Шоколад

розвиваючий зимовий табір з катанням на лижах
для дітей та підлітків

Про табір
Дитячий табір "Шоколад" запрошує всіх, хто мріє, щоб зимові канікули 2023-2024 були найбільш незабутніми. Нехай Різдвяне диво принесе безліч сюрпризів та подарунків, а нові друзі стануть найкращими. Крім того, участь у майстер-класах і заходах допоможе розвивати власні досягнення та навички, які обов'язково приведуть до успіху. Не пропустіть цю чудову можливість зробити зимові канікули особливими!
зимовий дитячий табір Шоколад
Скоріше бронюйте зміну в таборі Шоколад
Зміна

Вік: 6-16 років

03.01.24 - 12.01.24
Кількість днів: 10
Дитячий зимовий табір в Карпатах
Інфраструктура
Табір розташувався у мальовничому курортному містечку, селищі Славське, Львівська обл. Знаходиться в одному із найкрасивіших регіонів України. Чисте повітря, гірські річки, густі ліси, величні гори.

Вся місцевість дуже яскрава, у дітей буде унікальна можливість познайомитися ближче з традиціями місцевих жителів, дізнатися більше про їхню культуру. Ну і звісно ж продегустувати найсмачніші українські страви.
Харчування
4-разове повноцінне, збалансоване харчування. У меню найкращі страви української та європейської кухні. Вся їжа готується із свіжих, якісних продуктів.
програма
Наш дитячий табір, який розташований в Карпатах, пропонує дітям унікальне дозвілля, організоване досвідченими вихователями та вожатими, з метою задоволення їхніх інтересів. У нашому таборі діти забуті про смартфони, оскільки у них є безліч захопливих занять, які сприяють розвитку та креативності.

Ми пропонуємо дітям розвиваючі ігри, ліплення, малювання, аплікацію, майстер-класи, конкурси, квести та тренінги, які розширюють їхні можливості та навички. У нашому таборі кожен має шанс виявити себе і займатися тим, що йому подобається.
Крім того, ми дозволяємо дітям насолоджуватися зимовими видами спорту, зокрема катанням на лижах. Наші досвідчені інструктори гарантують безпеку та навчання для кожного учасника.

Діти також мають можливість відвідати уроки театральної майстерності та миловаріння, розширюючи свій кругозір.

Спортивні заняття та рухливі ігри завжди є важливою частиною нашої програми, яка допомагає дітям залишатися активними та здоровими.
У вільний час діти вирушають на прогулянки у гори, де можуть насолоджуватися природою Карпат, спілкуватися з однолітками та вчитися від вихователів.
Ввечері ми збираємося разом, обговорюємо події дня, ділимося враженнями та досвідом. Наш табір - це місце, де діти не лише відпочивають, але й навчаються, розвиваються та знаходять нових друзів.
Команда
Команда табору складається з досвідчених викладачів та вожатих. Всі наші співробітники мають профільну освіту, обов'язково навчаються додатково. Ми давно займаємось табором, нас знають, нас люблять і нам довіряють.
З нами працюють лише чуйні, дбайливі вожаті, творчі та талановиті особистості, які надихають на успіх у всіх ідеях та справах, а також підтримують, допомагають, підказують. Люблять, приймають та вірять у кожну дитину.
Безпека в зимовому таборі
  • У таборі є медичний працівник. Уважний мед. співробітник знаходиться цілодобово на території готелю, і стежить за здоров'ям кожного.
  • Ми перебуваємо на закритій території. Діти постійно перебувають під наглядом вожатих.

Трансфер
Трансфер організований із супроводом працівників табору.
Залізничний проїзд у купе: Київ – Славське – Київ + автобусний трансфер: залізничний вокзал Славське – табір – залізничний вокзал Славське (орієнтовна вартість 2 000 грн).
Виїзд з Києва за день до початку зміни, повернення назад на наступний день після закінчення зміни.
Є можливість організувати трансфер з інших міст:
  • Одеса - 2 500 грн;
  • Дніпро, Запоріжжя - 3 500 грн.
Останні програми, заброньовані на порталі Educamp

Дитячі табори, які обирають батьки

Отримуйте нові програми та акції раннього бронювання дитячих таборів України та зарубіжжя