MU CAMP

найкращий кіно-табір
для дітей та підлітків

Про табір
Табір MU camp #знімаємо кіно - найкращий табір в Україні для відпочинку та зйомок кіно. Протягом 12 років тут відпочивають діти від 7 до 17 років, за допомогою досвідчених магістрів та програм, що розвивають, створюють свої власні фільми. Діти повністю поринають у процес зйомок: створюють задум короткометражного фільму, пишуть сценарій, готують декорації, грають, імпровізують, знімають та монтують свій фільм. Під супроводом магістрів кіно хлопці швидко навчаються цьому процесу і дуже задоволені своїми роботами, адже саме вони стали авторами, акторами та режисерами та операторами свого власного твору.

Дитина зможе освоїти навички режисерської та операторської роботи, а також попрацювати в команді під керівництвом кращих викладачів, знайти нових друзів, розкрити свої таланти і весело провести час, в чому йому допоможуть досвідчені вожаті та кращі наставники табору MU camp.

Швидше бронюйте путівки, і поринайте у світ кінематографа разом з нами!
Зміна 1
«Святковий бал»
20.12.2020 - 26.12.2020
кількість днів - 6
Зміна 2
«Новий рік із друзями»
03.01.2021 - 09.01.2021
кількість днів - 6
Табір в Київській області для дітей
Інфраструктура
Табір розташований у Київській області, с. Чернівці. Це дуже зручно, особливо для батьків, хто не бажає відправляти свою дитину далеко.
Харчування
У таборі 4-разове ресторанне харчування, також можна вегетаріанську, дієтичну та безлактозну порцію. Діти дуже люблять меню, розроблене фахівцями. Також у майстрів (вожатих) завжди можна отримати печиво та цукерки, щоб перекусити.
програма
Програма в таборі дуже активна та насичена, на зміні ми поринемо у світ мистецтва та кіно. За тиждень табору Ваша дитина навчиться писати сценарій, розкадрування, знімати, монтувати, створювати власний фільм із нуля.

Творчі майстри допоможуть дітям розкрити свої задатки та таланти, освоїти програми монтажу, розвиток креативного підходу до будь-якого завдання.
Команда
У дитячому таборі працюють психологи, коучі, ігротехніки. Окрім цього, кожен майстер – це творча особистість, чуйна та дбайлива.
Наші майстри – це друзі та наставники для дітей, професіонали, які регулярно проходять спеціальну підготовку у Школі Майстрів.
Безпека у зимовому таборі
  • На заїзді ми перевіряємо довідки від лікаря та проводимо термометрію дітям та співробітникам; кваліфікований лікар знаходиться на території табору 24/7; ми інформуємо батьків за перших проявів хвороби; у таборі обладнана спеціальна кімната перебування для дітей, які мають ознаки хвороби та чекають на від'їзд додому.
  • Наша територія знаходиться під охороною, є відеоспостереження, а також цілодобовий супровід лікаря.