Петрос

табір на зимових канікулах у Карпатах

Про табір
Найкращий відпочинок на зимових канікулах для будь-якого школяра – це яскраве поєднання веселих ігор, захоплюючих заходів, навчальних майстер-класів та багато різних активностей на вулиці для різновікової категорії. Час проведений на вулиці взимку – це добрий спосіб зміцнити свій імунітет та здоров'я загалом. Тому, у програмі зимового табору: прогулянки, піші екскурсії, санки, льодянки, сніжки та багато іншого.

Петрос - це класичний, спортивно-оздоровчий табір із насиченою авторською програмою, професійними вожатими, вихователями та кваліфікованим медичним працівником.

Петрос – це офіційний табір з усією необхідною документацією. Ми давно займаємо організацією та проведенням дитячого відпочинку по Україні. Створюємо якісний продукт, тож до нас завжди повертаються!

Швидше бронюйте місця в табір, разом відриватимемося!
Зміна 1
25.12.2020-30.12.2020
кількість днів - 6
Зміна 2
04.01.2021-09.01.2021
кількість днів - 6
Петрос табір для дітей на зимових канікулах
Інфраструктура
Табір розташувався в екологічно чистому, яскравому регіоні західної України. Дитячий відпочинок проходитиме серед Карпатських гір, швидких річок, хвойних лісів. Це чудова можливість відпочити від міської суєти, надихнеться красою гірської місцевості та добре провести зимові канікули та Новорічні та Різдвяні свята.

с. Татарів, Івано-Франківська область, вул. Незалежності 14.В
Харчування
4-разове комплексне, повноцінне, збалансоване харчування. У меню найкращі страви української кухні і не лише. Вся їжа готується із свіжих, якісних продуктів.
програма
Програма в таборі - це ціла захоплююча пригода у світ загадкових квестів, активних ігор, веселих танців та яскравих, вечірніх шоу. У дитини не буде часу нудьгувати, вона буде веселитися та розвиватися, адже щодня проходить дуже насичено. Разом з досвідченими педагогами та вожатими дитина зануриться в атмосферу свята та чаклунства. А так само на зміні буде святкування Нового Року та Різдва!
Команда
Наша команда складається з креативних, досвідчених, прекрасних майстрів своєї справи - вихователів, педагогів та вожатих.
З дітьми на зміні працюватиме:
Гандзюк В. В. – авторська школа вихователів. Вища освіта (історичний та педагогічний факультети). Та й інші наші співробітники.
Безпека у зимовому таборі
  • У таборі є медичний працівник, лікар та медсестра завжди готові прийти на допомогу та вирішити будь-яке питання.
  • Ми перебуваємо на закритій території. Діти постійно перебувають під наглядом вожатих. Є нічне чергування у таборі. Усі входи та виходи контролюються. Є відеоспостереження.

Трансфер
Київ, Львів, Дніпро
Список необхідних речей:
Список необхідних речей:
1) одяг за погодою
2) спортивний костюм
3) білизна
4) взуття по погоді + змінне
5) рушник

Детальний перелік речей уточнюйте під час реєстрації.