Як обрати осінній табір?

Як обрати табір на осінні канікули?

Зовсім скоро починається осінній сезон і час обирати табір для відпочинку на канікули. Але постає питання, який краще табір обрати, якщо варіантів так багато?

В першу чергу, треба зрозуміти, який тип табору підходить саме для Вас та дитини. Діалог з дитиною допоможе Вам зрозуміти, що саме вона бажає отримати на осінніх канікулах і чого чекає від табору.


Розглянемо варіанти осінніх таборів, які представлені на нашому порталі:
1. Денні табори;
2. Табір на морі;
3. Мовні табори;
4. Екскурсійні табори;
5. Тематичні табори;
6. Спортивні;
7. Бізнес табори;

Денний
Табір для тих мам, які не хочуть далеко відпускати дитину, а саме міського типу, у Вашому місті, який функціонує зранку і до вечора, без ночівлі. Віковий діапазон з 6-12 років.

На морі
Табір, який має локацію в теплих краях (Кіпр, Мальта, Іспанія), такі табори на осінніх канікулах – це останній шанс поніжитися на сонечку і покупатися.

Мовні
Табір, який під час осіннього відпочинку проводить уроки англійської, польської або німецької мови для дітей, щоб вони не втрачали змоги покращувати свої знання.

Екскурсійні
Табори, які частіше всього організовують тур за кордон, з метою дізнатися краще іншу країну та поринути в її культуру та традиції. На осінніх канікулах – це частіше всього Європа або Великобританія.

Тематичні
Табір, який має декілька направлень. Наприклад: кулінарний, художній, театральний або танцювальний. Діти мають змогу обрати собі напрям і цілий тиждень провести в опануванні нового хобі або покращити набуті навички.

Спортивні
Табір, який акцентує увагу на фізичній активності. Діти багато ходять, гуляють по горам, тренуються у різних види спорту, загалом – осінній табір, де багато активу.

Бізнес
Тренінговий табір, який окрім відпочинку на осінніх канікулах надає і знання. Коучі табору проводять дітям різноманітні тренінги, лекції та майстер-класи. Теми завжди різні: Фінансова грамотність, як стати блогером, як монетизувати соц.мережі і тд.

Кожен табір по своєму корисний і цікавий, проте Вам потрібно точно розуміти, яке саме направлення зацікавить Вашу дитину. Продемонструйте їй осінні табори і дайте право вибору.

Як обрати табір?
З типами таборів ми з Вами ознайомились. Тепер перейдемо до того, як саме обрати осінній табір, 5 порад від EduCamp.


Як обрати табір EduCamp

Порада 1. Обов’язково обирайте дитячий табір підходящий за напрямком. Якщо Ваша дитина любить танці, сміливо обирайте танцювальний або спортивний табір, якщо все-таки малеча більш творча, то зверніть увагу на художні, театральні табори. Ми ведемо до того, що не варто творчим дітям бронювати путівку в спортивних таборах, де буде дуже багато активностей і дитина не оцінить цього.


Порада 2. Документація табору – важлива річ, тому наш портал ,з радістю, надасть Вам всі потрібні документи і підтвердить, що організатори працюють офіційно.


Порада 3.

Обов’язково прочитайте про безпеку табору. На нашому сайті під кожним табором є спеціальний блок, де ми вказуємо, які міри безпеки надає табір для дітей.


Порада 4.

Зверніть увагу на фото, які наш портал прикріплює до кожного табору. Чим займаються там діти, чи щасливі вони, яка в них програма. Запорука цікавого табору – усміхнені діти на фото.


Порада 5.

Уважно перегляньте програму табору, чи досить вона наповнена, чи багато там розваг. Гарний осінній табір повинен бути з досконало придуманою програмою, щоб діти не нудьгували.


Ось такі короткі поради допоможуть Вам обрати осінній табір для дитини і задовольнити всі її бажання, щодо відпочинку.
Як обрати осінній табір EduCamp

Наш портал з радістю проконсультує Вас у виборі дитячого відпочинку і підбере найкращий осінній табір - БЕЗКОШТОВНО!
Підписуйтесь на наші соц.мережі

Блог від EduCamp