«Карамель»

Дитячий тренінговий табір на зимових канікулах

Про табір
Дитячий тренінговий табір "Карамель" – створений для безпечного, комфортного, яскравого відпочинку. Найголовнішим пріоритетом для всієї команди педагогів-наставників є всебічний, гармонійний розвиток дитини як особистості. Саме тому, розробляючи програму відпочинку, ми виділили два основні компоненти: розваги та розвиток.
Зміна 1
"Фабрика різдвяного настрою"
03 січня – 12 січня 2020 года.
кількість днів - 10
Інфраструктура
Табір розташований у Закарпатській області (селище міського типу Воловець). Розвинена інфраструктура місцевості дозволяє спостерігати історію карпатського, зимового лісу в пішій доступності до центру, створюючи затишні умови для мозкової активності організму молодої особистості, що розвивається.
Харчування
Дітки забезпечуються 4-разовим збалансованим харчуванням Закарпатської кухні, насиченим овочами, фруктами, з різноманітним меню. У меню щодня відбувається чергування м'ясних, рибних, молочних продуктів, таким чином забезпечуючи дитині отримання всіх необхідних вітамінів, вуглеводів, жирів та білків.
Зимове гриль меню в один з обідів у дитячому таборі під час відпочинку у Карпатах. Вечорами ми влаштовуємо тематично-ігрові чаювання з карпатським, трав'яним чаєм, сидячи біля каміна у теплому колі друзів на відпочинку на зимових канікулах у Карпатах. Імунітет завжди в нормі, а отже, і тонус настрою на висоті. Програма передбачає солодкі, шоколадні призи та подарунки, зароблені у конкурсах та іграх. Адже шоколад провокує мозок на нові ідеї!
програма
• Катання на лижах із інструктором. (три катання 100% включено у вартість з черевиками та лижами)

• Перегони на санках чи льодяницях зі схилів Карпат

• Естафети, ігри на відкритому повітрі, спортивні змагання на футбольному полі.

• Тренінги з: кіномайстерності, публічних виступів, психології, фінансової грамотності, акторського мистецтва.

• Арт студії з дизайнером табору. Діти створюватимуть унікальні подарунки-сувеніри для батьків та друзів на новорічні свята.

• Танцювальні майстер-класи з тренером-хореографом.

• Найцікавіші настільні, детективно-інтелектуальні та творчі ігри.

• Веселі табірні активіти: шоу-концерти, різноманітні презентації, цікаві вікторини, активні конкурси, незабутні фестивалі…

• Яскраві, розважальні, вечірні заходи: тематичні тусовки з Light шоу, затишні перегляди відеофільмів (які дітки зняли під керівництвом режисера-постановника проекту), творчі посиденьки біля каміна.
(назва зміни):
Команда
Молоді спеціалісти в галузі педагогіки та дитячого розвитку мають досвід роботи як з дітьми у державних та приватних освітніх закладах, так і колосальний досвід роботи у дитячому таборі. Наша команда складається з креативних, артистичних, харизматичних та веселих вихователів та тренерів у різних напрямках.
Безпека в таборі
  • Табір базується на території готельного комплексу «Єгер», що є огородженим приватним подвір'ям.
Знижки та акції
Акція раннього бронювання!

Ціна до 10.12.19=10300грн.
З 10.12.19 = 10900грн