Активні зимові канікули в Микуличині

Camp Life Карпати

Про табір
CAMP LIFE KARPATY – це найкраще, що може статися з Вашою дитиною на зимових канікулах! Наш табір розрахований для дітей та підлітків, який поєднує в собі головні аспекти правильного та корисного відпочинку для школярів, активна програма – насичена походами, іграми, творчими майстер-класами, квестами, тематичними вечірніми заходами; локація в екологічно чистому місці у самому серці Карпат.

Зимовий дитячий табір CAMP LIFE у Карпатах це повне перезавантаження на зимових канікулах. Ми за те, щоб діти змогли змінити звичну обстановку метушливого міста на чудові канікули в одному з наймальовничіших регіонів України – Карпатах.
Зимовий табір Camp Life в Карпатах - портал Едукемп

Бронюйте зміни в зимовому таборі Camp Life

Зміна 1
21.12.2023 - 28.12.2023
кількісь днів - 7
Зміна 2
03.01.2023 - 10.01.2024
місць нема
кількість днів - 7
Зміна 3
11.01.2024 - 18.01.2024
кількісь днів - 7
Табір зима в Карпатах для дітей і підлітків Кемп Лайф - портал Едукемп
Інфраструктура
Табір розташувався у неймовірно гарній місцевості оточений височезними смереками, серед гір, а прям перед корпусом журчить гірська річка.

Адреса табору: Івано-Франківська обл., селище Микуличин, урочище Полумістій.
Харчування
Збалансоване 4-разове домашнє харчування, постійний питний режим. Для дітей з певними особливостями харчування, ми розробляємо індивідуальне меню: вегетаріанська кухня, виняток продуктів, що викликають алергію у дитини або інші рекомендації від лікаря.
програма
Ми дуже відповідально ставимось до організації програми та заходів у нашому таборі, тому у наших кемперів вільний від заходів час складає всього годину на день. В нас завжди готовий пран А, B, C на випадок різної погоди на настрою кемперів. У сніжну погоду всі нетерпінням чекають, коли зможуть зірватися зі схилу на санчатах або тюбінгу, насолоджуючись відмінними зимовими розвагами❄️ а у теплу зиму ми проводимо більше прогулянок та рухливих заходів на фулиці.
Зміни в Camp Life в Карпатах - це корисні та захоплюючі заходи, такі як зимові активності, лазертаг, а також можливість для дітей насолодитися відпочинком, який допомагає підтримувати як їхнє фізичне, так і моральне благополуччя.
Дитинство має бути щасливим, і наш зимовий табір докладає всі зусилля, щоб забезпечити цю радість! ❄️

Програма включає:
1.
Табір на зимових канікулах це повне перезавантаження.
Активні канікули у колі друзів із безліччю активностей уже чекають на тебе!
2.
Походи в гори та щоденні прогулянки місцевими околицями.
Щодня ми багато гуляємо та досліджуємо місцевість, потроху збільшуючи дистанцію та підйом, щоб плавно підготуватися до наступної гори.
3.
Катання на санках, льодянках, тюбінг та екскурсійна програма.
Ми кататимемося на санчатах, льодянках, плюшках. Щодня ми ходимо на прогулянки та вивчаємо місцевість.
4.
Заняття спортом - ігри, квести, тимбілдинг, лазертаг.
Лазертаг – це активна та сучасна гра для дітей та підлітків, яка розвиває навички побудови стратегії, командної роботи, витривалості та координації. Тімбілдінг, детективні квести та безліч активних ігор на свіжому повітрі.
5.
Творчі запальні вечори та мафія.
У таборі ми святкуватимемо Різдво, обмінюватимемося подарунками, беремо участь у вечірніх шоу Camp Life. Найулюбленіша сюжетно-рольова гра "Мафія". Це командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, з допомогою якої розвиваються навички спілкування та розуміння інших людей.
6.
Майстер-класи, тренінги, розваги.
Прокачуватимемо себе і свої навички. Щоденні МК допоможуть дітям знайти хобі та спробувати себе у різних сферах діяльності.
Команда зимового табору
Команда складається педагогів, психологів, хореографів та режисерів, які створюють неймовірну атмосферу кохання та підтримки на кожній зміні.
Camp Life Staff – це досвідчені, перевірені часом професіонали своєї справи, які постійно навчаються та володіють сучасними методиками у роботі з дітьми. Наша команда створює незабутні канікули для Вашої дитини.
Безпека в зимовому таборі
  • Табір перебуватиме на закритій території без сторонніх осіб, під цілодобовою охороною. Також є черговий вожатий щодня, який стежить за порядком та всіма режимними моментами у таборі.
  • На всіх дітей оформляється страховка. Медичний супровід у дорозі та таборі, обслуговування в лікарні м. Яремче.

  • Туристичну програму організовують досвідчені інструктори. Всі діти проходять курс з безпеки та поведінки у горах. Першого дня зміни діти проходять інструктаж з техніки безпеки, за виконанням якого стежать наставники.
  • Всі діти протягом дня зайняті програмою та перебувають під наглядом наставників. На 10-12 дітей один наставник.
Оплачується окремо
Трансфер
  • Їдемо автобусом, щоб уникнути контактів із іншими людьми
  • Автобус дуже зручний і комфортний, оснащений ременями безпеки та кондиціонерами.
  • Два водії
  • Перед посадкою автобус обробляється дезінфікуючими засобами
  • Проводиться температурний скринінг перед посадкою та обробка рук.

Зимовий табір Camp Life у Карпатах

Останні програми заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя