з дітьми три роки.
  • Валентина Моїсеєнков вожата у дитячих таборах понад 7 років. Студентка медичної академії, майбутній лікар-педіатр. Відповідає за добрий настрій дітей у таборі та їх здоров'я
  • Тимур Гореничах — відомий професіонал серед українських відеомейкерів. Створив рекламний ролик для таких компаній як Porshe та Toyota у Дніпрі. З радістю допоможе дітям здобути базові режисерські навички.

Безпека у весняному таборі
TOURBO CAMP

  • Наші програми побудовані таким чином, що всі діти під час табору перебувають під наглядом вожатих.
  • Усі корпуси оснащені відеоспостереженням, а також на території бази діє пункт охорони.

Оплачується окремо
Трансфер у весняний табір TOURBO CAMP
Ми організовуємо автобусний трансфер із міста Дніпро та назад. Батьки отримають усю докладну інформацію у вайбері. Якщо Ваша дитина з іншого міста, ми можемо зробити трансфер з нашим супроводом, за умови, що буде група з 5 дітей і більше.

Також, якщо Вам зручно, Ви можете дістатися табору самостійно, не раніше 14:00 21 березня 2022 року.
Знижки та акції
Акція раннього бронювання до 15.02.2022!
У нас є акція раннього бронювання, якщо ви купуєте путівку до 15 лютого, то вартість для дітей віком 8-12 років буде 5900 грн, замість 6400 грн. Тур для підлітків віком 13-17 років буде 5500, замість 6000 грн.

Знижки, які ми даруємо Вам:

-500 грн, якщо Ваша дитина вже була у нас;

-500 грн, запроси друга;

-500/чел, якщо у сім'ї кілька дітей і всі їдуть до нас;