активний табір на зимових канікулах для дітей
у Львівській області

Ранчо Едельвейс в Карпатах

Про табір
Наша оселя, відома як "Ранчо "Едельвейс," розташована в Львівській області, гордо височіє серед гір, далеко від промислових і інфраструктурних об'єктів, віддалених населених пунктів і шумних трас. Це місце - справжній натхненний природою оазис, де кожен може знайти власний спосіб відпочинку, навчання і навіть віддаленої роботи.
Ранчо "Едельвейс" - це не просто місце відпочинку, це унікальна можливість втекти від суєти світу та насолодитися природною красою та спокоєм.

Перша половина кожного дня присвячена катанню на лижах чи сноубордах. Навчання входить у вартість путівки. Друга половина дня – табірні активності, яких у нас багато. За всі зимові зміни ми не змогли навчити лише одну дитину кататися на лижах. І тільки тому, що він не зміг до нас приїхати.
зимовий табір ранчо едельвейс
Скоріше бронюйте зміни в таборі
Зміна 1
 • Від 7 до 18 років
 • + залізничний проїзд
 • + SkiPass та оренда лиж / сноуборду
23.12.2023 – 30.12.2023 – Різдвяна (по-новому)
Зміна 2
 • Від 7 до 18 років
 • + залізничний проїзд
 • + SkiPass та оренда лиж / сноуборду
30.12.2023 – 06.01.2024 – Новорічна
Зміна 3
 • Від 7 до 18 років
 • + залізничний проїзд
 • + SkiPass та оренда лиж / сноуборду
06.01.2024 – 13.01.2024 – Різдвяна (по-старому)
Зимовий табір Ранчо Едельвейс
Інфраструктура
Табір розташований в Сколівському районі на галявині серед гір з північної сторони Національного Парку «Сколівські Бескиди» далеко від промислових та інфраструктурних об'єктів, населених пунктів та активних трас.
Кімнати обладнані двоярусними ліжками з обмежувачами та другим поверхом зі спальними місцями. Площа 36 м2: 26 м2 перший поверх, 10 м2 другий поверх. Всередині оригінальний дизайн у стилі лофт. Всі вигоди в номерах (душ, туалет), гаряча вода цілодобово, використовується автономне опалення.
Харчування у таборі

У таборі 3-разове харчування, при організації використовуються екологічно чисті продукти та враховуються побажання з дієтичної та вегетаріанської дієт. Меню розроблено відповідно до вимог дитячого харчування. У наявності власна свердловина з питною водою, є сертифікат якості.

Безпека в таборі Ранчо Едельвейс

 • У таборі є лікар. Ми страхуємо всіх дітей в страховій компанії “Граве Україна”. Якщо дитина захворює, лікар повідомляє батьків і приймається спільна методика лікування дитини з урахуванням особливостей здоров’я. Найближча медустанова – лікарня в Сколе в 7 км. від табору.
 • Табір цілодобово охороняється, є камери спостереження та два великі підвали. За безпеку дітей в походах та підчас активних занять відповідають досвідчені інструктори та волонтери, які пройшли спеціальну підготовку. На 5-6 учасників – 1 інструктор.

Входить у вартість (Львів-табір-Львів)

Трансфер

Залежно від ситуації в країні, інформація про трансфер може змінюватися. Виїзд до табору здійснюється організованими групами у супроводі інструктора табору з Дніпра та Києва. Перевезення здійснюється залізничним транспортом, купейними вагонами до Львова, потім автобусом, у дорозі 2 години.

Останні програми, заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя