TOURBO CAMP В КАРПАТАХ

зимові канікули з користю для дітей та підлітків

Про табір
6 років тому у 2015 році командою любителів пригод було створено івент-тур клуб, який успішно розпочав роботу у сфері організації дитячих туристичних подорожей Україною. За ці роки роботи клубу, понад 10000 дітей змогли побачити красу України, та вразитись неймовірною природою рідного краю!

TOURBO CAMP - це наш новий проект, який вже два роки збирає навколо себе активних та життєрадісних дітей, готових до нових відкриттів та пригод. Табір знаходиться у серці величних Карпат, що дозволяє дітям добре відпочити на природі у гірській місцевості.

Формат нашого табору можна назвати сімейним, адже ми намагаємось оточити турботою та увагою кожної дитини, яка до нас приїжджає. Саме тому наші зміни проходять активно, весело у правильному дружньому середовищі, завжди дуже душевні, атмосферні та незабутні.

Особливістю нашого проекту є турбота про кожного його учасника і щоденне живе спілкування. Ми показуємо хлопцям альтернативу гаджетам – це ефективна комунікація. Хлопці більше проводять часу один з одним і менше в телефонах, навчаються дружити і будувати міжособистісні стосунки, відкривають для себе красу карпатської місцевості, знаходять нові хобі, набувають корисних скіл і відпочивають від суєти та соціальних мереж.

У таборі дитина швидко росте, розвивається та буквально дорослішає на очах. Швидше зареєструйтесь на зміну, щоб провести Різдво та Новий Рік у дружній родині TOURBO CAMP.

Кількість місць обмежена, лише 50 місць! Встигніть зареєструватися та забронювати путівку!
Новорічна зміна
26.12.21 – 03.01.22
кількість днів - 9
Табір на зимових канікулах
Інфраструктура
Зимовий табір розташувався у серці Карпат, в оточенні хвойних лісів та величних Карпатських гір на базі колишнього олімпійського резерву.

Адреса табору: Івано-Франківська область, селище. Ворохта, Олімпійська спортивна база "Авангард".
Харчування
4-разове комплексне харчування – ситні сніданки, смачні обіди, корисні вечері. Є снек-тайм: чай із печивом, фрукти. Хлопці харчуються здоровою їжею, ми виключаємо чіпси, фаст-фуди, напівфабрикати та все, що може зашкодити здоров'ю дитини!

Ми враховуємо всі особливості харчування, є можливість коригувати раціон (дієтичне харчування, вегетаріанське меню, виключення продуктів, які викликають непереносимість, будь-які рекомендації лікаря). На кухні для дітей завжди є добавка. Ми дотримуємося питного режиму.
програма
Наші програми завжди мають активний характер! Ми за те, щоб діти насичено, корисно і весело проводили своє дозвілля, тому на зимовій зміні ми багато дізнаватимемося нового, веселимось, гратимемо в ігри, обов'язково кататимемося на плюшках і санчатах, виступатимемо і цікаво проводитимемо час разом!

Так, як у таборі панує особлива сімейна атмосфера, діти перебувають у комфортному колективі таких самих класних хлопців, кожен заїзд проходить незабутньо, залишаючи лише яскраві, приємні спогади на довгі роки!
Ми відсвяткуємо Новий Рік та Різдво у дружній родині TOURBO CAMP.
Фішки табору
TOURBO CAMP
1.
Довіра
Щороку близько 70% дітей знову приїжджають до нашого табору.
2.
Програма
Для дітей різного віку адаптовано свою програму, в той же час діти проводять багато часу разом.
3.
Сімейний тип табору
Невелика компанія, сімейна атмосфера. Ми ділимо дітей лише під час ігор.
Команда зимового табору
Команда табору складається з досвідчених та кваліфікованих співробітників, справжніх професіоналів своєї справи, які працюють і створюють якісний, безпечний та корисний відпочинок для дітей. У зимовому таборі з дітьми працюють:

  • Редькін Дмитро – наш головний тренер! Мандрівник із стажем, організатор поїздок, турів, таборів. Капітан команди з американського футболу. Має великий досвід роботи в дитячих таборах понад 7 років.

  • Редькін Володимир – наш відповідальний інструктор з гірських лиж! Організатор турів для дітей, професійний мандрівник! Досвід роботи у сфері дитячого відпочинку та туризму понад 12 років.

  • Старостіна Ольга – організатор творчих таборів, крутих розважальних програм для дітей та IT-таборів. 7 років стажу роботи із дітьми. Ольга творець насичених та захоплюючих програм у TourboCamp.

  • Старостін В'ячеслав – наш геніальний музичний продюсер та творча особистість. Організовує незабутній відпочинок, цікаві програми для Ваших дітей у TourboCamp. Успішно працює з дітьми понад 7 років.

  • Дішель Вікторія – психолог проекту, має профільну психологічну освіту, володіє необхідними техніками та методиками роботи з дітьми та підлітками. Вікторія допомагає дітям розкрити свої сильні сторони за рахунок індивідуального та професійного підходу до кожної дитини. Стаж роботи з дітьми понад 3 роки.
Безпека в таборі
  • Миття рук буде обов'язковою частиною нашої програми. Ми дуже уважно за цим стежитимемо!
    Під час проведення програми усі діти перебувають під наглядом вожатих.
  • На випадок локдауну та червоної зони ми повертаємо Вам 100% внесених коштів за тур. Якщо Ви захворіли на COVID-19, ми також повертаємо всі кошти за умови надання документа, що підтверджує факт хвороби. Усі умови прописані у договорі, який ми обов'язково підписуємо з кожним туристом перед поїздками. Усіх учасників туру застраховано, карантинний період - не виняток.

Трансфер
Діток до табору везуть наші організатори-інструктори. Клопіт із купівлею залізничних квитків ми беремо на себе.
Знижки та акції
Для наших дітей завжди є знижки!
– 500 грн. Від вартості путівки, якщо їде 2 та більше діток з однієї родини (знижка для кожного)